2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Özelde doktor daha yenı buldum 10 aralıkta gidecegim :KK43: oyuzden msj atacagm bi dr yok henuz tansiyon aletide yok evde aglayark uyumaya calıstım mesajdan snra resmen cok kotuydm smdı uyandm :KK43: basım kazan gbı uyusmus sanki agrı gitms ama
Canım eşin kolonya ile baş çevrene ve kulakların altına boynuna doğru masaj yapsın biraz. Benim eşim böyle durumlarda berberlerin yaptığı masajı yapıyor. Biraz sert ama sonrası feci bı rahatlik😔 İnşallah geçer ya

Tansiyon düşüklüğü olmasın olabiliyormuş çünkü , eğer bi aletin varsa ölç istersen. Yada dr na mesj at numarası varsa dikket et. Yat dinlenn
Col saol cnm :KK43: aglayark uyudum rrsmen esim acile gidelm dedi ama biliyormki gitsemde duzgn ilgilenmiycekler gitmedm uyumsm biyerden snra yenı uyandm agrı yok ama kafam uyusuk resmen ozelde dr de yenı baslıycam 10 aralkta randevu insAllah severmde bu gibi durumlarda msj atcagm bi dr olur :KK43:

Canım ne yaptın. Bugun gün boyu baş ağrısından öldüm. Öyle böyle değil.
Resmen öldüm.
Uzan yat kalk hep ağrıyor.
Sanki başıma çekiç ile vurulmuş gibiyim.
Ve hala öyle.
En çok arka tepesi.
Böyle bir ağrı yok.
Ahhh ben acımı tarif edemiyorum bile beynimin ta ortasını deldiler narkozsuz sanki kafamın üstü şakaklarım gözlerim anlım uyustu acıdan yok böyle bir agrı bir kere oldu gecti diye sevinirken bugun yine tekrarlayınca dünyam yıkıldı sankı en son esim kafama masaj yaparken aglıyordum boylemi olacak hep dokuz ay naparım ben bittim diye birde bas agrısının göze verdigi agrıyla gozumu acsamda kapasamda fırıl fırıl dönüyo sanki etrf e basın dönüncede migdemi tetikliyo yemin ederim bi ara Allahım dayanamıyorm diye bagırdım aslnda acı esigi cok yuksek bi insanım bu agrı beni bu hale getrdiyse bilmiyorm yani rabbim düşmanıma yaşatmasın birde inat bi insanım ilac kullanmam normalde parol zararsz bilmeme ragmen ya bebege zararı olursa diye aslaa içmiyorum kendiime bile inadım arkadas ya :KK43:

Canım eşin kolonya ile baş çevrene ve kulakların altına boynuna doğru masaj yapsın biraz. Benim eşim böyle durumlarda berberlerin yaptığı masajı yapıyor. Biraz sert ama sonrası feci bı rahatlik😔 İnşallah geçer ya
Ah cnm esimde olmasa bitmstm zaten onun pek bilgisi yok masajla alakalı ama dedıgın gbı sert tırnaklarnı gecirir gbı basıma masaj yaptı acıyor ama o agrının yanında hıssetmiyosn bile resmen

Ay saka gbi ama gercek böyle bi hamilelik belirtisi varmıs ve birebir yasadgmı tarif ediyor hormonelmiş

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-29-06-08-45-42.jpg
    Screenshot_2021-11-29-06-08-45-42.jpg
    156,1 KB · Görüntüleme: 32
Günaydın kızlarrrr.. Kız neler olmuş öyle bizde salak gibi hep takip ettik hikayesini merak ettik falan ama gercekten banada cok tuhaf gelmişti özellikle ultrasondaki bebeklerinin büyüklükleri Allahım kmsenin kalbine kötülük düşürmesin hepimiz sağlıkla kavuşalım inşallah güzel gecsin günümüz inşallah bulantısız ağrısız sızısız 🙏🤩😇

Günaydın kızlarrrr.. Kız neler olmuş öyle bizde salak gibi hep takip ettik hikayesini merak ettik falan ama gercekten banada cok tuhaf gelmişti özellikle ultrasondaki bebeklerinin büyüklükleri Allahım kmsenin kalbine kötülük düşürmesin hepimiz sağlıkla kavuşalım inşallah güzel gecsin günümüz inşallah bulantısız ağrısız sızısız 🙏🤩😇
Amin canım bende aynı şeyleri düşündüm buda bizim şansımıza oldu bu grupta ☺️☺️

Günaydın hanımlar ilk gebelikte beta kaç üzeri olunca mide bulantısı başlar benim ucude bulantıya gelmeden kalbi durdu bunda inşallah başlar diye ümit ediyorum şuan tahmini beta 3000 kusur
Betayı bilmiyorum ama 7 8 hafta itibari ile bulantılar başlar ben ilk gebeliğimde kalp atışını duydum 7. Haftada sonra bulantılarım başladı 25.ci haftama kadar devam etti ☹️

Günaydın o susam tanesinden bendede var 😂 size mide bulantısı yapiyormu acaba bende baslamadida
Şuan için başlamadı bulantılarım ama çok duygusallık başladı herşeye aglayabilirim dün oğlum uyumak istemiyorum diye agladı oturdum bende agladım ağlıyor üzülüyor diye eşim işe gitti sabah sen bizi yanlız bırakıyosun diye agladım normalde hayatta alıngan duygudal bi insanda değilimdir. İlk gebeliktede duygusallık alınganlık yoktu bunda oldu diyorum kesin kız doğurcam bu kez :KK70:

Betayı bilmiyorum ama 7 8 hafta itibari ile bulantılar başlar ben ilk gebeliğimde kalp atışını duydum 7. Haftada sonra bulantılarım başladı 25.ci haftama kadar devam etti ☹️
Anladim ben şuan 5+4 um çok korkuyorum üç düşüğüm varda şuan sadece kasik ve bel ağrısı ve göğüs hassasiyeti var mide bulantısı bebeğin sağlıklı olduğunu işaret eder dedi Dr bende onu bekliyorum büyük sabirsizlikla

Şuan için başlamadı bulantılarım ama çok duygusallık başladı herşeye aglayabilirim dün oğlum uyumak istemiyorum diye agladı oturdum bende agladım ağlıyor üzülüyor diye eşim işe gitti sabah sen bizi yanlız bırakıyosun diye agladım normalde hayatta alıngan duygudal bi insanda değilimdir. İlk gebeliktede duygusallık alınganlık yoktu bunda oldu diyorum kesin kız doğurcam bu kez :KK70:
😂 Hadi inşallah

Bende cok sadırıdn
Benim 3 kızım var gönlüm tabiki erkek istiyor ama en başta sağlıklı hayırlı olsun inşallah park yatak var kızlardan temiz kullandım birde mobilya büyüyen beşik var şuan onda 3 numara yatıyor ama erkekte olsa o pembe park yatağı kullanacam nasipse zaten kızsa hiç sorun olmayacak 🤭
sağlıklı bir erkek bebeğin olur insallah amin

Anladim ben şuan 5+4 um çok korkuyorum üç düşüğüm varda şuan sadece kasik ve bel ağrısı ve göğüs hassasiyeti var mide bulantısı bebeğin sağlıklı olduğunu işaret eder dedi Dr bende onu bekliyorum büyük sabirsizlikla
Ama her hamilelelikte bulantı olacak diye birşey yokki ablam sıfır bulantı ile 2 çocuk doğurdu hiçbirşeyden tiksinmeden bulanmadan kusmadan. Bende dua ediyorum bulantım olmasın diye bende 25 haftaya kadar sürdü. Hiç korkma annesi Rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin strese girme oda seni etkiler.

Ama her hamilelelikte bulantı olacak diye birşey yokki ablam sıfır bulantı ile 2 çocuk doğurdu hiçbirşeyden tiksinmeden bulanmadan kusmadan. Bende dua ediyorum bulantım olmasın diye bende 25 haftaya kadar sürdü. Hiç korkma annesi Rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin strese girme oda seni etkiler.
Amin inşallah teşekkür ederim

X