2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Merhaba kızlar ben doğum yaptım. 35. Haftada gelmeyi seçti oğlum.. Aniden pazar akşamı suyum geldi. Ve acil sezeryana alındık. Spinal anestezi ile kucağıma aldım kuzumu. İkimizde iyiyiz. 🥰 Darısı sizlere inşallah. Temmuz annesi değil de haziran annesi oldum😇
Allah güzel ve sağlıklı ömürler nasip etsin evladınla :KK200:

Ultrasonda bebeğin eli farkli gözüken sen miydin canim?

Merhaba kızlar ben doğum yaptım. 35. Haftada gelmeyi seçti oğlum.. Aniden pazar akşamı suyum geldi. Ve acil sezeryana alındık. Spinal anestezi ile kucağıma aldım kuzumu. İkimizde iyiyiz. 🥰 Darısı sizlere inşallah. Temmuz annesi değil de haziran annesi oldum😇
Maşallah gözün aydin hersey yolunda olsun yeter ki🥰 sağlıcakla büyüt insaallah😍

Aaaaaaaaaa inanmıyorummmm süpriz mi yaptı minnak😍🍀🍀🍀 hayırlı uğurlu olsunnnnnn yaaaa valla şaşırdımmmm
Sağlıklı sıhatlı kuvezsiz aldın he maşallahhh çok sevindimmmm🌸🍀🍀🍀

Ayy Allah analı babalı sağlıkla hayırla büyütmeyi nasip etsin 🙏🙏🙏

Çok şaşırdım ama iyi olmanıza sevindim, oğluşunu kokla bizim için 🥰🤗💗🧿

Allah güzel ve sağlıklı ömürler nasip etsin evladınla :KK200:

Ultrasonda bebeğin eli farkli gözüken sen miydin canim?
Evet bendim sağ eli fenomeli eksiklik olarak doğdu. Doğru teşhis edilmiş yani bizde hazırlıklıydık.. onun dışında çok sağlıklı ..2950 gram 50 cm olarak geldi. Erkenci kuşum benim 😇🥰

ben zaten esmerim göbeğim iyice koyulaştı:110::110:

göğüsler zaten hiç sorma.Tamamı renk değiştirdi resmen , uçları pütür pütür kahve rengi parçalar kopuyo gibi nokta kadar elime geliyo bazen.
en azından bi krem falan yazarsa sürerim şimdiden.
bio oil sürüyorum ama yine de kuru
Yağ işe yaramıyor ya ben de sürüyorum kuru hala nemlendirici li kremler lazım galiba Bi soralım bakalım ne diyecekler haber veririz birbirimize

Aaaaaaaaaa inanmıyorummmm süpriz mi yaptı minnak😍🍀🍀🍀 hayırlı uğurlu olsunnnnnn yaaaa valla şaşırdımmmm
Sağlıklı sıhatlı kuvezsiz aldın he maşallahhh çok sevindimmmm🌸🍀🍀🍀
Evet canımm rabbime şükürler olsun gelişimi tamamlanmış sağlıpı yerinde sabırsız kuşum geldi 🥰😍

maşallah, gözünaydın:nazar::nazar::nazar:
Rabbim hayırlı evlat eylesin inşallah,sağlıcakla büyüsün minnoş:KK36::KK36:

Yaa 3. Bebek başka bebekmiş meğer🤩
Gözün aydın sağlıkla sıhhatle büyüsün inşallah
Şimdi senin yanında mı , yenidoğan ünitesinde mi?

X