2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yok kızzz ankarada yaşıyo diye biliyorum sen başka hesapla karıştırdın. Galiba, ikiz gebeliği var yaaaa 😍🌸
Aynen kızlar ankaralıyım..Diyarbakır'da yaşıyorum son 1 yılımız 🤣🤣evet nstde sancı yok fakat arada 15 dakkada düşen böyle kasılmaların oluyor..nolur 36yı görüşüm..ikizlerin iyiliği için 😔🤲🤲🤲

Sosyal medyada bır kız takıp edıyorum 31 de erken dogum rıski oldu baya 34 35 e kadr engellemeye clstılar sancıları durdurmaya clstılar ılac vs kullandı her ıhtmale karsı cıger gelıstrcı flan yaptılar kız suanda 38+3 yada 4 flan smdıde gelmıyor dıye cıldırıyor :KK70: ay 2022 bebeleride bı garip 😂😂
Ayy benimkilerde öyle olur inşaallah..bana doktor açılmak var ne bi ilaç verdi ne bi serum 😔eve gönderdi..fitil ve magnezyum alıyorum

Canım bende görüştüm doktorla, bir değerim yüksek çıkmış ALP o yapabilir dedi doktor ama kaşıntı dan oluşan böyle pütürcükler de büyüyünce Bi dermatologa da git dedi.
Cerraha da git dedi ay nereye gideceğimi şaşırdım 🤭 evde beklemedeyim şuan için hiç bir yere gitmeyeceğim sıkıldım.
Walla geçsin gitsin inan çok kötü bir durum ..
Ben dün saç fırçasıyla kaşıdım bacaklarımı ağlaya ağlaya ..

Dün de doktoruma yazınca demiri kesmemi ve 8 saatlik açlıkla gidip tahlil vermemi istemişti . Bugün öğlen verdim , hemen çıkmazmış 1/2 gün sonra anca öğrenebilirim .

Ek olarak eğer değer yüksek çıkarsa 37. Haftada alırım dedi . Çünkü gebelik kolestazı normal görünse de ölüme kadar sebebiyet veriyormuş .
Zaten Youtube’da Kaan Kocatepe’nin bu konuyla ilgili videosunu izleyince aynı cümleleri onda da duydum . Üstelik yorum yazanlar hep vücut kaşıntısından şikayetçi ..
Bu test 2 haftada/20 günde tekrar edilmesi gerekiyormuş ..

Sen hafta zamanlaması olarak iyi dönemdesin , Allah’ın izniyle ilerlemez , zaten öyle bu durumu yaşayanlarda pütürcük, tahrişlik , iz gibi durumlar yok.

34. Haftadayım videolarını çok izledim de nebilim valla başka bişey mi attın naptın çokta merak ettim😂
O 34. Hafta videosu alsında ama kayahanın şarkısyla paylaştım😂😂😂 çok erken yaptım yaaa 34e kadar yetişemedim 😂
Hangi müzikle paylaştığını söyle ben seni bulurum😂
Kayahanın şarkısıyla Minicik sevdacık diye paylaştım😂😂
Verde bizde takip edelim seni kız
Yasak diye söyleyemiyom😂😂 yoksa takipleşelim derdim😂😂
Bir kopya ver biz Merve gibi nasıl stalk yapalım da bulalım 🤪🤪🤪
Yok yaaa direk merveyle hesaplarını alıştık😂😂 öyle takipçim yok yalandan video atıyom😂😂😂

Walla geçsin gitsin inan çok kötü bir durum ..
Ben dün saç fırçasıyla kaşıdım bacaklarımı ağlaya ağlaya ..

Dün de doktoruma yazınca demiri kesmemi ve 8 saatlik açlıkla gidip tahlil vermemi istemişti . Bugün öğlen verdim , hemen çıkmazmış 1/2 gün sonra anca öğrenebilirim .

Ek olarak eğer değer yüksek çıkarsa 37. Haftada alırım dedi . Çünkü gebelik kolestazı normal görünse de ölüme kadar sebebiyet veriyormuş .
Zaten Youtube’da Kaan Kocatepe’nin bu konuyla ilgili videosunu izleyince aynı cümleleri onda da duydum . Üstelik yorum yazanlar hep vücut kaşıntısından şikayetçi ..
Bu test 2 haftada/20 günde tekrar edilmesi gerekiyormuş ..

Sen hafta zamanlaması olarak iyi dönemdesin , Allah’ın izniyle ilerlemez , zaten öyle bu durumu yaşayanlarda pütürcük, tahrişlik , iz gibi durumlar yok.

Evet canım bende haftamda güveniyorum, en kötü doğum başlar diyorum zaten son haftalardayım🤷🏼‍♀️

Aynen kızlar ankaralıyım..Diyarbakır'da yaşıyorum son 1 yılımız 🤣🤣evet nstde sancı yok fakat arada 15 dakkada düşen böyle kasılmaların oluyor..nolur 36yı görüşüm..ikizlerin iyiliği için 😔🤲🤲🤲
Bi yerden yakalamışız😃😃inşallah 36yı görür merak etmeeee 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Bebişlerin kilosuda iyi kuveze girmeden geçse bu zamanalr😍😍

Bu nts değerlerini doktor mu söylüyor kızlar bende bugün girdim ama değerle ilgili bişey demedi makine de arkamdaydı bişey görmedim ekranda yazıyor mu falan bilmiyorum kağıt verdi ordan anlattı sadece
Kağıtta iki kısın var işte 150-180 cüvarı olanlar bebeğin kalp atımı alttaki değerler de sancı oluyor. Sancı yoksa çizgi düz gibi sancı olunca küçük küçük tepeler oluşuyor.
İşte canım hissedilir 80 / 100 bende onu diyorum az ya da çok da olsa muhakkak orada bir ağrı kasılma sancı rahatsız bişi hissedersin.
100 olup hiç hissetmemek mümkün değil demek istiyorum
Tabi yaa yani kasılma fazla kuvvetli oluyor, geldiğini anlıyorsun o zaman
Peki bu kasılmalar sizdede oluyor mu? Normal miymiş..
Bende de oluyor. Düzenli olmadığı sürece normalmiş tabi

O 34. Hafta videosu alsında ama kayahanın şarkısyla paylaştım😂😂😂 çok erken yaptım yaaa 34e kadar yetişemedim 😂

Kayahanın şarkısıyla Minicik sevdacık diye paylaştım😂😂

Yasak diye söyleyemiyom😂😂 yoksa takipleşelim derdim😂😂

Yok yaaa direk merveyle hesaplarını alıştık😂😂 öyle takipçim yok yalandan video atıyom😂😂😂
Yok canim yasak değil.

Yasak olan face grupları
Whatsap grupları:)

Rast gele ya 2 gündür bayağı sıklaştı..bazen 15 dakkada falan geliyor..
Anladım. Yani benim doktorum kasilman 15 dk da bir olunca gel dedi ama benim hastanem 1 saat mesafede belki ondan dolayi dedi bilmiyorum. Bi de tam olarak böyle göbegini her taraftan topluycak dedi gösterdi. Olmadı daha da sıklaşırsa söylersin doktoruna. Bi yerde de söyle okudum dogum sancısı olmasi icin 3 defa 10 dakikada bir gekecek vesancı %40 ve üzeri olucak diye. 3 defa periyotlar halinde mi degil mi ona da dikkat et bari

Kızlar narkoz olayında hıc korkmayın ben 3 defa narkoz aldım.Hic bir problem yasamadım.Zaten odaya gotururlerken ayılıyosun yıcek bısıler verıyolar yıyıp ıcıp wc ye gıdıyosun.Ben ayıldıktan 1 saat ıcın de kalkıp hastane yi terkettım.Öyle mıde bulantısı sırt agrısı falan fılan yapmıyor.
Aksıne guzel bısey bence ınsan dinleniyor.
Narkoz❤️Ben

Bir de doktor karnınızı ovmayın dedi bana. İç güdüsel yapıyosunuz anlıyorum ama ovdukça kasılmaları tetiklersiniz dedi. Çok şaşırdım
Ben de bazen ovalıyorum ya gercekten iç güdüsel yapiyorum bunu bilmiyordum bak rahatlayacagimi dusunuyorum hatta tam tersi

Bir de doktor karnınızı ovmayın dedi bana. İç güdüsel yapıyosunuz anlıyorum ama ovdukça kasılmaları tetiklersiniz dedi. Çok şaşırdım
Evet bana da daha önceki haftalarda söylemişti doktorum göğüs ucunun uyarılması da tetikliyormuş onu da söyledi

Selam kızlar bugün kontrole gittik oğluş 3450gram 52cm olmuş haftaya son kontrol sonra 27si doğum 😅🥰🙈
Heyecanlıyız baya annemler kvler filan gelicek öyle kalabalıkla hızla geçer zaman bakalım hayırlısıyla sağlıkla gelsin bebişlerimiz :anneadayı:
Bir de hoca söyledi kiraz kanı çok sulandırıyormuş sezeryandan 3gün öncesinden itibaren kiraz yeme dedi sizlerin de haberi olsun!!! bugün sabah bi sezeryanda bi hastasının çok kanaması olmuş dikkat edelim dedi

Selam kızlar bugün kontrole gittik oğluş 3450gram 52cm olmuş haftaya son kontrol sonra 27si doğum 😅🥰🙈
Heyecanlıyız baya annemler kvler filan gelicek öyle kalabalıkla hızla geçer zaman bakalım hayırlısıyla sağlıkla gelsin bebişlerimiz :anneadayı:
Bir de hoca söyledi kiraz kanı çok sulandırıyormuş sezeryandan 3gün öncesinden itibaren kiraz yeme dedi sizlerin de haberi olsun!!! bugün sabah bi sezeryanda bi hastasının çok kanaması olmuş dikkat edelim dedi
Madallah tospaa.
Hergün yiyorum ben kiraz

X