2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bunlar aşırı basit bebek yatınca sağa sola devriliyor eltime hediye geldi hiç memnun kalmadı kullanamadı gidip yatak aldı mecbur

Yarım kundak yapıyordum kızımı
Yanına da yan yatış yastığım vardı 2 ye ayrılıyordu onu sağlı sollu koyuyordum.
Beşik hareket halinde bebek sabit kalıyordu, daha sola gitmiyordu yani. Kullanmayı bilene şahane

Ama manüel degil, elektriklisi şahane
Acayip hayat kurtarıcı biŞi

Evet en başından beri bir şüphem vardı ama böyle şeyleri çok önemsemem sanal bir yer hersey mümkün daha neler gördüm gruplarda. Ama nas patlak verdi merak ettlm
Bu gruptan olmayan baska bir üye geldi ifşa etti. Ultrason görüntüleri blogdan alınmaymış. Sanırım 457. Sayfadaydı

Yaaaa ben yengeç burcuyum bebişde yengeç burcu olsun diye şey etmiştim yoksa düşmanlığım yokhahahah gerçi birazda dengesiz diyolar ama öylemi sence
Azıcık gelgitli diyelim
Ama her kadın azıcık gelgitlidir ya
Ben de yengeç Burcu severim. Benim 2. Oğlan yengeç tam bir bal böceği bu da 20 Temmuz görünüyor, bi aksilik olmazsa o da yengeç olur sevinirim ben de

Yaaaa ben yengeç burcuyum bebişde yengeç burcu olsun diye şey etmiştim yoksa düşmanlığım yokhahahah gerçi birazda dengesiz diyolar ama öylemi sence
Sen sezeryan bile olsa bir aksilik olmadıkça yengeci bulursun valla düşmanlık değil ama 2 haziran olacak ve ikizler olacak diye ödüm kopuyordu sonra boğa oldu bide ilk dogumdu normal bekliyordum sagolsun 37+2 geldi

Sen sezeryan bile olsa bir aksilik olmadıkça yengeci bulursun valla düşmanlık değil ama 2 haziran olacak ve ikizler olacak diye ödüm kopuyordu sonra boğa oldu bide ilk dogumdu normal bekliyordum sagolsun 37+2 geldi
Demeyin öyle ikizlerde can

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…