2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Dün grup çalkalandi bacım mahidevransultan kişisi sahteymiş bize totosundan uydurup hikayeler anlatiyormus ultrason resimelride sahteymiş megerse hersey yalanmış ah ahh
Aaaaaa beennn şok. Bende yorumlaştım onunla burda.
Eline ne geçti ne kazandı ki. Böyle davranarak. Milletin derdi sıkıntısı yok ne güzel.

Aaaaaa beennn şok. Bende yorumlaştım onunla burda.
Eline ne geçti ne kazandı ki. Böyle davranarak. Milletin derdi sıkıntısı yok ne güzel.
Niye şaşırmış gibi yapıyorsunuz ki? Siz dün benimde sahte olduğumu iddaa etmiştiniz. Bütün olaylara hakimsiniz.

Merhabalar 15 kasım beta hcg değerim 62 çıktı. 24 kasımda tekrar doktora gittim doktor çok küçük kese görünüyor bebek yok değerine tekrar bakalım dedi. 1452 çıktı bu sefer. Sonuç geç çıktığı için doktorla tekrar görüşemedim. Kalp atışını duymak için henüz erken mi ?

Niye şaşırmış gibi yapıyorsunuz ki? Siz dün benimde sahte olduğumu iddaa etmiştiniz. Bütün olaylara hakimsiniz.
Hah sizede dedim Allah var arkanızdan konuşmuyorum. Sizdende şüphe ettim.
Hayır yazıldı sahte mahte denildi ama sahte çıkmamıştı.
Hem bundan sana ne şaşırırım şaşırmam.
Bana yorum yapma. Konuşma benimle.
Şaşırmış gibi yapmışım nereye gitsem beni bulur senin gibileri.
Allaha yakın benden uzak dur.
Baş ağrım var. Hamileyim beni strese sokma

Burda hepimiz hamileyiz üsluba dikkat etmeliyiz dün yonetixiler de yazdı hatta arkadaşı da suçladığı için hesabını banladilar hepimizin amacı belli ama konuşma tarzımız bu olmamalı

Hanımefendi ben sizin gibilerle zaten muhattap olmam. Sadece beni zan altında bıraktınız olaylara gayet hakimsiniz. Ve bir kusura bakma bile demiyorsunuz. Ben olsam derdim. Ancak sizin üslubunuzdan neden böyle bir kibarlık yapmadığınız anlaşılıyor.

Haklısınız özür dilerim inanın gerginim baş ağrım beni çok strese soktu.
Hakkını helal et.
Zaten sahte değilsen bende üzüldüm sizden şüphe ettiğim için.
Ama bizde insanız hem siz de anlamalısınız artık böyle güvenimizi zedelendi birileri sonra herkese şüphe ile bakıyoruz.
Hakkını helal et.

Helal olsun canım nedemek. Bu konuda burda kapansın uzamasın daha fazla. Sizede allah şifa versin iyi olursunuz inşallah.

Kız sende bebek yok hamile değilsin burdan çıkmıyorsun. İnşaallah hamile olursunda burdan çıkma

ben yorum yapınca kötü oluyorum zira kelimelerimi doğru seçemiyorum ve sizleri kırıyorum...

insanlar hamile veya değil burada zaman geçiriyorlar ve inanın bu hiç bir üyeyi ilgilendirmiyor.

insanların anneliği üzerinden böyle kırıcı yorumlar yapmayın sonra sizi kırarlar...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…