2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aynen canım. Kimse seninle muhatap olmamaya başlamıştı
Bi kaç kişi disinda. En iyisini yaptın. Tabii ki aklayacaksın kendini

Yönetime yazmasaydın çoğu kişi seni o sanacaktı
Evet gerçekten üzüldüm yani durduk yere suçlanmama. Dediğin gibi yönetime bildirmesem, konu düzeltilmese yazamazdım ki bir daha.
Ve beni suçlayan alenen o sensin diyen arkadaşlarda hala bir kusura bakma demiyor. Neyse gerçi cevaplarını almışlardır hepsi

Banlandı. İstese de yazamaz

Rica ederim. Gerçekten çok lazım oluyor böyle bilgiler ve deneyimler. Ben bir şey almadan önce bol bol bu tarz yorumlar okurum. Bütün alışveriş sitelerinin yorumlarını hatmederim. :))
Ah canimmm direk favorilere ekledim.. inşallah nasip olur da bu listeyi açarım ❤❤
var mı başka özür bekleyen ?
Şahsım adına olayı duydum okudum .. önce ne safım hiç şüphe etmedim dedim sonra da acaba bir de mahidevran arkadaşın ağzından mi dinlesek belki açıklar tatmin oluruz diye düşündüm peşin hüküm olmasın diye hatta buraya da yazdım.. sonrasında kapattım geçtim konuyu, hurremsultan da o hesap mis sahtey mis falanmis filanmis hiç takılmadım bu onun kendi vicdanıdır, çünkü ne özel bilgiler veriliyor ne kim kimin gerçek kimliğini biliyor belki çoğumuz aynı dolmuşta gidiyoruz fark etmeden yani üstünde durmadım ama sizin tavrınız bana çok kaba geldi ..
Buranın ağası benim asarim keserim dercesine hatta madem Hürrem mahidevran diyoruz bir Süleyman edası ile kelle keser gibi " var mi başka isteyen " demek bir yöneticiye hic yakışmayan tavır.. çok şaşırdım. bunu da söylemeden geçmek istemedim ..
Herkese sevgiler bana dua edin yarın için kizlar nolur ben de bu gruba katılayım inşallah sessizce çıkmadan doğurdum diyeyim ve cümlemiz

Tabiki haklısın sonuçta yönetimin de bilmesi gerekiyor du bilgi verilmesi kendimce iyi oldu. Burda seni suçlayıcı tarzda konuşma oluyorsa buda çok yanlış tek suçlu zaten malum kişi birbirinizin kalbini kırmayın kapatalım konuyu arkadaş zaten ortalığı rezil etti resmen çok ayıptı yaptıkları çok bebek arzusu ile doluysada bir oyuncak bebek alıp onunla oyun kursa şu yaptığından daha masumca olurdu.

Çok naifsin canın ama asıl banlanma sebebi o değilmiş. İlk hurremmsultan ı suçlayıp yanlış bir dille ifade ettiği için banlanmış. Ben de öyle zannedip yazmıştım ama Kazen durumu anlattı. Yani o şekilde düşünüp de beni de banlamadı mesela. Tam aksine durumu açıkladı. Kurallar belli kimse kimseye kırıcı ya da suçlayıcı şekilde davranamıyor. İlk grubumuzda da çıkan tartışmalarda her iki taraf da banlanırdı. O yüzden bu konular hassas mümkün olduğunca sıkıntı çıkmasın inşallah

Aslında güzel mide bulantısı vardı 3 gün o kadar zorlandim ki. Bugün iyi uyandım. Hiç yaşamadığım için diğerlerinde çok zor geldi.

Bencede kapansın artık konu çoook uzadı sanki

Aslında güzel mide bulantısı vardı 3 gün o kadar zorlandim ki. Bugün iyi uyandım. Hiç yaşamadığım için diğerlerinde çok zor geldi.
Benim de ilkinde bulanmadı ve yerleşme kanamam olmadı bunda olunca büyükler hep cinsiyet değişince olur diyolar ne kadar doğru bilmem ama

Yok canım ben yazdığı cümle karşısında şok oldum yazmadan geçmek istemedim yoksa banane açıkçası ben kendi derdindeyim zaten bi kere " sahte miymiş" yazdım hemen ardından ikinci bi mesaj atmadım direk kendi konuma geçtim uzatmayı oldum olası sevmem merak etme sen bak az önceki uzun mesajın bilr sonunda güzel dilekler ile kapattım mesajı ben negatiflik sevmem zaten 3 günlük dunya

Benim de ilkinde bulanmadı ve yerleşme kanamam olmadı bunda olunca büyükler hep cinsiyet değişince olur diyolar ne kadar doğru bilmem ama
Benim ilkinde yerleşme kanaması oldu, ikincide olmadı. Hatta benim birçok belirti farklıydı sonuc iki oğlum var bu diğerlerinden de farklı kese şekli vs de farklı ama kaptirmiyorum kendimi

Benim ilkinde yerleşme kanaması oldu, ikincide olmadı. Hatta benim birçok belirti farklıydı sonuc iki oğlum var bu diğerlerinden de farklı kese şekli vs de farklı ama kaptirmiyorum kendimi
Kendimizi oyalıcaz işte böyle böyle ama grupta birkaç kişinin ki buna sen de dahilsin bebeklerinin cinsiyetini özellikle merak ediyorum yani takip edicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…