2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bende ya, şikayet etmek istemiyorum dahada büyütmemek adına sıkıntımı ama asla yürüyemiyorum, yatamıyorum bacaklarımı kapatamıyorum
Bende yatamıyorum uzanamiyorum oturamiyorum iki adım yuruyemiyorum ayakta da duramıyorum vajina kemiklerim inanılmaz ağrıyor kalça kemiklerim de öyle gece defalarca uyanıp WC ye gidiyorum idrar yolu iltihabı varmış tek kullanımlık antibiyotik verdi doktor sabaha kadar WC ye gitmemem gerekiyordu ama kaç kez gittim sanırım faydası da olmadı hayırlısıyla alsaydık sağlıkla bebisleri kucağımıza

Bana da 4 hafta büyüdü de büyüdü gözümde. Okadar ay gecti çalistigimdan h3ralde artk evdeyim darlanmaya basladim bile. Disari da cehennem sicagi ciksam iki kafa. dagitsam beynim kaynayip geliyorum

Allah allah neyini sevmiyolar ki bi sebep varmı dediklerini yani bi sebep olmalı sevmemeleri için Eşim yanında durmuyomu onlara karşı , dursa ailesi pekde önemli olmaz ama Eşinin yanında durması şart böyle zamanda

Benim yürume vs degil de rahatımıbulup uzanamıyorum oturamiyorum. Sag kaburgam agriyor hep acikcasi cok yemek de yiyemiyirum midem skşmış hemen agriyo sırtıma vuruyor. Ama bu kaburga agrisi cok gck. Otursam da batiyor yatsam da. Benim yavrucak hep sagimda. Bu yuzden gobegin sagi daha fazla catlak.

Ayyyyy soluksuz okudum valla maşallah kilosu bemce gayet iyi artık hep seninle minnak ne güzel, inşallaah bu güzel duyguyu hepimiz sıra sıra geçiricez

Bana da 4 hafta büyüdü de büyüdü gözümde. Okadar ay gecti çalistigimdan h3ralde artk evdeyim darlanmaya basladim bile. Disari da cehennem sicagi ciksam iki kafa. dagitsam beynim kaynayip geliyorum
Vallahi canım soranlara 4 hafta diyorum yaa. Sanki 2 aydır sürekli 4 hafta diyorum
Hiç geçmiyor

Biraz önce bı bunaltı geldi ofladim pofladim biraz eşime söyledim rahatladım . Az kaldı bir ay daha sabret diyo bir gün bir yıl gibi geliyo dedim galiba çoğumuz böyleyiz
Sabah aynisi oldu eşim de az kaldi 1 ay kaldi dedi bu vakte kadar kac tane bi ay gecti. Amabubi ay ayrı yaa. Aksam yatiyom sabaha dek göbegim büyümüs uyanıyorum sankiher yerim doldu gibi hissediyorum

Ben de yalnız kalmak isterim. Doğumdan 3 gün önce de olsa çekemem. Rahatlık önemli benim için

Kalabalık çekecek durumda değilim suan.
Özellikle ortamda cocuk istemiyorum.
Allahtan çocuk yok 1 kadın 1 koca ama insan istemiyor ya .kendi annem olsa da istemiyorum. Sakinliği seviyorum ,bir doğuma gidecez cümbür cemaat. Bir mehter takımı eksik

Kızlar selam

Merak ettiğinizi bildiğim için kısaca yazıyorum. Çok halim yok çünkü kucağım boş evimdeyim. Kızım ise hala hastanede.
Suyum geldi, hastaneye gittik, 5-6 cm açıklık var her şey süper merak etme dediler ve fakat o an kanamam başladı ve plasenta kısmen ayrılmış derken acil sezeryana alındım.
Bebeğim oksijensiz kaldığı için de hipotermi cihazına götürdüler. Kritük 72 saati atlattık. Bundan sonrası kızımızın gücüne kaldı. Hayata tutunmaya çalışıyor. Şimdilik doktorlar kalıcı bir hasar olmayacağını ve kızımızın 1 hafta 10 gün içinde evimize geleceğini söylüyorlar ama bilmiyoruz. Bekliyoruz. Ağlıyoruz dua ediyoruz. Kocam yoğun bakımın önünde nöbette ben evde duada. Allahım düşmanıma yaşatmasın ama çok zor bir süreç. Dualarınızı kızımdan esirgemeyin

Ay bizimki uzak ya ama yine de ne bileyim önceden gelmek bana çok saçma geliyor .gelip ne yapacaksınız? Benimle boş boş oturacaksınız .gelin işte doğumun olduğu gün herkes rahat etsin .
Belki ben o günün akşamı eşimle sarılıp yaticam ,konuşacağım ne bileyim 10 dakikalık bir durum bile beni rahatlatacak ki .ama ne olacak aksam çay içeceğiz,bulaşık, yemek . sanki düğün evi gibi
Hastaneye gideceğiz doğurmaya arabada tüm sülale var .
Tabiki herkesin torunu ama bence bu iki kişi arasında olmalı. Bu bebek 2 kişinin bebeği özel olmalı. Hem doğumdan önce hatta doğum anında bana ne faydaları var. Doğuracak olan benim. Dogurunca gelin işte. Amann ne bileyim
Ama ben bu gidişle o tarihe kalmam gibi geliyor. Agrilarim çok siklasmaya başladı. Günde 6 7 kere kısa kısa sancı geliyor. Bir gün bakicam yine böyleyse doktora giderim

Geçmiş olsun minik savaşçı eminim bunu en kısa sürede atlatacaktır
Önceden hiçbir belirti yok muydu nasıl anlamadılar plesentadan kısmen ayrıldığını? Yani bir anda olur muymuş

Aynennn zaten demişti böyle giderse zaten zorunlu olur diye, bu arada bende zor yatıyorum çok yürüyorum o bikini bölgesi dediğim yer çok fena acıyo merdivenlerden inerken
Ya vücut doğuma hazırlanıyor seviniyorum ama çok zorlanıyorum ilk gebeliğim çok daha rahattı bebek iri olsa napardım bilmiyorum

Amiiiinnn o minik suratlar unuttursun herşeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…