2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bende fiyatı aşağı yukarı böyle demiştim 🙄çok fazla ama ya yazık tam doğum üzeri devlete bi denesen
Evet evet hatırladım , 1000 civarı yazmistin. Devlet hastanesine hiç daha önce randevu almamıştım , denedim de Haziran sonuna anca çıkıyor . Galiba sabah erkenden gidince alabiliyormiş, pazartesi alsancaktaki hastanede deneyeceğim bakalım . Yazık 2.500 liraya ,uyguna almak varken . Umarım insafli bir doktora denk gelir de verir raporu

ben yıllar önce devlet hastanesinde ferritin 1, hemoglobin 8 çıkınca dr ısrarla hapa yönlendirip ben ısrarla serum formunda almam lazım dedikten sonra yazmıştı. devlet karşıladı o çok cüzi bi miktar ödemiştim.
zorla haplarla yükseltmiştim yeni yeni. şimdi yeniden ferritin 6 ya hgb 10 a düşmüş. bi dahaki ay içinde dahiliyeden şansımı deneyeceğim.
bence devlette deneyin. önce gittiğiniz doktorda kan verin ardından yazdırın bence.
1300 tl soygun gibi ve 3 doz filan yaptırmanız gerekecek muhtemelen.
çok geçmiş olsun.
Çok teşekkürler bilgi için , benim de şuan ferittin 3 ,umarım verir doktor

O zaman konumuza dönelim 😂normal doğum düşünen biri olarak anneme kaçıncı haftada gel demeliyim sizce ?😂 kardeşim için İstanbul’a ev taşımaya geçecekler dönüşte gitmeyip şimdiden yanımda kalsa çok erken değil mi ?
Daha çok erken, ilk doğum olduğunu göz önüne alırsan 38 ve sonrası uygun bence.

O zaman konumuza dönelim 😂normal doğum düşünen biri olarak anneme kaçıncı haftada gel demeliyim sizce ?😂 kardeşim için İstanbul’a ev taşımaya geçecekler dönüşte gitmeyip şimdiden yanımda kalsa çok erken değil mi ?
Ben beklenen doğum tarihinden 1hafta öncesine bilet aldırdım . Açıkçası çok erken gelip sıcakta hep beraber evde olmak istemedim . Eğer uzak bir yerden gelecekse, uçak biletini açık bilet tarzı yapabilirsin. Daha doğru ek bir ücret ödeyince ,öne alma olabiliyor bir miktar ücretle

Ben beklenen doğum tarihinden 1hafta öncesine bilet aldırdım . Açıkçası çok erken gelip sıcakta hep beraber evde olmak istemedim . Eğer uzak bir yerden gelecekse, uçak biletini açık bilet tarzı yapabilirsin. Daha doğru ek bir ücret ödeyince ,öne alma olabiliyor bir miktar ücretle
Mantıklı esnek bilet oluyor hızlı trende de sanırım öyle yapalım çünkü daha doğumdan sonrası da var
Ne kadar kalacak ?
Valla doğumdan sonra 40ı beklemez yani ben dayanamam o kadar muhtemelen ben bebeğe alışınca yollarım zaten. 🤷🏻‍♀️

Bende 1hafta 15 gün kal dedim, diğer günlerdede küçük kardeşim kalıcak🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Ben de kalacak başka kimse yok . Ablam var
Ama yeğenimden çekemem 😀

Yemek yemiyor
Sürekli ağlıyor. Gece gündüz ağlıyor 3,5 yasındaki velet.

O yüzden annem 15 gün kalsın yeter 😂

Elektrikli beşiğime cok güveniyorum

Mantıklı esnek bilet oluyor hızlı trende de sanırım öyle yapalım çünkü daha doğumdan sonrası da var

Valla doğumdan sonra 40ı beklemez yani ben dayanamam o kadar muhtemelen ben bebeğe alışınca yollarım zaten. 🤷🏻‍♀️
Geri dönüş içinde şöyle düşündüm . Zaten en geç 40.-41.haftada doğum olur diye düşündüm . O da 15-20 temmuz arası olur. Doğum sonrası da en az 20 gün kalsa yeterli diye düşünerek ,geri dönüş bileti de aldık. Malum her gün bilet fiyatları arttığı için ,3 ay öncesinde aldık

Bana doktor bugün 4-5 haftan var görünüyor dedi. 33. haftam bitiriyor bugün. Daha zamanımız var yani.

İnsanın öyle ihtiyacı oluyor ki
Yaşayınca göreceksin. 😀
Biri bebeğe baksın da uyuyayım diyeceksin.

Doğuma 1 hafta kala caĞırabilirsin.
Ama nornal doğum olacağın icin biraz belirsizlik olabilir.

Yaşayınca göreceksin. 😀

Ben yeter ki biri bebeğe baksın Ben yemek yaparım bulaşık yıkarım diyordum 😅

Bizde eşimle çilek toplamaya gittik eve geldim birde yemek yaptım şimdi ise öldüm uzansam aynı otursam aynı kalksam aynı ayyy olmuyor geçmiyor ağrılar 🤰🤰😓
Bende tansiyon vs kendimi iyi hissedince çok uzun zamn sonra AVM ye gittik
Şuan nasılım anlatamam ne şekile girsem rhat olamıyorum gecede uyumadım doğru düzgün
Sersem gibiyim resmen

Geri dönüş içinde şöyle düşündüm . Zaten en geç 40.-41.haftada doğum olur diye düşündüm . O da 15-20 temmuz arası olur. Doğum sonrası da en az 20 gün kalsa yeterli diye düşünerek ,geri dönüş bileti de aldık. Malum her gün bilet fiyatları arttığı için ,3 ay öncesinde aldık
Dönüşü almayız babam gelir muhtemelen almaya 😂
Yaşayınca göreceksin. 😀

Ay ben bi de çok rahatıma düşkünümdür . 🤷🏻😂🫢En iyisi o gitsin evini falan işlerini bayram hazırlığını halletsin daha çok var cidden 🥺grupta doğum yapanlar olunca eşimde ben de panikledik azcık 😂

Dönüşü almayız babam gelir muhtemelen almaya 😂

Ay ben bi de çok rahatıma düşkünümdür . 🤷🏻😂🫢En iyisi o gitsin evini falan işlerini bayram hazırlığını halletsin daha çok var cidden 🥺grupta doğum yapanlar olunca eşimde ben de panikledik azcık 😂
Evet, çok da erken gelmesin.
Bebek doğduktan sonra lazım zaten anneler 😀

Birinin yemeği yapması
Çocuğa bakması
Şahane bisi 😀

X