2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aminnn 🙏 gerçekten o da doğru ben ilk hamileliğimde başka bi özele gidiyordum. Eşim ev süpürürken karnıma hafif çarpmıştı sonra kanamam oldu biraz. Doktora gittim bir sorun yok deyip gönderdi beni. Bir gün sonra gece tekrar kanamam oldu acile gittik kaç saat doktora ulaşmayı bekledik ulaşamadılar. Hemen ertesi gün şimdiki doktoruma randevu almıştım meğer plasentada ayrılma varmış kanama alanı oluşmuş az daha bebeğim gidiyormuş. Sonra 30 haftaya kadar yattım hiç kalkmadan. Çok şükür oğluşum sağ salim doğdu.
Ayyy Allah korumus ya 🤦🏻‍♀️ baştan savma iş yapıyorlar sankı bir can söz konusu değil gibi offf

Kızlar göğüslerinizin durumu nasıl? Benim kahve halka dışındaki yerler de kahveye döndü renk olarak ve aşırı kuru yağladığım halde pütür pütür oluyor Kuruluktan.. Ne yapmak lazım emzirirken yara olacak bu gidişle veya bebeğin ağız bölgesini tahriş edecek diye korkmaya başladım

Kızlar göğüslerinizin durumu nasıl? Benim kahve halka dışındaki yerler de kahveye döndü renk olarak ve aşırı kuru yağladığım halde pütür pütür oluyor Kuruluktan.. Ne yapmak lazım emzirirken yara olacak bu gidişle veya bebeğin ağız bölgesini tahriş edecek diye korkmaya başladım
Lansınoh krem kullan smdıden kullanmaya basla hatta daha once baslasaydın bıle daha ıyı olrdu baya faydası oluyor

Kahve halka dısındakı bazı yerler kahveye döndü. Çil gibi yani.
Hatta ilk başta kir sandım 😂

İdrarında bir sıkıntı hissediyor musun peki belirtn var mıydı?
Bizim sağlık ocağı idrar bakmıyor
Hastaneye gitmeye bayağı eriniyorum
Gerçi doktorum her seferinde soruyorum idrarda akıntıda şunlar şunlar var mı diye hiçbiri yok bende
Yok cnm.
Sadece sık çıkıyorum.
O da bol su içtiğim için.
Bı rahatsızlık da hissetmiyorum anlamadım.
Hadi demir kan filan halsizlik yapıyor başım dönüyor pat diye de enfeksiyonu anlamadım.

ssevilll ssevilll canım az su içmek sebep olabilir belki şişliğe ben 3 lt den az içmem hiç ödem falan olmadı henüz ama 33.haftada olduğumla alakalı mı bilmem suyu biraz arttır bir de tuz tüketmiyorum ben sadece yemeklerde ve peynir deki kendi tuzu başka yok

X