2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben değerim 14 bin küsurken doktorum karından bakınca çok küçük bir kese gördü. Yani çok erken acele etme canım görürsün inşallah
Kalınlaşma falanda goremedi o korkuttu beni ama alttan bakmadı karından baktı o yüzden kalinlasma görmemiş olabilir mi ben vajinumus hastasıyım bu mucize gibi bişey oldu benim için o yüzden çok korkuyorum

Kalınlaşma falanda goremedi o korkuttu beni ama alttan bakmadı karından baktı o yüzden kalinlasma görmemiş olabilir mi ben vajinumus hastasıyım bu mucize gibi bişey oldu benim için o yüzden çok korkuyorum
Vayyy kader ortağım bende vajinismus hastasaydımm ama yendim tabi sanırım sende yendin hayırlı olsun😍 çok zor bişi bilirm

Kızlar bende bundan var oglum ve 3 bebek daha buyudu bunla :) smdi catıta yıne kullancm hic bozulmadı cokta ise yarıyor b nce ama seven bebek var sevmeyen bebek var benm oglum seviyordu alanlarda benden memnun kaldı. Normalde 6 ay kullanım yazıyor benşm oglum tombisti ama ben 8 aya kadr kullandm sorun olmadı ablamn kızı minnostu bıraz o hemen hemen 1 yasına kadar kullandı :) tavsiyemdir cok ucukta bi fiyatı yok ben 2018 de 699 a almstm ogunden bugune 100 ti artms fiyatı :KK70:

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-28-23-52-13-76_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    Screenshot_2021-11-28-23-52-13-76_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_2021-11-28-23-51-58-18_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    Screenshot_2021-11-28-23-51-58-18_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 36
Kızlar bende bundan var oglum ve 3 bebek daha buyudu bunla :) smdi catıta yıne kullancm hic bozulmadı cokta ise yarıyor b nce ama seven bebek var sevmeyen bebek var benm oglum seviyordu alanlarda benden memnun kaldı. Normalde 6 ay kullanım yazıyor benşm oglum tombisti ama ben 8 aya kadr kullandm sorun olmadı ablamn kızı minnostu bıraz o hemen hemen 1 yasına kadar kullandı :) tavsiyemdir cok ucukta bi fiyatı yok ben 2018 de 699 a almstm ogunden bugune 100 ti artms fiyatı :KK70:
3.4 kademe hızı var ve kumandalı hem dik hem yatay cevrilip kullanılabliyor mğzik var iki üç tane otomatk donenceci var markası ebebek in galiba baby plus otomatık besik diye geciyor

Tam yenemedim ama yenmek üzereydim çok zor bişey Allah düşmanıma yaşatmasın
Gerçekden öyle insanın psikolojisini baya bozuyor. Eğer yardım istersen özelden vajinismusla ilgili yardım ederim. Ama ilk önce kontrollerini yaptır😍 3000 üstüyken doktora git karından muayene yapsın seni keseyi görürsün 🙏🏻🙏🏻 Ozman bu snein için bir mucize bebeği 😍😍

Degerinizi takip ettiniz mi 2 güne bir en az 2 katı artıyor mu ? Yoksa öğrendiğiniz gibi doktora mı gittiniz ?

Kızlar gözüme aydınlanma görmede bozukluk ardında geciyor basım agrıyor ama oyle boyle degil dün yıne yazmstm cuma oyle oldu bırde suan oluyor dayanamayacak kadr ayakta duramayacak kadar sizce kadın doguma mıgitmeliym napmalym bana akıl verin nolur :KK43:

Kızlar gözüme aydınlanma görmede bozukluk ardında geciyor basım agrıyor ama oyle boyle degil dün yıne yazmstm cuma oyle oldu bırde suan oluyor dayanamayacak kadr ayakta duramayacak kadar sizce kadın doguma mıgitmeliym napmalym bana akıl verin nolur :KK43:
Dr a mesajla sorabilirsin. Tansiyon ölçüyor musun?

Canim daha önce yazdıklarından da sanki migren gibi geldi bana. Ama riske girme istersen yarın git doktora. Bende migren var. Bazen ışık ses hassasiyeti, bazen bulanık görme, bazen baş agrisiyla beraber miğde bulantısı yapıyor. Bazen gözlerim zonkluyor.

Tansiyon düşüklüğü olmasın olabiliyormuş çünkü , eğer bi aletin varsa ölç istersen. Yada dr na mesj at numarası varsa dikket et. Yat dinlenn

Canim ben geçn gun yazdiginida okumuştum şimdi yine ayni şeyi yasamassin bence doktoruna soyle gerci oda nörolojiye yonlendircektir fakat MR çektiremzsin rontgene giremzsin nasil olcak bilmiyom bi parol icmeyi dene simdi gecer insallah🙏

Ben çok korkuyorum kızlar 600 kan değeriyle hamileliğini öğrendim ama keseyi göremedi doktor kalınlaşma falannda göremedi çok mu erken görmemesi için yoksa ters giden birşeyler mi var yarın tekrar gidicem ama içim içimi yiyor
Benim de 600 ken kese gozukmemistim degerin yukselmesi icin beklemen gerekiyor

Yalan dolan islerini gorunce kendi soracagimi atladim. Kizlar dolgulu bir disim vardi kirilmisti ama acimiyor agrimiyordu. Bugun misir yerken kalan disimde ikiye bolundu ama dusmedi bu sefer. Yani cok gicik sekilde sallaniyor. Ne yapacagim bilmiyorum. Cekilmesi lazim ama disetimi kesmeden cekemezler. Tutacak yer cok kucuk. Ignesiz nasil olacak. 3 ay riskli diyorlar. Cektirmesem de iltihap yapar agrir diye korkuyorum. Zaten oldugum sehirde devlet hastanesinde asla randevu yok ozelde yapilmasi lasim bir suru para istemeleri de cabasi. Basina gelen var mi bu disle ne yapacagim 😔
Benim de durum aynı böyle iki dişim sürekli hamilelikte gidiyor ara sıra sızlıyor şu aralar .dişimin ortası ve bir parçası yok şu an .Dolgu yaptırmak lazım.Kızımda dolgu yapmıştım ama hangi haftalar bilmiyorum.Bu hafta doktora gideceğim .Ne zaman yaptırabileceğimi soracağım.

Bu gün nedense nefes almakta zorlanıyorum.burnumu ağzımı kapamışlar nefessizşikten çatlayacak gibiyim.Burnum tıkalı değil.Yinedede burun kremi sürdüm nefes açandan pek bir faydası olmadı:KK43:((

Şeker hastalarında da geçici bulanıklık olabiliyor.Şeker hastalığınız var mı??
Tansiyon da da bu gibi şeyler olduğunu duymuştum.Bence sen bir doktora görün her ihtimale karşı.

Canım ne yaptın. Bugun gün boyu baş ağrısından öldüm. Öyle böyle değil.
Resmen öldüm.
Uzan yat kalk hep ağrıyor.
Sanki başıma çekiç ile vurulmuş gibiyim.
Ve hala öyle.
En çok arka tepesi.
Böyle bir ağrı yok.

Çocukluğumdan beri olur bende. Birkaç sene önce gittim mr çekindim dr migren dedi. Hatta göz migreniymiş sanırım.

X