2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Süt içen kızlar, sıcak havada zor olmuyor mu😔 ben artık hiç içemiyorum ki sütü acayip severim, sutcuden alırım. Bu ara kokuyor gibi geliyor 🤨 kimse etkilenmesin tabii. Bana bu ara her şey kokuyor. Başa dondum😂

Süt içen kızlar, sıcak havada zor olmuyor mu😔 ben artık hiç içemiyorum ki sütü acayip severim, sutcuden alırım. Bu ara kokuyor gibi geliyor 🤨 kimse etkilenmesin tabii. Bana bu ara her şey kokuyor. Başa dondum😂
Soguk süte bı kasık kakao at karıstır bı ıkı parca da buz at ama sekersız mıs gıbı oluyo
Ben bazen muzlu ballı shake de yapıyorum.Muz yerıne cılek de olur maksat sut ıcmek olsun her yoku denıyorum

Sutcuden alıyorsan kaynatman lazım pastörize etmek için kaynat dolaba koy soğuk iç canım sıcakta soğuk süt daha güzel içilir ben hazır süt alıp az ısıtıp sıcak içerim hep . İçin almıyorsa içine bi cay kaşığı kahve at soğuk kahve gibi olur

Mavi-beyaz kaç haftalık doğurdu. Kaç kiloymuş..ben niye bütün mesajları okudumrağörmedim Ki acaba 😲🤩ben panik oldum sancılarım dan. Heranxende gidecek gibiyim 35+0 bari ğeçsem
35 haftallıkken doğum yptı aramızda onunla 1 gün var benim 11 temmuz onun 12 temmuz benimdi
Ama kuvezsiz çıkmış bebiş sağlıklıymış 2900 kilo 50 cm boyu olmuş😍😍🫶🏻
Bi iki hafta daha sabretsen yeter senin için demekki😍
Topik sahibi ne yaptı acaba, doğum yapacaktı ama foruma giriş yapmış. Her şey yolundadır umarım
Bi kaç kişi etiketledi girmiş cvp vermemiş🤷🏼‍♀️🙄

Senin 2 temmuz olur ama 1 hafta öndesin😅 alalhim amin ya çok güzel tarih bebeğin kontrolleride biter bayrama kadar işitme sarılık vs. Çok rahat olur.
Ah evet kalça testi falan onları düşünmek istemiyorum hiç, bayram tatili acillerde uğraşmak zorunda kalmayalım 🤷🏼‍♀️

35 haftallıkken doğum yptı aramızda onunla 1 gün var benim 11 temmuz onun 12 temmuz benimdi
Ama kuvezsiz çıkmış bebiş sağlıklıymış 2900 kilo 50 cm boyu olmuş😍😍🫶🏻
Bi iki hafta daha sabretsen yeter senin için demekki😍

Bi kaç kişi etiketledi girmiş cvp vermemiş🤷🏼‍♀️🙄
Oo basqan kalktın mı

Soguk süte bı kasık kakao at karıstır bı ıkı parca da buz at ama sekersız mıs gıbı oluyo
Ben bazen muzlu ballı shake de yapıyorum.Muz yerıne cılek de olur maksat sut ıcmek olsun her yoku denıyorum
Off harika valla🥰 eve geçince yapayım. Zaten soğuk içerim ama kakao hiç aklıma gelmemişti. Teşekkür ederim ❤️

X