2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aminnn

İlaçtan korkma en azından önlem alınmış oluyor çünkü neden çıkıyor neden düşüyor ben hiç anlamıyorum

mavibeyazzz canım senle bebeğin nasılsınız
Çok teşekkür ederim kuzum daha iyiyiz birbirimize alışıyoruz. Spinal anesteziden sonra 3-4 gün baş ağrısı oldu migren gibi.. minoset içtim iyi geldi. Dikişlerimde ağrı oldu ama hiç yatmadım hareket ettikçe iyileştim ve minik sevgilimi düşünmekten ağrılarımı unuttum diyebilirim. Bugün 10. Gün biraz mesanemde ağrı var onun dışında dsyanılmayacak hiçbir şey yok. Minik kuzum erken geldiği için sarılık oldu biraz korktuk ama değerleri düşüşe geçti çok şükür. Sezeryanın ve erken doğumun etkisiyle ilk 3 gün sütüm gelmedi hamilelikte olan şeffaf su vardı sadece. Yılmadım eve gelince sürekli göğsümde yatırdım makineyle sağmaya çalıştım damla bile süt gelmiyordu. Bu süreçte çevrenizde insanlar sütün yok baskısı yapıyo ister istemez stres oluyosun ama dinlemedim hiç evden gönderdm olumsuz konuşanları postaladım her gün humana bitki çayı içtim 4. Gün göğsüm ağrımaya kanallar dolmaya başladı. Bu süreçte tabi mama takviyesi yaptık sarılığı artmasın diye ama emzirmeyi de bırakmadım. Şuan çok şükür sütüm geliyo sıktığım zaman fışkırıyo falan. Hep kendime ben ikiz bebek doyururum dedim. Stres yapmamak gerekiyormuş. Çok zor ama dünyanın en güzel duygusu onun mis kokusu herşeye bedel.. Benim erkenci kuşum annesine kavuşmak için acele etti. Sizlere dua ediyorum sağlıkla kavuşun inşallah. Sormak istediğiniz bişey olursa yine anlatırım. Bakamadım çok buraya

Süt gelmiyor diye neyin baskısını yapıyorlar acaba? İlla ki gelecek, baskıyla ne çözülecek.

En iyisini yapmışsın. Böyle hiçbir insan yanınızda olmamalı zaten. Kalabalığa da gerek yok. Bir kişi yardımcı yeter. Siz başbaşa anne bebek halledersiniz herşeyi.

Aynen öyle yalnız kalır kalmaz öyle iyi geliyor ki baş başa olmak

Erken doğurmuşsun bide sütün gelmiyo diye ayrı baskıyı anlamıyorum hiç annenin psikolojisini düşünmüyolar bu konuda, ama iyi bi şekilde hallettiğin için tebrik ederm çok sevindim ikinizinde iyi olmasına, merak ediyoruz haber gelmeyince ne yaptınız ne ettiniz diye arada sende bebeğinide durumlarınıızı anlat söyle bizi merakda bırakma en güzel duygusunu sen taddın sıra bizde bakalım

Canim hikayenide bekliyoruz evde suyun gelmsiti galiba devamini bilmiyoruz

Birde doktorun usg de soyledigi kiloyla aynimi dogdu.
Yanina bez kac tane almistin ve kac tanesini kullandınizkizlar 20 taneden bahsediyor onalrada fikir olur

Ben de anlamıyorum valla. Tamam kastım kendimi doktor servest bırak dedi ama o acıdan fln değildi yani rahatsız olmakla alakalı. İlkinden önce araştırmıştım millet neler yazmış hastaneyi inletenler mi dersin aklım çıkmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…