2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar dün yaptırdığım kan tahlili sonuçları çıkmış doktoruma gönderdim. Tsh normal ama anti tpo yüksek çıkmış haşimato olabilir endokrin uzmanına gördün dedi. Diğer kaybım da da aynı şekildeydi başka kadın doğum doktoruna gidiyordum o zman o doktor benden hiç tahlil istememişti doktor değiştirdiğimde kürtaj olduktan hemen sonra yine kan tahlili vermiştim o zaman da bu şekilde çıkmıştı. Şimdi doktorum endokrin bölümüne gitmen gerek dedi. İnşalllah herşey yolunda gider dua edin kızlar🤲🏻 Bi tane uzman doktor buldum yarın arıcam randevu için
Kalbini ferah tut. kontrol altında tutarlar herhangi bir ilaca ve müdahaleye gerek olmaz inşallah.

Canım merhaba, çok normal bence ben 5+2 de gittiğimde doktor, şu an görmeyi beklediğim tek şey rahmin içinde oluşmuş düzgün bir kese demişti, hatta kiminin kesesi küçük olur kiminin büyük olur da demişti. Senin daha çok yeni🙏🏻 Allahım zamanı gelince en güzel haberleri duymayı nasip etsin, endişelenme. Doktorlar normal diyorsa güvenmek lazım, ben de çok pimpirik yapıyorum ama rahat olmak en güzeli.
Evett doktor olumlu konuştu zaten ben çok panik yapıyorum bide ilk bebek olunca daha da panik oluyorum çünkü hiçbir bilgim yok burdan ne okuduysmm:)) kalbini duyduktan sonra daha rahat oluruz inşallah

Herkese iyi akşamlar, arkadaşlar bugun 5+6 iken devlet hastanesine gittim ve karından kese görünmedi çok tedirginim bilgisi olanlar paylasabilir mi lütfen kaçıncı haftada vajınal veya karından gördünüz ve 5+6 da karından görünememesi normalmı
Karından görülmemesi normal. Vajinadan görünür.benim 5+3 te kalp atışını duyuldu 🧿
Doktorum 12. Haftaya kadar alttan muayne ediyor 🙏

Teşekkür ederim 🥰🥰 dofh dofh canım sende durumlar nasıl? 💜💜 Bu arada bugün prilam'ı doktor bana da verdi gece yatmadan 2 tane aç karnına iç ertesi günün akşamına kadar idare eder seni dedi 🥰🥰
Sürekli yatıyorum canım anneme geldim biraz toparlamak için çünkü kızımla ilgilenemiyorum 🥺 buralara da çok bakamadım. Sağol merak ettiğin için 💕 toparlanınca takip edicem inşallah tekrar

Bunlar iğne değil sanırsam değilmi canım? Bende 30unda akşam üzeri gideceğim nasipse ilk defa ozaman bilgi edinir sana da aktarım
Yok canım biri hap diğerini suya katıyosun. Yaa inşallah güzel şeyler der. Doktorum kesin bunda da preeklemsi olacaksin diye birley yok dedi %15 diğer hastalara göre dedi pek inanamadım ama inşallah o ladar düşük bi ihtimalde olsa şükür.

Ben de oğlumda yaşamıştım 8.haftada. Doktorun odasına girerken çok umutsuzdum. Çünkü ilk gebeliğim gelişmemiş alınmıştı. Doktor bakıp çok iyi hareketli merak etme deyince sinirlerim boşalmıştı. 10 gün yatıp fitil ve iğne kullandım.
Sen de dinlen ve gerisini O'na bırak..
İlk kaybettim sandım doktorum o kadar pozitif bir doktor ki o kadar olur 😊sürekli yüzü gülüyordu beni çok motive etti olumlu düşündüm hep biraz dikkatli olmam gerek inşallah atlattım sayılır Allah birdaha yaşatmasın dinleniyorum evde herşey yolunda gidiyor tşk ederim bu arada msjn için 🥰

Ben çatlardim😀 nasılsın hazırlık yapacaksın?
Ya aslında son döneme beklemeyecem, ama hemen de öğrenmeyecem. Kız olur da üzülürsem, bebeğimi de üzersem diye korkuyorum. 😟. Sağlıklı olsun, iyi olsun, sürekli cinsiyeti heyecanı olsun, benim yavrular da heyecanlansın istiyorum🥰🥰🥰Yani 30. Haftalara doğru öğrenirim diye düşünüyorum🙈

Ya aslında son döneme beklemeyecem, ama hemen de öğrenmeyecem. Kız olur da üzülürsem, bebeğimi de üzersem diye korkuyorum. 😟. Sağlıklı olsun, iyi olsun, sürekli cinsiyeti heyecanı olsun, benim yavrular da heyecanlansın istiyorum🥰🥰🥰Yani 30. Haftalara doğru öğrenirim diye düşünüyorum🙈
Bende bir an önce öğrenip kendimi hazırlamak istiyorum aynı sebeple. Erkekse boş yere üzülürsem bile hemen atlatayım istiyorum. Çünkü geciktikce umut ederim gibi geliyor

X