2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Katılıyorum ayrıca çocukların sosyal medyada paylaşılması da hiç hoş değil o da bir birey ve onun kişisel alanına saygı duyulmuyor neyi var neyi yok paylaşılıyor malesef.. Ben şahsen hiçbir fotosunu paylaşmayı düşünmüyorum büyüyünce kendi yapmak istediği kadarını yapar belli bir yaştan sonra..

Salatalık yapar hemde çok fena. Salatalık domates turşu soğan bunlardan itina ile uzak dur. Benim normalde de çok kötü. Şimdi o ilacı icmesem duramam. Hadi az kaldı sayılır doğumdan sonra rahatlarsın iş inşaallah. Bende daimi

Selam kızlar
Bu sağlık ocakları ne kadar farklı ya beni ne arayan var ne soran ne yönlendiren ne biçim sağlık ocağı ya bu.. En son ebe ne zaman aradı hatırlamıyorum bile sadece telde arayıp bilgi alıyor
Kişiden kişiye gore değişiyor demek ki. Ben de telefonlara cevap vermiyorum:)

Disipline Girmis BirKadin

Selam kızlar
Bu sağlık ocakları ne kadar farklı ya beni ne arayan var ne soran ne yönlendiren ne biçim sağlık ocağı ya bu.. En son ebe ne zaman aradı hatırlamıyorum bile sadece telde arayıp bilgi alıyor

Hiç bişi kaybetmiyosun yaptıkları bişi de yok, böylesi çok daha iyi
Kişiden kişiye gore değişiyor demek ki. Ben de telefonlara cevap vermiyorum:)
Al benden de o kadar, gelemicem diyorum trip yiyorum bir sürü, bıktırana kadar arıyor kızıyor falan

Selam kızlar
2 kere tetenoz aşısı oldum onda da lütfedip aradı onun dışında beni de arayan soran yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…