2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar göğüslerinizin durumu nasıl? Benim kahve halka dışındaki yerler de kahveye döndü renk olarak ve aşırı kuru yağladığım halde pütür pütür oluyor Kuruluktan.. Ne yapmak lazım emzirirken yara olacak bu gidişle veya bebeğin ağız bölgesini tahriş edecek diye korkmaya başladım
benim de öyle doktor normal demişti.Bir de göbeğim de koyulaşmış gibi geldi bana.Haftaya soracağım belki bi krem falan verir,dediğin gibi kupkuru ve pütür pütür oldu

Ben genelde 2 hafta öncesine odaklanıyorum.

Ama doktorun kesin
5-6-8-10-12 gün öncesini söylecek. 😀
Inankı hıc kestıremıyorum ama tarıh alınca buraya altın harflerle kazıyacagm :KK70: bırde korkum temmuza kalmak korktugum basıma gelck gbı 🤪 tam 35 haftalgm bugun oyle kafadan bı tarıhmı verır yoksa artk sısteme gırer net bır tarıhmı verır acaba

Inankı hıc kestıremıyorum ama tarıh alınca buraya altın harflerle kazıyacagm :KK70: bırde korkum temmuza kalmak korktugum basıma gelck gbı 🤪 tam 35 haftalgm bugun oyle kafadan bı tarıhmı verır yoksa artk sısteme gırer net bır tarıhmı verır acaba
Bebek kendi gelmezse 2 hafta öncesinden.
Evet temmuza kalacaksın. Hatta doktorun 39.haftalar icin gün verebilir. Cunku çoğu öyle yapıyor 😂
Yani temmuz 5-6 diyebilir.

Ama şu var, temmuz 9 bayram
Eğer tatil planı varsa ya erken söyler
Ya da o anda kime denk gelirsen der :)

Ilk hevesmdı benımde dogurmadan omce kullanmaya baslamstm belkıde ondan faydası oldu banada zaten ben boyle kremlerın anlık etkı edecgne ınanmıyorum ya bıde ayva cekırdegnı jel yapıp suren var acaba ıse yarıyor mu cıdden
Göğüs yarası yaşamadım pek canim. Sizi oldu biraz.
Kimse gelip gitmediği icin hep havalandı memelerım😂o yuzden pek sıkıntı yaşamadım.

Günaydin kızlar. Dün aksam yatmak üzereyim rahim agzima ittirdi yavrucak. Ihh dedim kaldim. Gecti simdi sabah yine daha hafif ama sanki oraları yokluyor bir hoş oluyorum. Simdi böule olunca kanala girmeye mi calisiyor acaba ayagı muhtemelen sag kaburga altinda popişi de sol karında. Kafa hala asagida olmali sabah bi ara hıçkırdı asagidan hissettim. Kac gündür su ve beyqz akinti karisik geliyordu iyice evhamlandım yahu 🙄 kontrol de persembe günü napsam ki 🤔

Evhamlanma normal kontrolüne git sen.
Perşembeye kadar sancı çok artarsa erken gidersin. Yoksa 2 günde bir şey olmaz korkma. Olacaksa oluyor gördüğün gibi 😁

Bebek kendi gelmezse 1 hafta öncesinden.
Evet temmuza kalacaksın. Hatta doktorun 39.haftalar icin gün verebilir. Cunku çoğu öyle yapıyor 😂
Yani temmuz 5-6 diyebilir.

Ama şu var, temmuz 9 bayram
Eğer tatil planı varsa ya erken söyler
Ya da o anda kime denk gelirsen der :)
Hadı bakalm neler olck bugun umarm oyle bı husrana ugrtmaz benı evet erken dogurmak ıstememle ünlüym buralarda ama 😶🤪🤪 doktor ne dersede okeyım benı yuz ustu bırakması dısında herseye okeyım yanı

Ayyy sorma gebeliği çoğu kadın sever çoğu sevmez..şu 40 derecede ben sevemeyenlerdenim..2.gebelik ikisinde rahat geçti düşük risklerin falan olmadı fakat yok yani çok zor anne olmak büyütmek
Hamileliği sevmekte yanı ne bilim sanki biraz showww kardesım 🤪😂 ben sevmedım sevmemde bence leylekler getırebılırmıs cıdden onda on hareket olurmus 😂

Ben hala 75 takıyorum nasıl ikiz çocuk emzireceğim bilmiyorum oyy oyyyy bir sürü sorunlar 🤣🤣🤣
Süt üretiminin memenin boyutuyla ilgisi yok canım:) ben 28 ay emzirdim minnoş memelerimle :KK53:

Hatta senin sütun daha bol olabilir. Boş meme demek süt üretimi demek cunku.

Gittiği yere kadar ilerleyeceksin işte

X