2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canım iyide doktorlara göre bu haftalarımız erken benim doktoruma kalsa ohoooo bekletirdebekletir..çok şükür riskli haftaları her birimiz geçirdik yinede biraz daha dursunlar

Kızlar
Artık halledin her şeyinizi. Belli olmuyor sıra kime geleceği
Nasil moral olduuu amy ve hayatin gerçekleri bam bam hadi simdi siradaki kim oynayalım kim tahmini tutturcak deeermişim şaka şaka aman dua niyetine neyim geçer aman Allahim korusun kimsenin kilina zarar gelmesin herkescikler bebişlerine saglikla kavuşsu.

Canım iyide doktorlara göre bu haftalarımız erken benim doktoruma kalsa ohoooo bekletirdebekletir..çok şükür riskli haftaları her birimiz geçirdik yinede biraz daha dursunlar
Tabi ki dursunlar ama stres olma sen yine de, bu saatten sonra doğsalar da hayırlısıyla hızlıca toparlarlar. Doğum haberlerini kötü haberler gibi değil kavuşma haberleri olarak görsek olur bu saatten sonra. Ama ben de sağlıklı sınırlarda durabildigi kadar dursun istiyorum

Zamanında gelsinler. Evrene sürekli 23 ünü gönderdim ama
Bakalım

Erken gelmesinler

Göğüs ucu kremi sürmeye başladım amaaa sürdükden sonra südyeni takıyorum, ne yapmam lazım, göğüs kalkanınımı kullansam emene kadar kremi

Ahh keşke öyle ihtiyacım var ki biriyle sarma sarmaya
Çay içmeye dedi kodu yapmaya

Anlattılar neden kapandığını, ama konu açtıysan neden siliyosunki ne olucak dursun
Bazen açtığın konuya pişman oluyorsun. Benim başıma geldi. Çok acımasız eleştiriler dalgaya alaya alanlar. Empati yapma yok anlamak yok. Canın çok yanıyor ve kendini kötü hissediyorsun. Orda sana yapılan hakaretleri kaldıramadığın içinde olabiliyor.
Mesela eşimle bir sorunumu paylaştım bir tavsiye alır insan akıl danışır.kimse kimseyi tanımıyor o rahatlık var.
Konu dışına çıkıp şöyle yapabilirsin kardeşim diyeceğine biri mesela bana dedi boşan neden çocuk yapıyorsun inşaallah çocuğunuz olmaz dedi.
Bu beni aşırı derece sarstı.
Bir kadın bir kadına bunu nasıl der.
Benim boşanmaya niyetim olsa burda konu açıp akıl danışmam çıkış yolu aramam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…