2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aynen yaaa doğumu olanlar hiç anlatmadan gittiler kayboldular bizler anlatalım bari bende merak ediyorum herkesin tecrübesini

Bu arada benim doğum şeklim epidural olacakmış serklajın alınması için öyle olması lazımmış ve burda konuşulduğu gibi genel anestezi bebek için riskli oluyormuş bebeği aldıktan sonra bende panik devam ederse genele geçeriz dedi doktor ve anestezici ikisi de hemen hemen aynı şeyleri söyledi sabah tansiyon ilacını alırsan bişi olmaz yükselmez tansiyonun dedi bende bebeğimin doğduğu ana şahit olmayı çok isterim ama bırakın beni deyip kaçmaya kalkarsam diye kendime de pek güvenmiyorum hayırlısı bakalım

Bitttter 21 haziran
@nilozgul 22 haziran
Surrender 23 haziran,

Haftaya burası curcuna desenize geliyo bebişler yavaşmyavaş
Benim de haftam sizlerle ayni ama sezaryen tarihim 29 haziran tam 39.hafta oluyor .Ay kv ler de pazartesi gelecekmiş. 3 gün ne yapacaksam onlarla .Aman kalabalığı hiç sevmiyorum .Valla kimse olmadan dogursam keşke

Kızlarrr nasılsınızz benim bebiş iki gündür acaip hareketli ya yeri daraldı mı naptı korkutuyor beni birde Bi maruzatım var bu kan sulandırıcı iğne oksapar kullananlar dr bana bitince saglık ocagından yazdır demşti de raporlu ya bu ilaç bana Bi kağıt falan vermedi Bi reçete vermşti onuda eczaneye vermiştim şmdi yazdırmam gerekiyor elimde bişey yok sağlık ocagında yazar mı direkt doktor sizler nasıl yazdırdnz bilgisi olan beni bir bilgilendirebilir mi aceppp

Senin üzerine kaydı olduğu için aile hekimine yağdırabilirsin canım bana daha ilk gebeliğimi öğrendiğimde rapor çıkarmışlardı hiç yazdırmadan aldım hep eczanede kayıtlıydım zaten

Hareketli olması keyfi yerinde olmasından kaynaklanıyor diyor benim doktor

Böyle bir şey ile karşılaştım.

Eklentiler

• 96E66CFA-BC80-4321-BE54-3B4368A5F98B.png
    217,2 KB · Görüntüleme: 73
Raporun varsa yazdırmana gerek yok eczaneden direk alabilirsin tc kimliğin ile

Heee ozaman direkt aile hekimine yazdırabilcem teşekkür ederim canım cevabın için ben dedim acaba reçete verdiler de kaybettim mi diye kafama takıldı
Aynenn banada öyle demşti doktorum hareketli bebek iyi bebek demektir dedi de artık sonlara yaklaştık diye insan herşeyden nem kapıyor valla

Böyle bir şey ile karşılaştım.
Doğrudur canım ama doktor yaptır dedi şimdi adama ne diyeyim ki ve benim oğlumda 38+2de planlı sezeryan oldu 10 yaşında şimdi sistem ne kadar değişti bilmiyorum ama ozamanda istemişti doktor yapılması doğumdan yine üç gün önce yapılmıştı Allah’a emanetiz yan etkisi olduğunu duymadım inşallah sağlıkla sıhhatle geçer

Ben bu gün muayneden çıkıp 1 saat sonra geri döndüm doktora okadar hareketlendi ki kasılma sandım

İnşallah canım. Tabi doktorun daha iyi bilir.

37 +2de sezeryan olucam gebelik tansiyonum olduğundan canım ve her an bu tansiyon durumu acil doğumu yani planlanandan önce gerektirebilir diye yapılacakmış
Merhaba benımde gebelıge yuksek tansıyonum cıktı ortalamam 14/9 seklınde devam edıyor
Bugun adalat crono 30 mg ılac yazıldı
Pazartesıye kadar takıp edıcem düşürmezse
İlacın mg nı yukseltecekmıs.
Sızın kullandıgınız ılacın adı nedır?
Tansıyonunuza etkısı oldu mu?
Dogum seklını tansıyonunuz mu belırledı?

Nsıl olmus arkadaşlar devam edeyim mi sizce
Ağaç yaşken eğilir valla ne kadar erken alısırlarsa okadar iyi
Ya sadece bizim için de değil hayatını kendi idame ettirmesi için herşeyi öğrenmesi lazım bana göre kız erkek fark etmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…