2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben 2. Yi düşünmüyordum
Dağıttım o yuzden
Kızıma yaptım bu bebeyı

Benimkine de ondan iyi gelmiyo galiba ama bu sefer de vicdan yapıyorum ilkine ğrima kullanıp da buna nasıl kullanıcam diye benim bu kfadan çıkmam lazım
Canım suan şaka gibi her şeyin fıyatı
Ben alıştığı şeyi benimser kafasındayım
Hiçte vicdan yapmam

Evladım, Senin popova ucuz, ablanınkıne pahalı bez kullandım affet beni
Dersin
tövbe yaa

Evet ev 8. Katta teras 9. Katta :)

Çok şükür benim gebelikte de bir risk yok ama doktorum ilk gördüğünde hiç bir gebeme ilk 3 ay cinsel ilişki tavsiye etmiyorum ağrı kasılmalara olabiliyor demişti

Canım suan şaka gibi her şeyin fıyatı
Ben alıştığı şeyi benimser kafasındayım
Hiçte vicdan yapmam

Evladım, Senin popova ucuz, ablanınkıne pahalı bez kullandım affet beni
Dersin
tövbe yaa
Hahah evet bezlerin fiyatının her ay nasıl arttığına insan inanamıyoru gerçekten ve ben ikisine de kullanıcam bu süre boyunca gerçi bezlerine kv sponsor oldu yeterki ikinciyi yap diye ama yine de sonra o iş bana kalır illaki
2.ci bebeklere çok üzülüyorum sırf onları abileri veya ablaları için yapıyoruz ahahah
Öyle ama ben de sırf ilk okula başlayınca isterse diye korkuma hemen yaptım. Olacaksa ikisi bir büyür dedim

Çok şükür benim gebelikte de bir risk yok ama doktorum ilk gördüğünde hiç bir gebeme ilk 3 ay cinsel ilişki tavsiye etmiyorum ağrı kasılmalara olabiliyor demişti
Aaa benim doktorum serbest dedi. Ben özellikle sordum. Bir de 5+2 idi serbest dediğinde. Yerleşme kanaması fln da yaşamıştım ben

O iş sen de merak etme canim önce derler
Sonra susarlar

İnşallah. Gerçi ben terasta cok olmam ama sonucta bisi alıyoruz , biri gelınce çıkarım diye hesap ederek sordum.
Zaten hepsi 300 mt oluyor genelde. Ama kalite kalite değişiyor. Mesela bir arkadşaımda philips avent vardı ki ben çok güvenirim telsizinden hiç memnun değildi. O bakımdan araştırmak lazım biraz

Yaaaa ben yengeç burcuyum bebişde yengeç burcu olsun diye şey etmiştim yoksa düşmanlığım yokhahahah gerçi birazda dengesiz diyolar ama öylemi sence
Biz de eşimle yengeç burcuyuz hatta aramızda da bir hafta var evlilik yıldönümümüz de temmuzun 4ü bebişin doğum tarihi de 3temmuz görünüyor bizde temmuz kutlama ayı olacak

Biz de eşimle yengeç burcuyuz hatta aramızda da bir hafta var evlilik yıldönümümüz de temmuzun 4ü bebişin doğum tarihi de 3temmuz görünüyor bizde temmuz kutlama ayı olacak
Aman allahım 3 yengeç bir arada
Yengeç erkeği pek çekilmez valla
Kendi kendime de çok tribe girer
Esımden biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…