2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim de bir oğlum var. Ben de çok kız istiyorum.
Benimde oğlum var kaybettiğim kızdı dua ediyorum bende sağlıklı bir kızım olsun diye Allah kalbimize göre versin bugün kalp atışlarını duyduk su an hersey iyiymiş ama gebeliğim yüksek riskli eşimin genetik hastalığı benim troid oğlum diyabet resmen İstanbul'da en iyi hastanelerden birinde doktor beni eğitim araştırma hastanesinde devam et diye ikna etmeye çalıştı ne yapicam bilemedim

Kızlar böyle bişey gördüm buna göre benim bebeklerin biri kız biri erkek .bakalım doğru çıkacak mı ?zizde bakın
Canım smdi baktım suanki gebeligmn 7 haftalk ulturason goruntusu ile ilk cocuktaki 7 haftalk ulturason goruntusune ikiside kız gözüküyor buna göre ama benim ilkim oglan fotoda atablrm hatta

Ya kizlar 6. Hafta ya girince mide bulantısı başladı koku hassasiyeti ve göğüslerime elim değmiyodu.. 6+4 olduğumda bıçak gibi kesildi ne mide bulantısı ne koku ne göğüs ağrısı şişliği... kafam allak bullak bi şey oldu da bundan belirti gitti diye düşünmeye başladım sinirlerim alt üst oldu offf , ha hatta kasık ağrım vardı sag tarafta o bile geçti hiç kasık ağrım da kalmadı

Olur öyle ara sıra kendini korkutma .ilk gebelik mi??

Kızlar şu ramzi teorisine göre benimkinin cinsiyetine bakar mısınız ya görünce merak ettim bende 6 haftalık karından görüntü bu

Eklentiler

• IMG_20211127_202542.jpg
    86,8 KB · Görüntüleme: 64
Canım smdi baktım suanki gebeligmn 7 haftalk ulturason goruntusu ile ilk cocuktaki 7 haftalk ulturason goruntusune ikiside kız gözüküyor buna göre ama benim ilkim oglan fotoda atablrm hatta
İçime su serpiyosun böyle diyince benim herşekilde erkek gözüküyor böyle şeylerdr, bende hep kızım olsun istiyorum ilk çocuğum sen böyle diyince seviniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…