2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çatlayan bacılar sorum size burda sarı kantaron yağı ile ilgili muhabbetler gecmisdi yanıklara çiziklere vs iyi geldiğine dair bakayım dedim hamilelik çatlaklarına da eski değilse yani hala pembe ise iyi geldiği yazıyor bunu deneyimleyen varmı acaba aranızda.

Eklentiler

• Screenshot_2022-06-08-10-04-15-909_org.mozilla.firefox.jpg
    95,2 KB · Görüntüleme: 29
Sarı kantaronu bilemem de çatlaklar tazeyken nemli tutmanın iyi geldiğini küçülttüğünü falan duymuştum

Ama orijinal yağlara güvenirim zaten kremlerden daha çok işe yarar fikrimce.

Günaydın, dün doktorumun dediklerinin etkisinde kaldım. Zaten benim bilinçaltı fazla karışıktır.
Rüyamda arkadaşlarımla otururken hareket ediyor. Bir bakıyorum sol taraftan çıkıntı büyüyor büyüyor. Sonra derim inceliyor ve önce gözler sonra da ağız görüyorum. Tabii küçük, cevizden biraz büyük bir yüz, yirmili haftalardaki küçük boyutlarda. Ağzını da ağlayacakmış gibi açıyor kapatıyor vs. Ben çok heyecanlıyım, bak gördüm vs diyorum. Ama uyanınca bir kötü oldum sabah. Sonuçta küçük bir hali ve normal bir görüntü değil.

Eşime anlatınca klasik bilinçaltın dedi,hak verdim. Dün kadını sıkıştırıp durdum. Kafası nerde, rahim ağzına yakın mı, yüzü ne tarafa dönük diye diye kendi kafama soktum.

Bir de kafasının bir hareketini gösterdi. Arada yakalamış, biraz bekledik bize de gösterdi. Kafa arada minik minik sağ sol dönüyor rahim ağzına doğru. Şimdiden bu şekilde alanı minik minik genişletiyor. Birkaç hafta içinde bu hareket yardımıyla ilerleyecek dedi. Sanırım ondan benim bu rüyalar

Sarı kantaronu bilemem de çatlaklar tazeyken nemli tutmanın iyi geldiğini küçülttüğünü falan duymuştum

Ama orijinal yağlara güvenirim zaten kremlerden daha çok işe yarar fikrimce.
Valla ben 11.haftadan beri hep yaglaniyorum da pek işe yaramadı bir umit işte sarı kantaron denemedim ama hiç birde onumu alsam diye düşünüyorum.badem yağı hindistan cevizi yağı bebe yağı hepsinden sürdüm banamisin demedi çok kiloda almadım ama karnım cikdi ve cildim kuru ondan geriliyor malesef.

Phııııı tamam o zaman kız kızma terleme

31+0 da 31 bıttıgı için merhba 32 hafta dıyceksin bundan sonra çnkü 31 bitmis

Müge anlı repliği o ses tonuyla okuyun smdı yazacagımı : Sen benı cıldırtmakmı ıstıyorsun

Ay saka saka nasl ıstıyosan oyle soyle bacum bende 38 hıssedıyorum yarın dogurabılırm kimene ayollll sey gbı oldu bu 50 yasındakı teyzelerın 18 hıssedıyorum demesı gbı bende 38 hıssedıyorum arkdslr

Hafif tık tık etti su içine attım 5 dk kadar en fazla içinde tuttum içme suyunu kaynattim bir de. Kullanılmamış bir masa ile alıp muslinde kuruttum, paketlerin işte sterilizasyon işlemi

Olsun bence devam et en azından beyaza döner soluklaşır. Çatlayınca o yüzden sürmeue devam edin diyorlar zaten
Günaydın
Ben doktora kaçar 12 de.
Benle beraber randevusu olan var mı
Beenn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…