2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
canım. durum şöyle , aralık 2020 anneleri grubundan tanışıyoruz kendisiyle. özelden de konuştuk onunla falan. şimdi beni burada gördü hamilemiisn yazmıştı. Bende kan testine gidcektim ama regl oldum yazdım. o günden beri ne zaman bu gruba yazsam . saçma sapan birşeyler yazıyor. Gerçekten amacım kimseyi kırmak değil. Hele de hamile bir bayanı asla kırmak istemem, başkaısyla yazışıyrum. Ordan yazıyor hani sen adet olmuştun diye. Çok alakasız yorumlar yazıyor. Normal hayatta da çok sabırlı bir insanım. Gerçekten kırmak istemiyorum. ama artık haddini aşıyor.
Takmış sana sanırım :silah:

Ay canım sultanım senin cakmA olmamAna cok sevindim kötü bri tesadüfmüş demkki olsn gercekler ortaya cıktı ya gerisi mühim degil bence gecmişlerr olsun vallahi ne diyim :KK70:
Sağol canım valla ayağımın tozuyla böyle tuhaf bir durum yaşadım 🤣

Doktorum 8. Haftaya kadar bekleyelim en az dedi. Bir kaç gündür geçmişti tekrar başladı. Bitkisel bir yol bilen vardır diye sormak istedim ilaç dışında
Doğal bı gargara gbi bişe varmı ki acaba karanfil iyi gelir oda olmamış ama bişe vardı gargara yapiliodu belki biri biliodur canim

Canim Google yazdim. bak sende tuzlu su sirkeli detaylı oku çörekotu yazio geçer inşallah
Tuzlu su denedim canım oda fayda etmedi 😭 sirkeden çok tiksinirim ben hiç deneyemem bile onu 😱 burda aynısını yaşayan vardır belki dedim. Çok sağol canım araştırmışsın sende ❤️

Amin canım dua edin sizde kurtulayım şu iltihaptan 😢
Ay tabiki ederim cnm benim vallahi oyle bi cıkmazki dokpt ilac verse bile o agrı yüzünden içmek zorunda kalsanda vicdanen bebek var diye rahtsz oluyosn bende ilk hamilelikte orta kulak ilthbı gecirdim öldüm ölümü diledim allahtan öyle bir acıydı :KK43: en son doktora gittim antibiyotk verdi dediki bu ilac senin vucudundaki iltihaptan dah zararsz iltihap bebegini etkiler icmessen ictimde kurtuldm bence doktora git biran once

Bir süre girmiyorum, bi bakıyorum sayfalar sayfalar. 🙈. Hayır hamilelikle ilgili bişey yazacam konu dışı gibi olacak, korkuyorum😇. Göğüslerim çok şişti birden indi sanki. Bu durumda olan var mı🧐
Hersey hormonel canım baska bi acıklaması yok :KK70: ben kendimde ne belirti görsem google abiye soruyorum "hormondandır yeeeaaa sıkıntı yok" diyo :KK70:

canım. durum şöyle , aralık 2020 anneleri grubundan tanışıyoruz kendisiyle. özelden de konuştuk onunla falan. şimdi beni burada gördü hamilemiisn yazmıştı. Bende kan testine gidcektim ama regl oldum yazdım. o günden beri ne zaman bu gruba yazsam . saçma sapan birşeyler yazıyor. Gerçekten amacım kimseyi kırmak değil. Hele de hamile bir bayanı asla kırmak istemem, başkaısyla yazışıyrum. Ordan yazıyor hani sen adet olmuştun diye. Çok alakasız yorumlar yazıyor. Normal hayatta da çok sabırlı bir insanım. Gerçekten kırmak istemiyorum. ama artık haddini aşıyor.
Beni karalama uğraşma.
Allah aşkına sana ne dedim de sen bu kadar taktın bana.
Allah aşkına benim hakkımda tek bir yorum yapma.
Muhatap olma.
İnsanlara beni kötü göstermeye çalışma.
Bu açıklamaları yapmayı gerektirecek ne yaptım hakaret mi ettim.
Allah herkesin niyetini biliyor ne diyeyim.
İnsanları gerginleştirme polemik yaratma. Hakkımda yorum yapma diyorsun da senin ne hakkın var bu kadar benden bahsetmeye.

X