2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Adet oldum bebek yok dedin.
Canım biraz C Canangul133 sert konuşmuyomusun bi düşünürsen kırıcı konuşuyosun. Arkadaş olabilirisniz özelden ama oda şuan rahatsız gibi Yani adet olmuş olabilir bebek olmayabilir. Üzgündür ve inatla hamile olmadığını söyliyp duruyosun. Biraz sakin ol gerginsin sanırım

Hanımlar sakin olalım lütfen, kurallara dikkat ettiği sürece herkes dilediği konuya yorum yazabilir, gebelik topiklerine yalnızca hamileler, diyet topiklerine sadece zayıflayanlar, bdvye açılmış konulara bir tek dertliler yazar diye bir kuralımız yok.

Neden doğru olan girmemesi olsun ki ? Bende hamile değilken bu şekildeki birçok topiğe girip baktım. Hafta+gün olayını ve buna benzer birçok şeyi böyle topiklerde öğrendim. Temmuz annesi olacağım inşallah ama haziran annelerine de mayıs anneleri topiğine de arada göz atarım. Benden ileri haftalarda olduklarını bildiğim için o haftalara gelince nelerle karşılaşacağımı öğrenmek için sırf. İnsanların topiklere girmedeki amaçları çok farklı olabiliyor. Bu topiğe de hamile olmayan birçok kişi yazdı sadece sizin samimiyet kurduğunuz arkadaş değil. Hamile olmayan giremez diye bir kaide yok. Kusura bakmayın ama çok fazla asabisiniz. Bizlerde sizin gibi aynı yollardan geçiyoruz biraz daha sakin olmayı deneyebilirsiniz bence.

Haklısın bakış açımız farklı olabilir. Bu illa birimizin haklı olduğunu göstermez. Ama bu konu uzatıldı iyice.

Haklısın gergin olmuş olabilirim. Arkadaş üzgün değil çünkü bebek istemiyor. Yinede Allah herkesin gönlüne göre versin

Kızlar bayadır yoktum topik baya ilerlemiş bugun briaz daha iyim aksam tutuyo bu illet zaten umarım yine olmaz siz nasılsınız bu arada mahidevran la hürrem konusunda bi gelisme varmı neler oldu
Mahidevran banlandı. Ve bir kaç üye daha. Benimde bir alakam olmadığı yöneticiler tarafından açıklandı burda

canım. durum şöyle , aralık 2020 anneleri grubundan tanışıyoruz kendisiyle. özelden de konuştuk onunla falan. şimdi beni burada gördü hamilemiisn yazmıştı. Bende kan testine gidcektim ama regl oldum yazdım. o günden beri ne zaman bu gruba yazsam . saçma sapan birşeyler yazıyor. Gerçekten amacım kimseyi kırmak değil. Hele de hamile bir bayanı asla kırmak istemem, başkaısyla yazışıyrum. Ordan yazıyor hani sen adet olmuştun diye. Çok alakasız yorumlar yazıyor. Normal hayatta da çok sabırlı bir insanım. Gerçekten kırmak istemiyorum. ama artık haddini aşıyor.

Doktor dişinol e izin verir mi acaba ? Anında uyusturuyo ama

Mahidevran banlandı. Ve bir kaç üye daha. Benimde bir alakam olmadığı yöneticiler tarafından açıklandı burda
Ay canım sultanım senin cakmA olmamAna cok sevindim kötü bri tesadüfmüş demkki olsn gercekler ortaya cıktı ya gerisi mühim degil bence gecmişlerr olsun vallahi ne diyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…