2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aslında abartıldı da canım. Sanki burda kişisel bilgilerini vermiş gibi davrananlar oldu.
Bana çok abartı geldi.
Şuan sanki kim nasıl biriyle konuştuğunu biliyor mu ki?

Evet yalan söylemiş ben buna bisi demiyorum
Ama öyle abartıldı ki...

Zaten burada yazılan şeyleri üye olmayanlar bile okuyabilir. Çekinen varsa yazmayacak.

Bu yaşananlardan sonra ister istemez insanlrda güven problemi oluştu, daha fazla tartışma yaşanmaması adına da zaten size bildirdiler durumu. Tartışmalardan sonra da banlanıyoruz. Kuralları zaten biliyorum kullandığım sürece de hiç bir şekilde böyle bir durumda kalmadım. Evet üyeyi suçladığı içinse kurallar zaten belli ama siz direkt mesajı alıp başka var mı özür bekleyen olarak yazdığınzda o çok daha farklı oluyor. O şekilde anlamam da doğal bu durumda. Kimseyi kayırdığım ya da savunduğum yok. Ama ortam kızışmaması için kimse de araya girmiyor bu kadar sadece. Neyse açıklamanız için teşekkür ederim.

Yani şöyle dikkat etmeye çalışıyorum. Çünkü ilkinde o kadar çok yedimki bulantım da yoktu yaklaşık 25 kilo aldım bunda daha dikkatli olmak istiyorum. O yüzden dikkat edebiliyoraan bence et canım

Kimse bir şey abartmadı aslında. İnanan insanlar bu kadar yalanı nasıl söylediğiyle ilgili şok oldu. Çekincesi olan tabiki yazmayacak ama kimsenin vaktini almasına hanileymiş gibi akıllar vermesine hatta insanları kendisiyle ilgili durumlara üzülmesini sağlamasına hakkı yok. Şimdi bu konuda yeterinc ekonuştuğum için de açıkçası üzerime alındım şu yazdığını.

Yani şöyle dikkat etmeye çalışıyorum. Çünkü ilkinde o kadar çok yedimki bulantım da yoktu yaklaşık 25 kilo aldım bunda daha dikkatli olmak istiyorum. O yüzden dikkat edebiliyoraan bence et canım
Tutmaya çalısıyorum kendimi, bi salarsam nasıl olsa hamileyim diye kesin yerim biliyorum kendimi

Aynen biraz dediğin gibi abartıldı çok konuşuldu konu sabahdan beri kapatalım dedim ama kimse beni görmedi dediğin gibi kimse kimseyi zaten tanımıyo etmiyo gereksizdi

Burası sanal alem sonucta
Her şey olabilir. Herkes birbirini anlattığı kadar tanır sadece.
Doğruyu soyleyin güzel vakit geçirmediniz mi? herkesin sorusuna cevap veriyordu
Herkesin durumuna sahte veya gerçek üzülüyordu. Ne zararı oldu ki?
Benim şaşırdığım şey daha iyi bir kurgu olabilirdi. Ama bazıları ciddi şekilde zarar görmüş gibi tepki verdi. Bana garip geldi bu

Genel yazdım ben canım, özellikle birilerine yazmadım

Hanımlar çok gereksiz şu anda bu konuşmalar inanın hiç gerek yok mahidevran nikli arkadaş aslında fake olan bir insan için değmez bile topiğin huzurunu bozdu resmen ne kadar ayıp yaa pes doğrusu kendisine önceki davranışları için şu anda kızdığım kadar inanın kızmamıştım ama topiğin huzurunu bozmasına çok sinirlendim kendisi okuyordur eminim kınıyorum bir bayan olarak kendisini

Anladım canım, ama şahsım adına ben gerçekten eğlenmedim hatta bir yerden sonra hastane mevzularından sonra cevap da vermedim gruba da yazmamaya başladım. Sıkılmkştım çünkü. Hatta arkadaş yazdı nerelerdesin diye midem bulanıyor dedim. Çünkü evet sanal ortam ama bizim ilk grubumuzda oluşan destek gerçekten inanılmazdı, gerçek hayatta belki kimsenin seni anlayamayacağı kadar anladılar destek oldular birbirlerine. Neyse konu kapansın zaten artık herkes zarar görmeden

Aslında o konu üzerinde gülüp eğlenip kapatılmıştı bence, taki burda ki başka arkadaşlar beni suçlayana kadar. E haliyle ben bu konuyu site yönetimine bildirmek zorundaydım, neden zan altında kalayım ki? Ben burda sevincimi aklıma takılan şeyleri paylaşıyorum sizinle. Şüphe duyulan cevap verilmeyen biri olarak kalmak istemedim. Kimse kimseyi boş yere suçlayamaz değil mi?

Aynen
Boş verin kızlar .

Aynen canım. Kimse seninle muhatap olmamaya başlamıştı
Bi kaç kişi disinda. En iyisini yaptın. Tabii ki aklayacaksın kendini

Yönetime yazmasaydın çoğu kişi seni o sanacaktı

Ben 9 ve 8 kilo aldım diğerlerinde bunda hedefim 10 bakalim ama şu var ben şeker yükleme yapmıyorum ondan hep sağlıklı besleniyorum genel olarak. Bence ilaç iç ama yeme sonra çok zor oluyro
Ben ilk 3 ay 4-5 kilo veriyorum normalde sonra da çok almıyorum. Ama hiç bir şey yiyemezdim. Su dahi içemezdim. Şimdi de şiddetlenirse aynı olur ama böyle devam ederse iyi olmaz aslında 2 öğün besleniyorum ama arada meyve vs çok atıştırıyorum. Daha dikkatlı olacağım. Salı gününe randevu aldım. Bulantı için ilaç verir folik asit vs de başlamadım daha

Nornalde demir hapı kabız yapar ama
Folik asit beni kabız yaptı

Hemde en pahalısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…