2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
20211119_123538.jpg
kizlar sizce cinsiyeti nedir sizce?tahminlerinizi tecrubelerinizi alıyım bebek gibi duruyor ama gerçek resimde böyle değil .burda sadece benziyor

Kızlar ben doktora gittim 5+6 günlügüz karından gördük bebişi kalp atışınıda gördü ama dinlettirmedi çarşamba gel dedi . Pembe leke yerleştigi içinmiş kanama alanı yok dedi . Tedbir amaçlı pruloton igne vurdu bide progestana devam dedi. Şimdilik herley yolunda
Canim cok sevindim gözün aydın sorunsuz geçer geriside inşallah bak korkulcak bisey yokmuş 😊

Kızlar sizinde bulantınız çok mu.? Asla yemek kokusuna Tahammül edemiyorum.Kusacak gibi oluyorum devamlı.
Ne ağzımın tadi var ne iştahim var nede canimin istedigi bisey var herseye iğrenerek bakiyorum canim hic bisey yapmak ve yemek istemiyor🤕🤷‍♀️ geceydi şu ilk 3 ay😑

Kızlar bugun doktora gittim kalp atışını duyduk bebeği de gördük çok küçük daha ancak bebeğin rahimin kenarına yerleştiğini söyledi böyle bir durum yaşayan var mı 2 hafta sonra bir daha gideceğim ortaya doğru gelmiş mi diye
Benim daha küçük banada kese rahim ağzına yerleşmiş dedi progestan başladı çarşamba yine randevu verdi bakalım ne diyecek

Merhaba danışmak istediğim bir konu var size, bende de pembe çok az kanama oldu doktorum progestan al dedi. siz de yaşıyorsunuz lekelenme sanırım ne olabilir sizce ?
O nasıl nick yav canım sigara istedi şöyle mentollü :KK45:

Bende de aynısı var. Kese büyüdüğü için dedi doktorum.

Benim daha küçük banada kese rahim ağzına yerleşmiş dedi progestan başladı çarşamba yine randevu verdi bakalım ne diyecek
Benim doktorum kornual gebelikten bahsetti 5 mmden fazla uzak olması gerekiyormuş tüplerden benimde öyle ancak bir perinatolog görsün istedi bir başka göz baksın diye

X