2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Neden canım ikili testler önemli

Kötü birşey çıkarsa o stresle hamileliğimin geri kalanını geçirmek istemiyorum

İkili test tam olarak ne işe yarıyor?
İkili testte ihtimal belirtiyor aslında. Sizin yas grubunuz, bebeğin ense kalınlığı ve kan değerlerimizi baz alarak. Yani senin durumunda olan kadınlarda 1/100000 ihtimalle Down sendromu riski vardır gibi. Ben yaptırmadı doktor gerekli görürse direk nifty yaptırırım. Çünkü kafa karıştırıcı biraz.

Kızlar bende cikdim hastaneden 🤭çok şükür kalp atışlarını duyduk gümbür gümbür ediyordu 🙈 doktorda sakaciuydi bayağı asistana diyor aç sesini hastane inlesin 🤣🤣 çok şükür bugünleri gorebildik 😊
Tebrikler, sağlıkla büyüsün 🙂 ben de pazartesi gideceğim umarım bizimki de gümbür gümbürdür 🐥

Kizlar bende hastaneden ciktim cok sukur kalp atisini duydum ama karindan sadece içi boş bir kese gordu alttan bakalimmi dedi her ne kadarda haz almasamda bende o an tamam dedim duymak icin veee baktiysa masallah yerli yerinde kalbi pıt pit atıyordu maşallah hersey yolunda cok şükür 😊🙏🤩☺️

Varmi anlayan eden tahminde bulunan kiz😅görüntü vajinal🤭

Eklentiler

• 20211124_105857.jpg
    20211124_105857.jpg
    95,4 KB · Görüntüleme: 64
Beko hangi model cnm ekran goruntusu alıp arastırıcam ona gore alıcam malum fiyatlar cokta uygun degil aldıgıma pisman olmak istemiyorum en kotu ihtimalle 5-10 sene memnun kalarak kullanmak istiyorum

Benimki Bekonun D 70 kti galiba modeli. B sınıfı..
4 senedir kullanıyorum ben memnunum. Aldığım sene ötv indirimi vardı iyi denk gelmişti. 960₺ ye almıştım.. Şimdiki fiyatı 3 bin civarı galiba..

Benden sonra ablam aldı. O alırken fikrimi sordu dijital göstergesi olursa iyi olur demiştim. Ona göre aldı.
Benimkinde cam kapak ve dijital program göstergesi yok. Ama elzem bir şey de değil zaten. Onu aldıktan sonra her şeyi ütülemekten kurtuldum.
Program çok var. Ben genelde dolap kuruluğunda kullanıyorum. Eşofmanların lastik kısımları falan hafif nemli kalıyor ama benim için sorun olmuyor.
Dolap kuruluğu + programı var. Ama çamaşırı hemen çıkarmazsam buruşuyor ve pamuklular çekme yapabiliyor..

Kizlar bende hastaneden ciktim cok sukur kalp atisini duydum ama karindan sadece içi boş bir kese gordu alttan bakalimmi dedi her ne kadarda haz almasamda bende o an tamam dedim duymak icin veee baktiysa masallah yerli yerinde kalbi pıt pit atıyordu maşallah hersey yolunda cok şükür 😊🙏🤩☺️
Gözün aydın canım maşallah 🌺

Hayırlı olsun canım saglıkla ilerlesin inşallahh

Kızlar merhaba, ben de aranıza yeni katılıyorum şu an kendi yaptığım hesaba göre 6+3teyim :) sizler toksoplazma testi yaptınız mı ? Yaptıysanız kaçıncı haftada yaptınız ? Şimdiden herkese sağlıklı gebelikler mutlu doğumlar 😍
Canım ben 7+2yim pazartesi günü yaptırdım testi. Yarında doktora sonuç göstereceğim..

X