2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet anahtarı var ama haber vermeden gelmez. Anahtarı kullandığını hiç görmedim. İlk evlendiğimizde tatile gittiğimizde çiçekleri sulasın dur vermiştim. Sonra da geri alamadım.
anahtarımı kaybettim deyip onu da alın elinden bence

Kapasitesi yetmiyor desem, okumuş etmiş adam. İnan işi gücü olsa gündüzleri işe gitse akşam gelse yine razıyım ama bu 24 saat evde. Sigarasını bile dışardan sipariş ile istiyor. Evde sigara içiyor. Keyfince evin içinde geziyor. Ben de yatak odasından çıkmıyorum. 🥺
Off ruhum daraldı okurken 🤐 koca adam, evde sigara keyfi... Eşinizin net bir şekilde konuşması gerek. Kolaylıklar dilerim ❤️

Kayınvalidem durumu avantaj olarak görüyor. Bir cesaret ben konuşacağım artık. Muhtemelen iş sarpa saracak ama yapacak bir şey de yok sanırım. 🥺
Muhatap dahi olmayın. Eşinizin sorunu , o konuşsun. Siz konuşursanız, kötü olan siz olursunuz🙊 madem anasının bir tanesi, alsın kendi evinde büyütsün bebesini

Kapasitesi yetmiyor desem, okumuş etmiş adam. İnan işi gücü olsa gündüzleri işe gitse akşam gelse yine razıyım ama bu 24 saat evde. Sigarasını bile dışardan sipariş ile istiyor. Evde sigara içiyor. Keyfince evin içinde geziyor. Ben de yatak odasından çıkmıyorum. 🥺
Ben sigara içerim nornlde. Ama asla evde sigara içilmesine izin vermem.
Cocugun yanında izin vermem
Acik havaysa baya geride içeriz çocuktan.

Heleki suan dumanına bile tahammülüm yok. Eşim ve Kayınvalıdem terasta içer.
Ne biçim kokmuş üzeriniz diye kızarım üstüne .

Kışın yatak odamı yaptırdım. Oda boştu
Babam da gelmişti. Yapılırken sigara yakacaktı kızdım. Balkonda iç dedim.
Eşim " içsin boş oda kapısını kapatır camı acar dedi." İzin vermedim yine de .
Çünkü artık o evde cocuk var.

Çocuktan sonra kuralların artacağı icin biraz huyun suyun da degısıyor. Sen de bir sekilde sınırını koyacaksın cocuk icin.

Ben sigara içerim nornlde. Ama asla evde sigara içilmesine izin vermem.
Cocugun yanında izin vermem
Acik havaysa baya geride içeriz çocuktan.

Heleki suan dumanına bile tahammülüm yok. Eşim ve Kayınvalıdem terasta içer.
Ne biçim kokmuş üzeriniz diye kızarım üstüne .

Kışın yatak odamı yaptırdım. Oda boştu
Babam da gelmişti. Yapılırken sigara yakacaktı kızdım. Balkonda iç dedim.
Eşim " içsin boş oda kapısını kapatır camı acar dedi." İzin vermedim yine de .
Çünkü artık o evde cocuk var.

Çocuktan sonra kuralların artacağı icin biraz huyun suyun da degısıyor. Sen de bir sekilde sınırını koyacaksın cocuk icin.
Bu sigara konusunda eşim de ben de uyardık. Ama gece biz uyurken odada içiyor. Farketmeyeceğimizi sanıyor ama külleri bile sehpanın üstünde duruyor. Ne diyebilirsin ki? 🤷🏼‍♀️🥺

X