2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aile apartmanı? Ne dedıkodular döner orada

Bir birimize para veriyoruz
Git istedigni al der bende ona onun parasini veriyorum hahha çalismiyom ya

Aile apartmanı? Ne dedıkodular döner orada
Ben ayriyim sadece , kp nin annesi ve kardesleri hepsi ayni sitedeler bayramin 1. Gunu herkes gergin gel dogüşek suratiyla bakiyor birbirine bende daha yeniyim ya iclerinde bendende cekiniyorlar daha , bi kasıntı soz konusu o gun

Son düzenleme:
Kızlar bugün sabahın körü doktora gittim. Tahlillerin sonuçlarını gostermeye gitmedim daha. Bebiş 2960olmus. Benim doktor boy hiç söylemiyor. Ama gördüğüm kadarı ile ben kendim 50cm civarı hesapladım.

Anestezi konusunu sordum. Spinal anne için daha rahat genel doktor için rahat dedi Bebek için kesin sorun olur diyemem olmaz da diyemem dedi Çünkü binde bir de bu ihtimal olabilir. Ama ben hemen alırım bebeği dedi. Ama benim durumum için genelin uygun olduğunu söyledi doktoruma güvenerek devam edeceğim. Tereddütu olanlar kendi doktorlari ile görüşerek karar vermeliler.

.....
Muhteşem uyum benimde Hediye almaz istediğini al der ki benim işime geliyor. Arada çiçek iste sadece
Ne alacağını bilmez ki. Ben öyle her şeyi beğenmem ve kullanmam. Boşuna almış olur.
Ama benim aldığımı kullanır cunku
Neye ihtiyacı olduğunu biliyorum. Gerçi geçen gün derimoddan çanta aldım
Bak aklıma geldi. Babalar gününde ona saysın

Aldım da kıyamıyor ki kullanmaya . Neymiş hasar görüyormuş çanta. Aman dedim senden kıymetli mi kullan işte
Ben hiç acımam öyle şeylere.

Yemeğe çıkarırım artık
Bi celal usta yaparız
İnsanlık görsün

Ben de güveniyorum doktoruma.
Olacak bir şey varsa diğer yöntemlerle de olur. Hiç-bir şey garanti degil.
Hayırlısı olsun

Mesela doğum hediyesi olarak hesabıma para yatıracak ve çiçek alacak
Ben altın falan takmam, sevmem. Yatırımlık kullanırım o da hesabımda olur genelde.
O yüzden en güzeli para
Aaaaa seninki en güzeli, bana öyle hediye aldığında hediye paketiyle gelmiyo, avm ye götürüyo seç beğen al diyo bide hediyemide o tercih ediyo, ayakkabın yok gel sana ayakkabı alalım diyo, belki ben ayakkabı istemiyorum

Kızlar benim gibi aşırı halsizlik yaşayan var mı ? İki gündür iyiydim bu gün yine kafamı kaldırmaya halim yok. Oğlum da beni istiyor doğru düzgün ilgilenemiyorum onunla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…