2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bende epilasyon işini halledeyim diyorum bahsettiğin hazırlık o ise. Artık 1 ay kadar alınamayacağından iyi olur tekrar çıkmazlar bu haftadan sonra :KK55:
Evet evet haftaya yapıcam o işi de artık 🤣🤣sen benden öndesin yap tabi aynen ancak çıkarlar doğuma kadar tekrar çıkarsa üstten makineyle geçerim artık

Evet evet haftaya yapıcam o işi de artık 🤣🤣sen benden öndesin yap tabi aynen ancak çıkarlar doğuma kadar tekrar çıkarsa üstten makineyle geçerim artık
Ya doğuma kadar çıkmaz da, doğumdan sonra da bir süre alamam canım acır hassas olurum falan gibi düşündüm sonraları bıraktım ama şimdide çok hassasım kesin canım yanacak 😑😑😑

Çantayı yapınca doğuracak gibi hissettiğim için hep erteledim ben 🤣🤣 baktım doğum yapanlar sıklaştı dursun bir kenarda
Bende doğuma hem çok yakın hemde daha çok var gibi hissediyorum anlamadım ne manyak bir ruh halindeyim
Kızın çantası hazır zaten benimkilerde yıkandı ütülenip konacak cantaya
Bana Zahmet olmzsa bu hafta bez alt açma örtüsü küvet ve mochi yi alayım😂😂😂
Herşeyi atayım çantaya bitsin bu iş

Ya bu topikte özel hayatına inen özel hayatını deşifre eden hayat hıkayesını anlatan cok olmadıkı tabı yınede soyledıklerının haklılık payı var :) benıde bulduklrnı zannetmısler 😊 bulan olmamıs yada bulup eklememıs ekleselerdı onaylardım burda nıckımn desıfre olup dsrdan uye olmadan okuyan bırının benım ben oldugmu anlmasını ıstemem tabıkıde ama buradan konustgm kızlar anlsada olur skntı yok Bu arada bencede bas harfın bu soy adın bu dıye yazıp desıfre olmyn yınede nolur nolmaz

bu arkadaşınızı panikletip hesabını yaktırdığınız için hepinize teşekkür ederim, gidip tüm konularını silmiş. Konularında asla özel hayatı yok, eltisi yok, görümcesi yok sadece gebelik üzerine paylaşımlar. Lakin gidip 15 konusunu silmiş. 1bal1kaymak üye adından kim tanır seni Allah aşkına

daha dün maşallah dedim bari 1 hafta süreydi ...

siz birbirlerinize özel bilgilerinizi vermeye devam edin sonra deşifre olunca sakın bana gelmeyin.

Ben lazer epilasyon düşünüyorum almayı ama nasıl birşey iyi olur bilgim yok. Anlamıyorum
Bende yıllar önce alınmış braun bir epilasyon aleti var, çok kullanmıyorum. Jilet yapmak istemediğim ama bir tık aicliyetğ olan durumlarda kullanıyorum jiletle ağda arası bir ürün bence.
Hiç bir temizleme ağda gibi air gibi değil elbette. Onun verdiği temizlenmiş his, geç çıkma yok hiç birinde.
Ben ev tipi lazer makinası aldım ondan da çok memnunum ama tamamlayamadan hamile kaldım yarım kaldı 🤷🏼‍♀️
Bacaklarım ve koltuk altım bitti gibi ama özel bölgem malesef duruyor yenilendi sanki...

X