2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
:KK25:Bugün kimse doktora gitmedi mi:skandal:
Ben gittiim keseyi gördüm çok şükür 😍 bebeğide gördüm şu an sağlıklı hiç bir sıkıntı yok dedi doktorum 10gün sonra kalp atışını için gideceğim 🤗 önceki gebeliğim boş gebelikti, bebeği görememiştim 😞 heyecandan uyku uyuyamadım sabaha kadar şu an o kadar mutluyum ki anlatamam 😍

2 yil once ayrildim bende 2 cocugum var biri erkek (8) biri kiz (4) yasinda. 1,5 yildir birlikteligim var ve simdi hamileyim hic kimse bilmiyor. Ailem duysa cok fena olacak biliyorum suan icin hic kimseye soylememeyi tercih ettik 🙈
Tamamen aynı durum, şu elalem olmasa çoğu şey çözülecek aslında ama😂

Ben gittiim keseyi gördüm çok şükür 😍 bebeğide gördüm şu an sağlıklı hiç bir sıkıntı yok dedi doktorum 10gün sonra kalp atışını için gideceğim 🤗 önceki gebeliğim boş gebelikti, bebeği görememiştim 😞 heyecandan uyku uyuyamadım sabaha kadar şu an o kadar mutluyum ki anlatamam 😍
Hadi gözün aydın , sağlıcakla gelsin. ❤️🌺Karından mı gördün, vajinal mi? Günün nedir tam olarak, ben de yarın gidicem 🙈

Eklentiler

• A1948267-1272-483B-90DC-F4D8741C2185.jpeg
    A1948267-1272-483B-90DC-F4D8741C2185.jpeg
    116,7 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar biz en son 6+4te yani geçen hafta kalp atışını duymuştuk doktor tekrar ultrason muaynesi için 10. haftada çağırdı sizce normal mi 3 hafta nasıl geçecek çok merak ediyorum o_Oo_O

Gözün aydın kuzum🥰 kalp atışlarını da duyarsın inşallah 😍🙏

X