2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ya bize de konu çıkıyordu aslında. Kendisi arkamızdan kıs kıs gülerken topiği de aktif tutuyordu :KK48:

Bir aralar bdv yi sık takip ediyordum. Ne konular, kimler ortaya çıkarılıyordu. Son zamanlarda uyanış başlamıştı uzaktan izliyordum aslında yazdıklarını 😁

Akıl mantık sahibi hiçbir kadın el kadar ufak çocukları varken üçüz bebekleri oluyor diye gülüp oynamaz. Şartları ne olursa olsun..

Bir çeşit hastalık bu. Bu tip kişiler her yakalandıklarında bir sonrakinde daha deneyimli olarak biraz daha gerçekçi konular üretmeye başlıyorlar. Geneli mağdur tabi :KK48:

Bu da baktı ki insanlar artık sormaya başladı inandırıcı olsun sevgilisiyle diyalog yerleştirmeye başlamıştı mesela araya..

Anladim ben şuan 5+4 um çok korkuyorum üç düşüğüm varda şuan sadece kasik ve bel ağrısı ve göğüs hassasiyeti var mide bulantısı bebeğin sağlıklı olduğunu işaret eder dedi Dr bende onu bekliyorum büyük sabirsizlikla
Her gün olmasa da arada bir olması kusmanın iyiymiş dikkat et düşük biraz harekete te bağlı oluyor.3 ay boyunca dikkat edin kendinize inşallah 🙏 sağ sağlim kucağınıza alırsınız bebeğinizi daha ben doktora bile gitmedim bakalım bende sabırsızım😌

Kızlar merhaba,

8+2 günlük hamileyim. 2 gündür kusmalara başladım ama öncesine hep mide yanmam ve yiyeceklerden tiksinme vardı. Şimdi yanma geçti kusma yavaştan başladı. Acaba psikolijkmi demeye başladım. Ağzım ekşiyor gibi oluyor sonra düşünüyorum başlıyorum kusmaya. Benim gibi olan var m
Miğde yanması ağza kadar gelince kusmaya sebep olabilir 🙈 Normaldir. Bende yanınca ilaç almazsam migdem bulanip kusmaya gidiyordu. Hamile değilken bile. Ama yanınca hemen renni şurup içiyorum.☺️

Sağol canım❤️ Aşırı bir kanama değildi ama pıhtılı olunca korktum tabiki. Şimdi evdeyim mesela devamı gelmedi şükür. Doktor da detaylı bakınca içim rahatladı. Bana ilacı bi önceki doktorum başlamıştı lekeden sonra, bu da devam ettirdi. Simdi 2 kutu daha yazmıs.
Çok şükür ya iyi yapmışsın zaten giderek. En azından için rahat etmiştir ☺️ Ben de üç ay dolana kadar devam edicem

Gözün aydin olsun canim artik iyi düşünmelisin hamileligini stresle gecirme artik👍
Ah canım bir söz geçse içime.. tevekkül ediyorum biliyorum benim elimde değil yaşayıp yaşamaması ama insan bir kere o acıyı yaşayınca içinde hep kalıyor
Cok sevindim canım inşallah 🥰 Darısı diğer kalp atışı bekleyenlere☺️
Aminnnn ve inşallah buraya doğurdum da yazarım canimmmm

Rahat ol riskli bir durum gibi görünmüyor.
Doktor son kontrolde sadece kırmızı ve pıhtılı kanamalar için acil, kahverengi sarı akıntılar için olabilir dedi.
Benim de o haftalarda ara ara gelen kahverengi akıntım vardı. Sonra sarıya döndü sonra da kesildi. Şimdi şeffaf oluyor..

Ağrıysa hala oluyor. Özellikle kendimi yorarsam veya çok ayakta durursam. Bazen de sebepsiz kendiliğinden oluyor anlık..
Teşekkür ederim canım cevabın için, bugün sanki azaldı gibi ama dün çok ateşim yükseldi adet sancısı arttı çok gerildim her an kanamaya dönecek diye ama bir şey olmadı. Bu akşam doktor kontrolümüz var. 3 sene önce kese görüp, kalp atışı randevumuzda olumsuz haber alıp yıkılmıştık, ondan ister istemez ekstra bi tedirginim. İnşallah bugün güzel haberler alır burdan paylaşırım 🙏🏻🙏🏻♥️

Kızlar merhaba. Üst dişlerimden biri sorunluydu, hamile olduğumu öğrenince yarım kaldı tedavi. Şu an iltihap tekrarladı. Bütün gece uyku uyuyamadım, ağrıdan oturup ağlıyorum artık 😢 başına böyle bir şey gelen var mı ilk haftalarda? Nasıl kurutabilirim bu iltihabı? 😭 karanfilde uyuşturmuyor artık bayağı ilerlemiş sanırım

Ahhh ben acımı tarif edemiyorum bile beynimin ta ortasını deldiler narkozsuz sanki kafamın üstü şakaklarım gözlerim anlım uyustu acıdan yok böyle bir agrı bir kere oldu gecti diye sevinirken bugun yine tekrarlayınca dünyam yıkıldı sankı en son esim kafama masaj yaparken aglıyordum boylemi olacak hep dokuz ay naparım ben bittim diye birde bas agrısının göze verdigi agrıyla gozumu acsamda kapasamda fırıl fırıl dönüyo sanki etrf e basın dönüncede migdemi tetikliyo yemin ederim bi ara Allahım dayanamıyorm diye bagırdım aslnda acı esigi cok yuksek bi insanım bu agrı beni bu hale getrdiyse bilmiyorm yani rabbim düşmanıma yaşatmasın birde inat bi insanım ilac kullanmam normalde parol zararsz bilmeme ragmen ya bebege zararı olursa diye aslaa içmiyorum kendiime bile inadım arkadas ya :KK43:
Canım benimde gözlerime vuruyor kaşlarımı oynatamıyorum. Benim sabah uyandım geçmişti.
İnşaallah bir daha gelmez.
Seni anlıyorum. Bende ilaç almadım ne olur ne olmaz

Kızlar dün gece evlilik teklifi aldım😍 henüz kabul etmedim herşey karışık olduğu için orda bi üzüldü gibi ama🤣 mecburum. Eski eşim evlilik teklif ettiğinde aklıma direkt o gelmişti ve kabul ettiğimde de "başka şehirlerde başka insanlarla sonsuza kadar mutsuz yaşadılar" sözü tekrar etmişti kafamın içinde.
Tabi hakkını yemeyelim eşimle de mutlu oldum, ona aşık da oldum, yıllarca birlikte güldük birlikte ağladık, iki oğlumuz oldu, neler neler paylaştık. Ama onunlayken mutlu olsam da eski günlerden bir fotoğraf o zamanlarda onunla dinlediğimiz bir şarkı hemen eskiye götürüyordu.
Azıcık kusayım teklifi de anlatırım, günlük tutuyorum sanki🤣
ay çok sevindim canım senin adına. Güzel arkadaşım.

X