2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Amin amin inşallah Senin kalbin temiz dua et bana

Doktor hormonlardan kaynaklı ve normal buluyor. Dün kalp atışı dinledik kanama alanın yok dedi bakti iyice. Abimin eşinin 20 hafta devam etmisti. Sadece ilişki yasak o kadar.
Anladım, çok teşekkür ederim benim daha her şey çok küçük ve pek görünür derecede olmadığı için doktor çok da bir sey söyleyemedi. Ama olur bu zamanlarda dedi. Ama kesilmeyince bi korktum.

Doktorun keyfine bağlı canim bazı dr git hangi hastane ve dr istedi ise ona yaptır ya da tamamen bana bağlan diuo bazısı da yapıyor.. zira ikiside bizzat basima geldi ve deneyimledim umarım şansın yaver gider
Valla inşallah yaparlar Yada hiç çaktırmıcam özele gittiğimi onun istediğimi ,, normal kalp atışı için muayeneye geldiğimi söylicem, illa aynı kan tahlillerini isticek o doktorda gidip yaptırıcam oşekilde olursa

Bana sorarsan hiç söyleme normal muayene gibi git. Ters bir doktor olur canın sıkılır boş yere. Zaten rutin gebelik tahlillerni isteyecek

Kızlar bu ramzi teorisi mi ne varmış galiba anlayaniniz var mı.goruntu çok kotu malesefsol tarafta yuvarlak varya onun altındaydı kalp atışı Vajinal ultrason bu arada.
Ay canım sende duydun kalp atışlarını değil mi, gözümden kaçmış pardon hayırlı uğurlu olsun gözün aydın sağlıkla kucağına gelsin inşallah bu arada erkek gibi geldi bana

Benim bebeklerin doğum tarihi yanlış hesaplanmış 4 temmuzdan 2 temmuz oldu şu an bide üçüzler en geç 33. Haftada doğuyormuş. Mayısın başında doğacak benimkiler eğer birşey olmazsa yani. Neyse en azından ikizler burcu olmayacaklar

Merhaba bende 6 2 dee doktora gittim crl için 5,44 dedi. sizin 11 olunca benim ki çok mu küçük dedim şimdi. Kese boyu farklı bir şey mi acaba

Ay can sende duydun kalp atışlarını değil mi, gözümden kaçmış pardon hayırlı uğurlu olsun gözün aydın sağlıkla kucağına gelsin inşallah bu arada erkek gibi geldi bana
Evet canım çok şükür çok sagolAllah hayırlısı versin tabiki canım.kiz istiyorum içten içe ama banada erkek olcak gibi geliyor herkes erkek diyor çevremde hayırlısı olsun inşallah.vajinal ramzi teorisi ters işlermiş ya ona göre kız ama benim arkadaşımda tutmadı bu ramzi belli de olmuyor

Bende de tutmadı o teori bende kız çok istiyorum canım anlıyorum seni, senin ilk çocuksa sıkıntı değil ikinci bebiş kız olur olmazsa Allah hayırlısını sağlıklısını versin hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…