2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evlerden ırak yaa insanla dalga gecer gibi cevap vermiş bir de .. eşin ne diyor peki bu mesajlara falan 🙄
Allah evladını hayırlı eylesin . Evladın olunca kocan bile gözüne görünmez belki o zaman bakar ki senin çaban bitti eşin senin peşinde koşar evliliği kurtarmak için belki .. alışmış belli ki senin idare etmene sineye cekmene . Belki sen de ipleri koparsan o tutmaya çalışacak hele bi evladı da olsun da değişecek belki inşallah. Canım benim rabbim gönül ferahlığı versin inşallah 🤲🏻🤲🏻❤️
Eşim mesajları almış annesine göndermiş kocanın derdi ne yine uzak dursun bizden vs. Ben birkaç gün sonra gördüm tuttu kolumdan götürdü. Hesap sordu babasına açıklama yap kıza dedi. Hala diyor samimiyetsiz 😂 yani eşim bunlar olurken arkamda durdu ama sonra yine düzeliyor araları ve benden olanları unutmamı bekliyor.

ben senin için ya da özel olarak başkası için demedim ki .bazı doktorlar güncelliyormuş ,mesela sat ı ileri çekebiliyormuş .2 hafta ileride bu bebek erken doğar mantığı bana saçma geliyor.mesela benim en az 10 gün gerideydi .hep dediler ki değerin düşük kimyasal gebelik olabilir meğerse benim geç döllenmeymiş .şimdiki doktorum ise hep haftasıyla uyumlu dedi .

şu anda da haftasıyla uyumlu .38+6 da alacak doktorum.
ben sizlerin öne çekmesine bir şey demiyorum ki:) ben genel olarak bazı doktorların bu tarihlerle oynamasıyla ilgili söyledim .
Evet doğru söylüyorsun Sezeryanla ilgili değil bu bende bazı yerlerde okudum sat inone çekti geriye çekti diye o bana da garip geldi. Yoksa benimde sezeryan tarihim 15 gün önce ama doktor satı geriye çekmedi. Bunlar bana da garip geldi.

Eşim mesajları almış annesine göndermiş kocanın derdi ne yine uzak dursun bizden vs. Ben birkaç gün sonra gördüm tuttu kolumdan götürdü. Hesap sordu babasına açıklama yap kıza dedi. Hala diyor samimiyetsiz 😂 yani eşim bunlar olurken arkamda durdu ama sonra yine düzeliyor araları ve benden olanları unutmamı bekliyor.
Canım sonuçta babası atsan atılmıyor satsan satılmıyor herkes birbirini idare ediyor mecburen yine de arkanda durmuş en azından.

Ne yani 2 haftami kaldi allaahimm :rolleyes: :halay:haziran cabuk geçiyor mayis 3 ay sürmüştü 😃😃
Öyle valla
Bugünü saymazsak 14 gün :)
Zaman suan hızlı geçiyor. Umarım kendi gelmez zilloş.

Hatta geliyorsa 23 ünde sabah başlasın sancılar. 23 ünde giricem ya doguma😂

Kızlar yeni girebildim topiğe tam olarak. Malum gelen giden. Yorgunluk falan. Merak edenler kusura bakmasın..

Minnak bir kızım var şimdilik. Toparlayacak inşallah kısa zamanda 🤲🏻

2250gr. 42cm doğdu :nazar:
İlk etaptaki muayenesinden sonra yanımıza getirildi. Emzirdim ama zorlanıyor yoruluyor gibiydi..
Ciğerlerindeki sıvıyı atamamış solunumunu zorlamış. Küvezde. Takip edilecek birkaç gün. Akşam görmeye gittim. Durumu iyi ☺️

İkimiz de iyiyiz çok şükür. Allah hepinize zamanında sağlıklı doğumlar versin 💞
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin 🙏 iyi olmanıza sevindim, bir an önce kavuşursunuz inşallah 💗

Hayırlı olsun canimmmm
Rabbim tez vakitte kucağında bebenle eve dönmeyi nasip etsin .
Iki sorum olacaktı, ilki normal mi oldu sezeryan mi ? İkincisi de erken doğdu ya sütün geldi mi var mı?

Amin canım sağol 🙏
Aslında ilk başta normal doğum olacaktı. Ama suni sancı fikri ve bebeğin çok küçük oluşu beni son gün spinal sezaryene yönlendirdi.
Doktor bana bıraktı kararı. Normal doğumu da destekliyordu. Son karar senin dedi hep.
Bebeği yormak istemedim. İlki normal doğumdu, ikinci sezaryen oldu 😁

Dünden bu yana biraz daha iyiyim. Sezaryende ilk 24 saat zorluyor. Ama babası da gördü bu sefer doğarken ☺️

Sütüm geldi. Zaten sarı süt geliyor ve yoğun değil ilk süt. Sezaryende ilk 48 saat gelmemesi de normal. Şırınga ile veriyorlar..

X