2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet arkadaşım da çocuğu yaşları yakın. İki doğum günü bir harika oluyo 🦋
Amannn gelsinler de sağlıklı süs püs benim kendimi eğlendirmek 😂😂
Boşver hamilelik yorucu bir süreç onlar da keyfi eğlencesi işte 😄😄
Kızlar dogumda fotoğrafçı ayarlayacak misiniz? Ben fiyat aldım 1500 dedi .Böyle mi fiyatlar yoksa pahalı mı? Yani bana çok geldi ama 🤔
Ben ayarladım doğum öncesi doğum anı sonrası bir kaç aile pozu doğumdan sonra on gün içinde de aile çekimi 1000₺
Ve hastanedeyim

Gece uyurken birden suyum geldi, doktorumu aradım ve hastaneye geçmemi söyledi. Apar topar kalktık ggeldik bakalım. Dualarınızı esirgemeyin kızlar 😘
Sağlıkla gelsin inşaallah💕

Canım ha sezaryen ha normal hiç fark etmez önemli olan sağ salim kavuşmanız. Haftan da iyi çok şükür çok kalmaz kuvözde inşallah en yakın zamanda alırsın kucağına 💕🙏
Kanamam çok olduğu için normal doğum olmadı malesef
Sezeryanla doğdu
Küveze aldılar kızımı bana daha açıklama yapmadılar çok kötüyüm due edin beren ismiyle kızlar

Kanamam çok olduğu için normal doğum olmadı malesef
Sezeryanla doğdu
Küveze aldılar kızımı bana daha açıklama yapmadılar çok kötüyüm due edin beren ismiyle kızlar

Allah yardımcınız olsun ikinizin de. Neden kanaman çok oldu?

Süt sağarken okudum seni. Benim bebişim de daha küvezde. Siz de kavuşursunuz inşallah bir an önce. Bu haftasonu geçmek bilmedi 🥺

obursirin obursirin çok geçmiş olsun canım. Kızına kavuştun 🥲 İnşallah hemencecik kucağına da gelir. Üzülmemeye çalış haftan iyi. Sorun olacağını sanmıyorum.
Bizi de habersiz bırakma, dualarımız sen ve Beren’le ❤️

X