2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bi süre sonra özelden edinilen bilgiler ile burda paylaşılan bilgiler birbirine karışmaya başlıyor. Ağızdan kaçan şeyler oluyor. Ve şaka gibi ama cidden tanıdıklar denk geliyor yaa😂😂 bana oldu yani, iyi bir arkadaşımdı sıkıntı olmadi ama tuttuk aynı ayin annelerinde denk geldik burda. Kiz mesaj atti sen misin diye🤣 sonra düşün dur neler yazdiydim diye😅
Ya bu topikte özel hayatına inen özel hayatını deşifre eden hayat hıkayesını anlatan cok olmadıkı tabı yınede soyledıklerının haklılık payı var :) benıde bulduklrnı zannetmısler 😊 bulan olmamıs yada bulup eklememıs ekleselerdı onaylardım burda nıckımn desıfre olup dsrdan uye olmadan okuyan bırının benım ben oldugmu anlmasını ıstemem tabıkıde ama buradan konustgm kızlar anlsada olur skntı yok Bu arada bencede bas harfın bu soy adın bu dıye yazıp desıfre olmyn yınede nolur nolmaz

Bu arada birbirinizi bulup eklemişsiniz çok güldürdünüz beni gece okurken😄 özendim ben de ama işte size güveniyorum da dışardaki insanlara güvenemiyorum meselesi😄 gerçi bir insanın bilgilerine ulaşmak isteyince oooo neler var, sirf bunun işi yapanlar satıyorlar bile çok düşük fiyatlara bilgilerimizi ama yine de ne bilem. Sanırım eklemeden devam edicigim😊
Bu arada hakikaten, maşallah kız sana yoncambenim yoncambenim
Yaaaa sanmıyorum burdaki şuana kadar ekleyen kızlardan bişi olucağını herkes bebeğinin peşinde burda mutlu haberler alıyoruz mutluluğumuzu paylaşıyoruz oyuzden yoksaa bende gizlerdimmm , ben pek bdv takılmadığım için bhraya gelip bebekle ilgili konuşup çıkıyorum oyuzden bi sorun olucağını düşünmüyorum😍😍😍 teşekkür ederim bu arada😍😍🌸
Bende sadece yoncambenim yoncambenim e baktım ama oda maşallah kabak gibi😅 kimseyi eklemedim böyle devam.😅
Baya kapak😂😂
Ayy merak ettim bana da atsana yavrum 😅
Asenaveysel diye bi hesaptı doğum videosu😃😃
yoncambenim yoncambenim canım seni neden bulamadım 😅 bir ipucu Allah rızası için💙
Dur atıyım ben sana😍😍🌸

@M-elek37 mukus halk arasında işaret dedikleri şey. Oğlumda benim de geldi üç güne doğurdum. Ama senin o olmayabilir çok yoğun geliyor hafif kanamalı oluyor içinde pıhtı gibi. Doktoruna bi danış bakalım
Kan falan yoktu yarin kontrolum var sorcam bakalm

Vayy maşallah ben ozman liseden mezun oluyodum😂😂 bilmezdim buraları😂
Ahahhaha aynen benimde lise mezuniyet yılın kk nin k sini bilmezdim 🙈🙈
Kizzzz den ajansın vallaha nasıl da bakıp buluyosun 😅
En kolayı bendim galiba🤪🤪 evet bugun güzel eğlendik valla hafta sonu boş geçmedi😍
En son dün öğlen de bakmışım topige sabah bir girdim sayfalarca konuşulmuş anamm dedim bugün haftasonu ama nolmus bu kizlara hiç üşenmedim hepsini tek tek okudum yarısı da senin takipcilerinde isim aramakla geçti hahahaha 😂😂
Kıskanma aşkım İstanbul tayfa da buluşuruz yakınız seninle 🥰
Allahım resmen hemen bulunuyorum😃😂😂😂hahahh ayyy inşallah benzer yaaa bakalım görcez merakla bekliyorum😍😍 ayy teşekkür ederim bugun pek bi mutlu oldum😍😍🌸🌸🌸
Benzer benzer bende hep boncuk gözlü bir kızım olsun istemiştim kismette boncuk gözlü oglus varmış bakalım karnimdaki kime benzeyecek 😍
Ve hastanedeyim

Gece uyurken birden suyum geldi, doktorumu aradım ve hastaneye geçmemi söyledi. Apar topar kalktık ggeldik bakalım. Dualarınızı esirgemeyin kızlar 😘
Yaaa sağlıkla kucağına al inşallah canım sanırım sezeryana alinmissin doğum şeklinin hiç bir önemi yok yeter ki sende bebeğin de iyi olsun geçmiş olsun tez zaman da kollarında olsun insallah
Allah yardımcınız olsun 🤩
Sağ Salim kolaylıkla alın kucağınıza inşallah 🤲🏻☺️
Bebişim saatte napiyordun kız 😂
İpucu vermeden hayatta bulamam galiba bulduğum bir kaç kişi var sadece ayıp olmasın diye ekleyemedim 🙈🙈

Kizzzz den ajansın vallaha nasıl da bakıp buluyosun 😅

En son dün öğlen de bakmışım topige sabah bir girdim sayfalarca konuşulmuş anamm dedim bugün haftasonu ama nolmus bu kizlara hiç üşenmedim hepsini tek tek okudum yarısı da senin takipcilerinde isim aramakla geçti hahahaha 😂😂

Benzer benzer bende hep boncuk gözlü bir kızım olsun istemiştim kismette boncuk gözlü oglus varmış bakalım karnimdaki kime benzeyecek 😍

Yaaa sağlıkla kucağına al inşallah canım sanırım sezeryana alinmissin doğum şeklinin hiç bir önemi yok yeter ki sende bebeğin de iyi olsun geçmiş olsun tez zaman da kollarında olsun insallah

Bebişim saatte napiyordun kız 😂

İpucu vermeden hayatta bulamam galiba bulduğum bir kaç kişi var sadece ayıp olmasın diye ekleyemedim 🙈🙈
Ahahahahah ipucu mesela ne vereyim 😂😂😂 sor soylim

Valla yani kk diye bişi bizaman sonra öğrendim amaA BAKIYODUM yıllar önce herkes konuşmuş üye olmadan site farklı gözükğyo yaaa sonradan anladım meğerse böyle bişi var 😍😍
VallAa baya eğlendik dünnn 😍😍 arkadaş olduklarımızla olduk diğerleri kaldı🌸

Ayyy inşallah🌸🌸😍
Çok merak ediyorum neye kime benzicekkk az kaldı😍😍

Hala çantasını hazırlamaya tembeller. Bu sözüm size; artık hazırlayın bakiim çantanızı.
IMG_20220602_193028.jpg

X