2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Belki bez olanı da vardır canım okadar çok çeşit farklı marka çıkmış ki baktım baktım 70 lira çok geldi gözüme 🤣🤣 bide benim etim yarayı çabuk iyileştirmiyor cortublex diye bir jel vardı o çok çabuk iyileştiriyor izde fazla bırakmıyordu ondan mutlaka yazdırmak lazım
Sigorta karşılıyor mu onu ? Doktor onu yazıyor zaten

Yani şu 2 - 3 bıçakçılar oluyor ya
Onlardan al 😀
Gillette blue 3

Pembesi cıkmış geçen gün aldım. Onlarda iyiydi baya
Ondan almıştım aslında ama çanuk deforme oldu
Şu:
F1E5D437-9C73-479A-937C-B82BED78DF4F.jpeg

Sanırım daha prof olanlarından almak lazım
Makine şeklinde geçenlerden
Onlardan da hiç kullanmadım hangisi iyidir bilmiyorum

Kızlar tek tek etiketleyemedim. Kusura bakmayın. Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Eşimle konuştum. Akşam geldiğinde bir daha konuşacağım dedi. Anlamazsa sert bir şekilde uyarırım artık dedi. Umarım bu kez anlar.
peki anahtarı da var mı?varsa onu da alın elinden

Doktor yazıyor aslında onu. İz için
Ama eminim sigorta karşılamıyordur. Contractubex
Bi jel yazıyomuş doktor ama ne yazdığını bilmiyorum, belkide yeni çıkan spreyleri yazıyolardır, bencede böyle şeyler zaten sigorta karşılamazzzz , kaydettirklermde var ozman söylediğinde yazdım duruyo kenarda,
Bide sarı kantaron yağı alıcam oda izleri yok ediyo ,

Ben bundan çok memnunum
Kadın için olanlar çok çabuk bozuluyor ağzı ya ben mi kötü kullanıyorum acaba 😂

bu jilet güzel ama fiyatlar çok uçtu
Başlığı güzelmiş he
Fiyatı da :KK70:

Bi jel yazıyomuş doktor ama ne yazdığını bilmiyorum, belkide yeni çıkan spreyleri yazıyolardır, bencede böyle şeyler zaten sigorta karşılamazzzz , kaydettirklermde var ozman söylediğinde yazdım duruyo kenarda,
Bide sarı kantaron yağı alıcam oda izleri yok ediyo ,
Ben yaralı bölgeye bilmediğim şeyi hayatta kullanmam :) o yuzden sen şimdilik kremle devam et 😀

Kadın için olanlar çok çabuk bozuluyor ağzı ya ben mi kötü kullanıyorum acaba 😂

Başlığı güzelmiş he
Fiyatı da :KK70:
çok güzel valla buna başladığımdan beri başka jilet almıyorum
bir de o kayganlaştırıcı uç kısmı gidince pek işe yaramıyor.
ama jiletle işin bitince ,yedek başlıklar alıp kullanbilirsin

Evin en küçüğü ve bu kaynım anne karnındayken kayınbabam vefat etmiş. O yüzden aşırı düşkünler, çok hassaslar ona karşı
ama bu kadar hassaslık biraz fazla değil mi?sonuçta senin de küçük bebeğin olacak sen de ona karşı hassassın .bebeğini 2 kişi olarak büyütmek istersin .küçük dediğin adam 28 yaşındaymış,artık küçük değil ki

X