2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aynı durumdayız Allah yardımcımız olsun aklı olan bizim gibi yapmasın olan hep kendimize oluyor

Bu nts değerlerini doktor mu söylüyor kızlar bende bugün girdim ama değerle ilgili bişey demedi makine de arkamdaydı bişey görmedim ekranda yazıyor mu falan bilmiyorum kağıt verdi ordan anlattı sadece

Yok kuzum ya benim de hrp 80-100 civarı çıktı. Ben de hissettim tabi ama öyle ağrılı olmadı fazla

Hahah bak görürsünüz doğsun istiyorum ya ben de böyle olcam kesin
İşte canım hissedilir 80 / 100 bende onu diyorum az ya da çok da olsa muhakkak orada bir ağrı kasılma sancı rahatsız bişi hissedersin.
100 olup hiç hissetmemek mümkün değil demek istiyorum

Benim aldığımda baya kaliteli 240 almıştım, hürremsultan alana kadar 450 oldu, ama şimdi karşıma çıktı aynısı bence , aynen baya iyi gibi duruyo cidden Şans bunlarda gerçekden

Canım bende görüştüm doktorla, bir değerim yüksek çıkmış ALP o yapabilir dedi doktor ama kaşıntı dan oluşan böyle pütürcükler de büyüyünce Bi dermatologa da git dedi.
Cerraha da git dedi ay nereye gideceğimi şaşırdım evde beklemedeyim şuan için hiç bir yere gitmeyeceğim sıkıldım.

Rast gele ya 2 gündür bayağı sıklaştı..bazen 15 dakkada falan geliyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…