2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bence ilk kez doguracaksaniz tek eşinizle gitmeyin. Sizin kadar eşiniz de stresli olacak ve onun da aslında yardıma ihtiyacı olacak,eli ayağına dolanacak, bir yandan da telaşını sizden gizlemeye çalışacak. Eziyet etmeyin yazık:)
Birinin bebeğe bakması lazım. İlk zamanlar sürekli alt değişimi oluyor

Normali bilmem de sezeryanda bir kadın şart yanına ınsanın

Eşimle annem kalıcak bizde, kv evi yakın gider gelir gün içinde diye düşünüyoruz.

Bide eşimin tarafının bu sene çok düğünleri var memlekete fln gidicekler kaç kere ,

Olsalarda sorun yapmam yaaaa, bu aralar çok minnoşlar gün içinde oturup gidicekler onlarında ilk torunları😍😃 hevesliler tv de bile bebek bezlere bakıyolarmış artık😃😃

Oturdum karşısına 1 saattir şunları izliyorum 🥰
Allah'ım sen yakında sonra içinde görmeyi nasip et....

IMG_20220603_132518_542-01.jpeg

1 haftadır karpuz diye dönuyorum ortada. A 101 den bimden denk getiremedim. Masallah millet yamyam 🤭 bugun pazar vardi aldim artk şükür. Muradima erdim 😅 ama bugun bagirsaklarim ve hemoroidim agriyo galiba bel ve kuyruk sokumu bi de gobegin yanlari da aciyor resmen. Karpuzla keyiflenmeye calisiyorum 🤣
Hafta içi ben de bakındım yoktu hiç
Şükür bugun pazar kuruldu da aldım :KK70:

Hiç yakınında arkadaş yok mu canım.
Benim arkadaşlarım da var. Onlar da ugrayacaklar hatta kalmayı teklif eden de çok ama annem olunca ve eşim başka kimseye rahatsızlık vermek istemedim.
Var da doğum yapmadılar onlar da eşimle bilgileri aynı:) 1 kişi kalabiliyormuş hastanede o yüzden kararsız kaldım. Eşim de fazla istekli :)

Demekki hastadan hastaya farklı yapıyolar okuyunca bi endişenmiştimde😃🤦🏼‍♀️ Biraz biraz gitti korkummm olmayanlarda olunca😍😍🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Bunun konusu daha önce geçmişti ya bana da yaptılar o kanama kontrolünü aman allahımm😵‍💫 belki bazılarına uyuşukken yapıyolardır.
Bizim hoca gece 00.22 de yine ssvd yaptırmış instagramdan paylaşmış. Çokta tık diye hızlıca doğurmuş. Gaza geldim yine doğurma konusunda.😀
Ay hadi darısı başıma yaa. Ben de ssvd yapıp bir de hızlıca dığursam ya 🥺
Muşta dövmesi mi eger öyleyse cok iyiymiş ya😊
Evett teşekkür ederim 🤭😂

Cesaret verdiniz teşekkür ederim vallahi, annemler ve kv de gelecek ama kalmalarını istemiyorum yani annem sonra lafını edeceği için. Ama bu kanama vs emin olamamıştım doğum şeklini de bilmiyorum daha, olmadı hemşire ayarlayabilir miyiz ki ücret karşılığında
Hastane için bence eş yeterli. Bonusta bir iki yakın kız arkadaşta dursun tabii bir köşede. Kuzenim de eşiyle kaldı,evine geçti. Hatta pandemi var diye de 6 ay eşiyle ikisi baktılar evde.

X