2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Anlayışlı oldukça tepene çıktıkları kesin!
Sertte olmayacaksın
Sadece yeri geldiğinde lafını söyleyeceksin hepsi bu kadar . Bu benim için de geçerli yani sadece sana söylemiyorum bunu
Çok haklısın gerçekten. Bunu ben de hayatıma entegre etmek istiyorum. Nitekim başarmaya da çalışacağım. 🥰🌸

Bende senin gibiyim aslında karşı taraf anlasın utansın diye düşünürüm. Ama hiç ise yaramıyor..🙈 Allah'tan eşim benim gibi değil pata kute söyler. Ben kirilacagima karşıdaki kırılsın der hep. Sürekli onu frenlemeye çalışıyorum ama 🙈 bazen de iyi ki böyleymiş diye düşünüyorum. Anne baba kardeşi değil ama diğer akrabalari baya yüzsüz her gidikleri yere postu sererler birileri onlara hizmet etsin. Teyze dayı onalrin çocukları vs. Eşimden çekindikleri den bize asla gelemiyorlar. 🙈 Önceden kv minnde tepesinde yediler sürekli şimdi onu da rahatsız edemez oldular. Demek ki patnkut söylemek de bazen iyiymiş. Ama ben yapamam tetikcim eşim 🤣
Maalesef eşim de benim gibi. 9 yıldır tanırım kimseyi kırdığını görmedim. Ben de bir şey söylemeden önce kırk kez düşünürüm. Ama işte insanlar bu muameleyi haketmiyor. Anlamayana anladığı dilden konuşmak gerek. Bakalım biz bu akşam nasıl konuşacağız. 🤷🏼‍♀️

Sabah sağlık ocağında önümde birileri varken öncelikli hasta hamile diye ekranda ismim yandı ben girdim
Şimdi kütüphaneye gitmiştim kadın hamile olduğumu görünce çocuklara dağıttığı pudingten verdi.
Kendimi bugün piremses gibi hissediyorum :KK53::anneadayı::süslü:
DD323497-BF3D-4116-9098-EAC3715BCF16.jpeg

Merhaba kızlar ben doğum yaptım. 35. Haftada gelmeyi seçti oğlum.. Aniden pazar akşamı suyum geldi. Ve acil sezeryana alındık. Spinal anestezi ile kucağıma aldım kuzumu. İkimizde iyiyiz. 🥰 Darısı sizlere inşallah. Temmuz annesi değil de haziran annesi oldum😇
canım hayırlı uğurlu olsun sağ salim kavuşmuşsun oğluna 💖👌

Venüs un bir modelini kullanıyorum. Tam da buraya yazacaktım. Vajinanın yan tarafında epey büyük bir sivilce ya da kıl dönmesi var. O kadar çok canımı yakıyor ki😔 yürürken, otururken bacağımın iç kısmına değiyor. Lütfen bilen bir öneri atsın üzerime 😂
Beklazon sür diyecegim ama eczaneden alman gerek ben o tarz bisey cikinca surerim 2 saat sonra içini boşaltıyor bayaa rahtliyorsun :KK53:
Bir keresinde solucan gibi cikmasina sahitlik ettim cok hosuma gitmisti😂😂😂

Nasıl düşüncesiz yaaaaaa şaka gibiiiiiii sinir oldum yeminle🙄🙄 o belli evine neden gitmediği, evine gitse ayrı para harcıcak sizde harcamı bedavaya yiyio oyuzden,
Valla omun rahatsız olucağı gibi davran o seni odaya kapatamazzzzz, rahatsız et onu yalandan temizlik yap , bi yeri silmeye çalış. Geç salona otur çma şeyler aç izle ne biliyimmmm gerçi kapasitesi yetmiyo diyosun anlarmı oda ilginç🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Bunu ben de düşündüm ama para konusunda biz zaten yardımcı oluyoruz. Ablası plastik cerrah, diğer ablası öğretmen, diğeri mimar, diğer abisi doktor. Hepsi bir yandan para veriyor zaten. O konuda sıkıntısı olmaz herhalde. Ama yine de olur mu olur yani.

Merhaba kızlar ben doğum yaptım. 35. Haftada gelmeyi seçti oğlum.. Aniden pazar akşamı suyum geldi. Ve acil sezeryana alındık. Spinal anestezi ile kucağıma aldım kuzumu. İkimizde iyiyiz. 🥰 Darısı sizlere inşallah. Temmuz annesi değil de haziran annesi oldum😇
Hayırlı uğurlu olsun 🥰🥰 Bebeği yanınıza mı verdiler kuvozde mi? Bir de size ciger gelistirici iğne yapmışlar mıydı?

Netten kreme baktim 340 dan başlıyor. Kızı almaya gittim okula, giderken eczacıma uğradım sigorta karşılamıyormuş. 230 deyince aldım hemen 😂

Markete uğradım kasada ödeme yapiyorum
Kadının biri " erkek ben hissederim " dedi.

-" hıssetmeyın" dedım :KK53: güldüm.
Cinsiyeti kiz dedim. Kiz olsun

Öyle garip bir diyalog işte.

Eklentiler

• 20220607_171218.jpg
    20220607_171218.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 56
Bugün muayenemiz vardı. 34+0 2250gr çok kilolu değil ama ortalama altında değil sanırım. Gayet iyi dedi. Su, rahim ağzında sorun yok. Son doğumlardan sonra suyu, rahmi sormaya başladım 😬

2 hafta sonra nst ve muayene. Demir düşerse serum takarız dedi ama artık onun fiyatı da bizde 2 3 bin vardır. Çok yanaşmayacağım. 😂

Netten kreme baktim 340 dan başlıyor. Kızı almaya gittim okula, giderken eczacıma uğradım sigorta karşılamıyormuş. 230 deyince aldım hemen 😂

Markete uğradım kasada ödeme yapiyorum
Kadının biri " erkek ben hissederim " dedi.

-" hıssetmeyın" dedım :KK53: güldüm.
Cinsiyeti kiz dedim. Kiz olsun

Öyle garip bir diyalog işte.
bana da kuruyemişçi sordu arkadaşıyla iddiayı girmişler.bu zamana kadar hep tutmuş,abla kız mı dedi yanlış anlama dedi ,evet kız dedim adam iddiası tuttu diye seviniyor :KK70:

Ben yaralı bölgeye bilmediğim şeyi hayatta kullanmam :) o yuzden sen şimdilik kremle devam et 😀
Yüzümü kedi çizmişti , tırnak izide yüzden asla geçmez dediler beno sarı kantorunu yüzüme hep sürdümmmm şimdi hiö iz kalmadı oyuzden denediğim için güveniyom😃😃😃 ama tabi bu dikiş ne olur bilinmez yinede alıcam tabi kremi😃

bana da kuruyemişçi sordu arkadaşıyla iddiayı girmişler.bu zamana kadar hep tutmuş,abla kız mı dedi yanlış anlama dedi ,evet kız dedim adam iddiası tuttu diye seviniyor :KK70:
Karnıma herkes erkek karnı diyor 😀
Ayy insallah erkek değil-dir 😂

Tabii önce sağlıklısı olsun da :)

Yüzümü kedi çizmişti , tırnak izide yüzden asla geçmez dediler beno sarı kantorunu yüzüme hep sürdümmmm şimdi hiö iz kalmadı oyuzden denediğim için güveniyom😃😃😃 ama tabi bu dikiş ne olur bilinmez yinede alıcam tabi kremi😃
Korkarım kiz ben sezeryan yarasına öyle şeyleri kullanmaya. Yani bisi olur diye korkarım. Sonuçta bu 7 kat kesilen bir yer :)

ssevilll ssevilll canım az su içmek sebep olabilir belki şişliğe ben 3 lt den az içmem hiç ödem falan olmadı henüz ama 33.haftada olduğumla alakalı mı bilmem suyu biraz arttır bir de tuz tüketmiyorum ben sadece yemeklerde ve peynir deki kendi tuzu başka yok

Eşimin erkek kardeşi. Bir de evi var burda. Diğer abisi ile kalıyordu. 28 yaşında koca adam ve resmen deli oluyorum ben. Aylardır bu şekilde. Arada gidip tekrar kafasına göre geri geliyor. Daha önce bir aydan fazla kaldı, bir hafta gitti sonra tekrar geldi. Bu kez 20 gün kaldı. Bir hafta tekrar gitti yine geldi. Şimdi de 10 gündür bizde ve gitmeye yine niyeti yok. Eşim bir kez konuştu, kafası basmıyor sanırım. Evin en küçüğü ve kendini bebek sanıyor. Bir de avukat ve hala bir yerde iş bulamadı. Kendine bahaneler üretip duruyor. Ben bunu evden nasıl gönderebilirim?

Dün gece rüyamda eşimle onun duyabileceği sesle konuşup gitmesini istediğimi söyledim. Eşim de yüksek sesle “evet ama anlamıyor işte” diyor. Kaynım bunu duyuyor yine de gitmiyordu. Artık rüyalarımda da çözüm üretmeye başladım. Ne yapacağım bilmiyorum. Şu an yatak odasında hapis halde bir şeyler atıştırıyorum, şaka gibi. Kendi evimde hapsedildim resmen. Çözümü olan varsa valla çok minnettar olurum.
Okurken sinirlendim, eşinin annesini arayıp doğumuna az kaldığını ve bu durumun seni çok rahatsız ettiğini şöyle açıkça. Bu ne rahatlık. Annesi babası bir kere uyarmalı gitme kalma kızın son zamanları ona ağırlık olur vs diye. Çok ayıp ya gerçekten çok kızıyorum.

X