2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yaaa zerre😃😃😃😃 olur mu ki 🤭 hiç kendimi gaza getirmek istemiyorum 😅 nasılsın bu arada ☺️
Önce sağlık tabiki ama inşallah sağlıklı bir kızın olur❤️.
Çok iyiyim ,seni çok özledim. 😢😢En son üyelik iptali yapmıştın çok üzülmüştüm😔seni burada tekrar görmek beni çok mutlu etti❤️.
Sen nasılsın ?

Ne zaman gideceksin kontrole? Tahmini doğum tarihi ne zaman. Kalp atışı duyduk bir çoğumuz darısı basina😍
Haftaya kan verirsem sonraki hafta doktora gitmeyi planlıyorum bir aksilik olmazsa 😅 8. Hafta olacak. Tahmini doğum tarihi 20 Temmuz görünüyor bakalım 🤔

Önce sağlık tabiki ama inşallah sağlıklı bir kızın olur❤️.
Çok iyiyim ,seni çok özledim. 😢😢En son üyelik iptali yapmıştın çok üzülmüştüm😔seni burada tekrar görmek beni çok mutlu etti❤️.
Sen nasılsın ?
Ben de özledim seni niloyayı ve topiğini, ben bi döndüm hamilelik şokuyla 1 haftadır yine iptal etmiştim bugün açıldı 😅 seni de görmek mutlu etti 🥰🤗 valla diyorum ya şoktayım iyiyim desem değilim kötüyüm desem yine değilim, hazmetmeye çalışıyorum 🙈

Kızlar benim bu leke neden bitmiyor:KK43: çok gelmiyo aşırı koyu da değil , ama korkuyorum. Dün progesteron kullanmaya başladım

canım ya şimdi gördüm hastanede olduğunu diğer çocuklara kim bakıyor çok zor yaa 😢 Allah yardımcınız olsun inşallah düzelip çıkarsın bir an önce üçüz olduğu için sanırım normal böyle kanamalar sonu iyi olsun inşallah 🙌
Annem bakıyor kuzum sağolsun 🥰 evet evet kanamalar normal sayılıyor ama riskli halen epey iki tanesi de tek yumurta olduğu için sığışamıyorlar😂 amin canım benim teşekkür ederim 😍❤️

Kahverengi leke bende sürekli var. Progesteron kullanmıyorum ben. Devam ediyor hep.
Gerçekten mi, içimi rahatlattın şuan. Evvelsi aksam başlamıştı hala devam ediyor. Ağrım sızım da yok aslında. Bazen çok nadir hafif bel ya da kasık sancısı oluyor hemen geçiyor

3 çocuklular çok çocuklulardan hatırlıyorum seni ben 2 çocukla 3 çocuklu gibi hissederek orada takılıyordum ama evrene yanlış mesaj gönderdim sanırım 🤣
Ayy doğru bende diyorum mikan ismi bir yerden tanıdık 🤣 bence doğru mesaj göndermişsin, kalabalık aile iyidir 🥰 zorlanacağız ama geriye baktığımızda harika evlatlar yetiştirdiğimizi çok güzel bir aile kurduğumuzu göreceğiz, hiç canını sıkma 🥰

Kızlar bu ramzi teorisi mi ne varmış galiba anlayaniniz var mı.goruntu çok kotu malesef🤦sol tarafta yuvarlak varya onun altındaydı kalp atışı 🤗Vajinal ultrason bu arada.

Eklentiler

• IMG_20211124_154900.jpg
    IMG_20211124_154900.jpg
    145,7 KB · Görüntüleme: 47
Ben de özledim seni niloyayı ve topiğini, ben bi döndüm hamilelik şokuyla 1 haftadır yine iptal etmiştim bugün açıldı 😅 seni de görmek mutlu etti 🥰🤗 valla diyorum ya şoktayım iyiyim desem değilim kötüyüm desem yine değilim, hazmetmeye çalışıyorum 🙈
Konuyu da sabote ediyorum 🙈kusura bakmayın lütfen.

Her bebek bereketiyle gelirmiş. Sağlığın yerinde olsun da gerisi hallolur inşallah. İyisin iyisin🤩. Ama o zaman sana ısrar ediyordum birde kızın olsun diye 😬😂. İnşallah sağlıklı ve hayırlı bir evladın olur 🤲

X