2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
ben yorum yapınca kötü oluyorum zira kelimelerimi doğru seçemiyorum

insanlar hamile veya değil burada zaman geçiriyorlar ve inanın bu hiç bir üyeyi ilgilendirmiyor.

insanların anneliği üzerinden böyle kırıcı yorumlar yapmayın.
Sende bilip bilmeden konuşma bcım. O bayanla biz samimiyiz. Özelden yazışıyoruz.
O ne demek istediğimi biliyor.
Biz onunla samimiyiz uzun zamandır.

Haklısınız özür dilerim inanın gerginim baş ağrım beni çok strese soktu.
Hakkını helal et.
Zaten sahte değilsen bende üzüldüm sizden şüphe ettiğim için.
Ama bizde insanız hem siz de anlamalısınız artık böyle güvenimizi zedelendi birileri sonra herkese şüphe ile bakıyoruz.
Hakkını helal et.
Canım allah aşkına söyler mısınız
Şifre mi verdiniz, banka hesaplarımızı, kimlik bilgikerinizi mi verdiniz:)
N' olur abartmayın.
Sanal alem burası

Şuan yazılanları üye olmayanlarda okuyabiliyor.

Herkese aynı gözle tekrar bakıyorum, bakacağım. Değişen bisi yok. Sizler için de olmamalı. Sanal alem de bu kadar üzülüyorsanız
Hayat mahveder sizi bilesiniz:)

Bu lafım üzüLenlere
Sadece size degil.
Olur böyle şeyler.😊 biz yola tam gaz devam
Ayrıca kadınla doğru düzgün yazısmayna bile " güvenim kırıldı" diyor o da enteresan ...
Hepimiiz suan aynı duyguları paylaşıyoruz
En iyi biz anlarız birbirimizi

Mide bulantılarım arşa cıkmış vaziyette ve yıldız tılbentin en sevdiğin sözü " hepinizden nefret ediyorum ama tek başına da canım sıkılıyor 😂

( ortam germek icin yazmadım, iyi niyetle yazdığımı sadece kötü niyeti olan yanlış yere cekecektır) sevgiler :KK200:

Kızlar selamlar
Şimdi doktordan çıktım her şey yolunda 9 haftayla uyumlu dedi. Çok şükür kalp atışlarını yine duyduk büyümüş minnoş. 3 hafta sonraya gün verdi gideceğiz bakalım. Nifty testi acele etme önce ense kalınlığına ve 2li teste bakalım dedi. 35 yaşındayım ondan biraz evham yaptım ama gerek yok şimdi diyince de bir şey diyemedim
Ultrasonu da koyuyorum

Eklentiler

• 340B4CCF-149D-4872-8C2F-7519362AF1E8.jpeg
    340B4CCF-149D-4872-8C2F-7519362AF1E8.jpeg
    66,3 KB · Görüntüleme: 59
Kızlar selamlar
Şimdi doktordan çıktım her şey yolunda 9 haftayla uyumlu dedi. Çok şükür kalp atışlarını yine duyduk büyümüş minnoş. 3 hafta sonraya gün verdi gideceğiz bakalım. Nifty testi acele etme önce ense kalınlığına ve 2li teste bakalım dedi. 35 yaşındayım ondan biraz evham yaptım ama gerek yok şimdi diyince de bir şey diyemedim
Ultrasonu da koyuyorum
Gozun aydın canım büyümüş bebein🥰🥰

Canım allah aşkına söyler mısınız
Şifre mi verdiniz, banka hesaplarımızı, kimlik bilgikerinizi mi verdiniz:)
N' olur abartmayın.
Sanal alem burası

Şuan yazılanları üye olmayanlarda okuyabiliyor.

Herkese aynı gözle tekrar bakıyorum, bakacağım. Değişen bisi yok. Sizler için de olmamalı. Sanal alem de bu kadar üzülüyorsanız
Hayat mahveder sizi bilesiniz:)

Bu lafım üzüLenlere
Sadece size degil.
Olur böyle şeyler.😊 biz yola tam gaz devam
Ayrıca kadınla doğru düzgün yazısmayna bile " güvenim kırıldı" diyor o da enteresan ...
Hepimiiz suan aynı duyguları paylaşıyoruz
En iyi biz anlarız birbirimizi

Mide bulantılarım arşa cıkmış vaziyette ve yıldız tılbentin en sevdiğin sözü " hepinizden nefret ediyorum ama tek başına da canım sıkılıyor 😂

( ortam germek icin yazmadım, iyi niyetle yazdığımı sadece kötü niyeti olan yanlış yere cekecektır) sevgiler :KK200:
Ahh benim kaderdaşımmm bulanti arkadaşım ayni şeyleri cekiyoruzz şuan hic bisey bunun önune geçemiyor prilam allah senide taş etmeye onun disinda allamm bu gruba neler oluyoor🤣

Kızlar selamlar
Ultrasonu da koyuyorum
Kese yuvarlak
Aha kız😀

Yok değil sorunları farklı. Öyle erkek diye şüphe edilecek bir durumu yok. Sadece hamile olmadığı halde buraya girmesini sordum. Ben hamile değilsem hamile gurubuna sürekli girmem açıkçası. Ama ben girmen sen o bu girer tercih meselesi. Ama doğru olan girmemesi
Sitenin sahibi canim. Çağırıldığı icin geldi

Sorunları çözmek için. Adalet sağlamak için
Öyle konuşunca

Aklıma şey geldi " ben efsaneyım" 😂

Yok değil sorunları farklı. Öyle erkek diye şüphe edilecek bir durumu yok. Sadece hamile olmadığı halde buraya girmesini sordum. Ben hamile değilsem hamile gurubuna sürekli girmem açıkçası. Ama ben girmen sen o bu girer tercih meselesi. Ama doğru olan girmemesi
Ayyy yariliyorumm🤣🤣 az once kazene bacim demene güldüm simdi bu yorumuna haykirdim baya yanlış anlasiliyor suan el atin bacilarrr🤣😁

X