2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canım belki kan şekerinin düşmesini engellediği için sarılık oluşmuyordur ama ekstra zararları illaki vardır seker biz yetişkinler için bile inanilmaz zararlı

Canım belki kan şekerinin düşmesini engellediği için sarılık oluşmuyordur ama ekstra zararları illaki vardır seker biz yetişkinler için bile inanilmaz zararlı
Gerçi sütüm olursa buna gerek kalamaz tabikideeee , ama dediğim çok az bişi , sarılık olup hastanede 1 kaç gün kalıcağına en azından çokmaz bişi versem bi sorun olmaz herhalde , annem hepimizde yapmış..

Biliyosun annelere yok dersen, zaten hepiniz çok biliyosunuz derler

Git bi yinede dra

Bizde de var bu canım kaşıkla verilir oğlumda vermiştik ama 20 günde zor atlattı sütüm yetersiz di kayınvalidem ne için yaptığını bilmediğim aşırı bi inatla mama verdirmiyordu en son doktor çocuğu sürekli zayıflatıyorsun niye mama vermiyorsun diye fırçalayınca beni mecbur mama vermeye başladıkta iyileşti hemen yavrum yani şekerli suyun pek bi fonksiyonu yok kaynananında

Tamamda sen ver diyosun niye vermiyor çocuğum sarılığından önmeli , bazıları cidden çok değişik, sütüm gelmiyosa bunu kabullenir inatlaşmam yani, mama veririm, çocuğun sağlığından önemli değil
Birde sende ver diyosun neyin inadını yapmış

Evet çok inattır ozaman cahildim kayıplarım vardı çok korkuyordum şimdi asla izin vermem asıl sebebi mamalar pahalı mama almak olmasın diyeymiş sanki o alacak 400 gram zayıflamıştı oğlum ah cahillik çok kötü oysa en doğrusunu anneler bilirmiş çünkü doğumla birlikte o bağ otomatikman oluşuyor insan sonradan anlıyor çokta anne bebek arasına girilmemeli

Kesinlikle bak ona katılıyorum, en azından şimdi aynısını yapmassın , insan demekki ilklerde azda olsa cahil olup ses çıkaramayabiliyo, pahalı olsun nolcak yani Ahh ahhh bunda kimseye söz hakkı vermessin

Kesinlikle bak ona katılıyorum, en azından şimdi aynısını yapmassın , insan demekki ilklerde azda olsa cahil olup ses çıkaramayabiliyo, pahalı olsun nolcak yani Ahh ahhh bunda kimseye söz hakkı vermessin
Ozaman çok sesizdim şimdi cesaret edemez sanırım

Bu arada misafirlere hazırlık yaptım gel bende kal burda bakayım diyor ondan başkaca kimse yok bakacak ne yapıcam bilmem eşimde asla istemiyor asla huzur vermez diyo hazırklıklar bana gelemiyo biz 4 kişi ev değişebiliyoruz yeni bir curcuna başlıyor

Evett anneler derler inşallah sütümüz çok olur hiç gerek kalmaz

En azından toparlanana kadar kalabilirsin aslında başka bakıcak kimse yoksa,
Hep bunlarda ayrı bi sıkımtı yaa, kimse düzenini bozmak istemiyo tabi haliyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…