2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273

Kadın hastalıkları ve doğum Hastanesi'nde ebelik yapan bir arkadaşım var ona soracağım
Tanıdık dr.vs yapabilir mi diye
Yardımcı olursa öyle yaparım
Ben bi konuşayım eğer kolay yolu varsa sende oraya gelirsin çok uzak olmazsa sana

İnsanın öyle ihtiyacı oluyor ki
Yaşayınca göreceksin.
Biri bebeğe baksın da uyuyayım diyeceksin.

Doğuma 1 hafta kala caĞırabilirsin.
Ama nornal doğum olacağın icin biraz belirsizlik olabilir.
Eşim online çalışıyor ve genelde telefonla akşam saatlerinde , ona güveniyorum açıkçası umarım güvenim boşa çıkmaz yakında doğum olacak , daha henüz yeni kabullenebildi gerçi baba olacagini

Doktorun herhangi bir yorum yapti mi peki ,bebeğin gelişiyle ilgili. Bende burda okuyunca biraz panik yapıp çantayı falan hazırlamıştım. Ama dün doktorum kafası çok yukarıda muhtemelen 39.oncesi gelmez dedi bakalım bakalım

Bugun kızımı görmeye gittim minnoşum iyiymiş 2500gr geldi 4 temmuz dogum için iyi dedi 7.7. 22 saat 9 gün aldım ama doktorum 2 hafta düşün bence bayrama iyileşmiş olarak gir dedi 4 temmuzdan sonra istediğin gün yaparız bayramdan sonraya olmaz dedi 4 _5_6_7 temmuz 37 de kesin karını ver dedi o zamana kadar bir düşüncem sancım 40-60 arası cıktı kalp atımlarıda iyiydi bakalım ne yapacağım günü aldım ama kararsızlık hala var dogurmayacağım içimde kalsın ilk kızımda da yıl dönsün diye beklemiştim 26 Aralık demişti 2 ocakta dogurdum bunda da kurbana denk geldim kaderim bu yaa neyse bende bebem de iyiyiz takıntılarım ve ben eşim kaçacak yer arıyor

Hiç güvenme:) özellikle gece konusunda.
Benimki isyan etmeye başlamıştı. Otomatik besık aklıma geldi de ondan aldım.
Hem çenesinden kurtuldum
Hem de işimi gücümü yapmaya başladım.

Erkekler uykusuzluk ve yogunluk konularında aşırı zayıflar

Googla yazinca İzmir kadın " buca Seyfi Demirsoy" çıktı burası mi acaba ,eğer oysa yakınmış 8 km diyor

Bizimki ilk ay eline bile alamıyor ki baksın Büyükleri oyalasın bana yeter

Seyfi Demirsoy diye geçiyor buca kadın hastalıkları ve doğum Hastanesi
İlaç parasından daha fazla olmaz benzin pararaı
Randevu bakarken bayındır devlet hastanesinden buldum , o gazla alacaktım. Eşim de dedi git gel uğraş benzin fiyatıyla eş değer olacak ,değmez gitmeye ay resmen artık İzmir içi bir yerlere giderken bile düşünür olduk .

Ama bu hastane yakinmis , eğer kolay veriyorlarsa şansımı denerim bende

Allahsan önceden tecrübelisinki başına ne gelebiliceklerni biliyosun, halledersin en kötü , haziran annelerine bakıyorum 50 gündür annesi yanında olan var hala alışamamış olan var

Allahsan önceden tecrübelisinki başına ne gelebiliceklerni biliyosun, halledersin en kötü , haziran annelerine bakıyorum 50 gündür annesi yanında olan var hala alışamamış olan var
Çok şükür :)
AMa istediğin kadar tecrübeli ol
Muhakak birilerine ihtiyaç duyuyorsun.

Benim elim kolum olacak tek şey otomatik beşik. Ona güveniyorum.
Yoksa yanmıştım

Ve en önemli şeylerden biri, gece bile olsa gazını çıkaracaksın bebeğin
Çok önemli gaz meselesı

Ben girmeden önce agladımsonra eşim girdi elimi tuttu anestezi uzmanının eşiyle eşim tanıdık cıktılar falan onlar muhabbet ettiler bende onları dinledim elimi eşimin tutması cok iyi geldi ne cekiştirme ne kesi ne agrı hiçbirsey hissetmedim boşuna aglamısım şimdi gir tut diyorum o ilkdi şimdi girmem diyor gıcık elimi kim tutacak yaaa

Bizimkinin kafa hep aşağıda ama Temmuzun 3. Haftası diyor hep doktorum. Hayırlısı ve en sağlıklısı olsun bebişlerimiz için

Ben yarın bi sorarım 2 arkadaşız derim ona göre bilgi alınca yazarım özelden gelin falan derse kardeş kardeş gider yatar alırız kanları

50 günde alışamamak yani ne bileyim biraz saçma geliyor açıkçası
Neyse demeyeyim birşey
Surrender ne diyorsun 50 gün alışamamaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…