2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben gittiim keseyi gördüm çok şükür 😍 bebeğide gördüm şu an sağlıklı hiç bir sıkıntı yok dedi doktorum 10gün sonra kalp atışını için gideceğim 🤗 önceki gebeliğim boş gebelikti, bebeği görememiştim 😞 heyecandan uyku uyuyamadım sabaha kadar şu an o kadar mutluyum ki anlatamam 😍
MahidevranSultan MahidevranSultan ve hurremmsultan hurremmsultan 'ın aynı topicte hamilelik yazması 🤣🤣 Şaka bi' yana hayırlı olsun canım, kalp atışını da inşallah duyarsın 💜 Bu sefer vucudun anneliğe daha fazla hazırlanacaktır. 🥰🥰
Kızlar biz en son 6+4te yani geçen hafta kalp atışını duymuştuk doktor tekrar ultrason muaynesi için 10. haftada çağırdı sizce normal mi 3 hafta nasıl geçecek çok merak ediyorum o_Oo_O
Benim doktorumda çok sonra çağırdı ama 10 gün sonra aile sağlık merkezine gidip tam tahlil yaptır ve ultrason fotoğrafı ile kaydını oluştur dedi oradan da takip başlatmaları gerekiyormuş. Sen de söyledi mi böyle bir şey?

Kızlar benim betam 59. 190. 507 nasıl sizce geçen ay kimyasal yaşayinca kalbim güm güm elimde değil doktorum haftaya keseye bakalım dedi
Çok güzel artmis🥰 kimyasal gebelik değildir artık bu artışla. Bide bir kere kimyasal geçirmek normal kabul ediliyor ilk gebelikte. Bu sefer sağlıkla ilerler insaallah

Ben gittiim keseyi gördüm çok şükür 😍 bebeğide gördüm şu an sağlıklı hiç bir sıkıntı yok dedi doktorum 10gün sonra kalp atışını için gideceğim 🤗 önceki gebeliğim boş gebelikti, bebeği görememiştim 😞 heyecandan uyku uyuyamadım sabaha kadar şu an o kadar mutluyum ki anlatamam 😍
Gozunaydin ne güzel 🥰 sağlıkla alalim kucağımıza çok güzel heyecanlar bunlar.

MahidevranSultan MahidevranSultan ve hurremmsultan hurremmsultan 'ın aynı topicte hamilelik yazması 🤣🤣 Şaka bi' yana hayırlı olsun canım, kalp atışını da inşallah duyarsın 💜 Bu sefer vucudun anneliğe daha fazla hazırlanacaktır. 🥰🥰

Benim doktorumda çok sonra çağırdı ama 10 gün sonra aile sağlık merkezine gidip tam tahlil yaptır ve ultrason fotoğrafı ile kaydını oluştur dedi oradan da takip başlatmaları gerekiyormuş. Sen de söyledi mi böyle bir şey?
Biz iyi anlaşarak tarihi yeniden yazıyoruz artık taht kavgası yok 😂 çok teşekkürler canım ❤️ inşallah dediğin gibi olur içimdeki bütün kötü hisler kayboldu bugün resmen 😍😍

Kızlar bugün 6+3..bebeklerin kalp atışları karından duyuldu.çok şükür her şey yolunda haftası ile uyumlu..🥰🥰darısı tüm göremeyenlere..

Eklentiler

• IMG_20211126_110648.jpg
    IMG_20211126_110648.jpg
    101,8 KB · Görüntüleme: 71
Hanımlar geç döllenme ile bugün karından gördük keseyi şükür 5+6 iken. Benim 5cme yakın miyomum var. Miyom üstte ve kese altında duruyor. Dr kesenin duruş yeri normalde üstte durur miyomdan da olabilir takip edeceğiz dedi. Miyomu olan hanımlar ne dersiniz bu duruma? Düşük ihtimali beni korkutuyor. Bir de kesenin altta olması bir problem oluşturur mu?
Merhabalar benimde 6 cm ve 4 cm miyomum var. Bana altta üste bir şey demedi doktor. Sürekli takip edicez dedi. Pozitif olmalıyız bence☺️ Kendi kendimize vesvese yapmayalım. Doktorum miyomu olup da son haftasıni tamamlayıp doğum yapan var dedi. Ben kafama takmaya calisiyorum☺️

Kızlar kahve içiyor musunuz? Ben kahve bağımlısıyım. Günlerdir içmiyorum, sigarayı da bıraktım böyle iyice beynime beynime vuruyor biseyler😒 az kahveli bol sulu filtre kahve içsem ne olur ?

Kızlar nasılsınzz.. Yeni gelen arkadaslar hosgeldnz hayırlı olsun bebişleriniz inşallah 🙏 güzel haberler alanlarada gözünüzaydn canlarım inşallah hep böyle sağlıklı güzel haberli gider günleriniz 😍 ya ben bişey sorucam benim hala belirtim yok ne bulantı ne tiksinme ne ağrı bazen şüphelenyrm kendimden sadece ayakta cok durdugum da belim ağrıyor okadar yarın 7+0 olucak sabah randevum var kalp atışı için kötü düşünmek istemiyorum ama korkuyorm da aranızda benim gibi olan var mı acaba 😇

Kızlar nasılsınzz.. Yeni gelen arkadaslar hosgeldnz hayırlı olsun bebişleriniz inşallah 🙏 güzel haberler alanlarada gözünüzaydn canlarım inşallah hep böyle sağlıklı güzel haberli gider günleriniz 😍 ya ben bişey sorucam benim hala belirtim yok ne bulantı ne tiksinme ne ağrı bazen şüphelenyrm kendimden sadece ayakta cok durdugum da belim ağrıyor okadar yarın 7+0 olucak sabah randevum var kalp atışı için kötü düşünmek istemiyorum ama korkuyorm da aranızda benim gibi olan var mı acaba 😇
Benim için belki erkendir bilemem ama benim de göğüs hassasiyeti dışında hiçbir belirtim yok 😊

Kızlar kahve içiyor musunuz? Ben kahve bağımlısıyım. Günlerdir içmiyorum, sigarayı da bıraktım böyle iyice beynime beynime vuruyor biseyler😒 az kahveli bol sulu filtre kahve içsem ne olur ?
Valla canımm bende kahvesiz dediğin gibi vuruyorlar sütlü kahve olarak içiyrm ben daha sağlıklı diye düşünürekten inşallah yanlış yapmıyorumdur😂

X