2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kizlar bu ultrasona artik pek guvenmiyorum bebegin kilosunu net vermedigni haziran annelerinde de okudum hep.

Mesela bugun biri doğum yapmis 3.200 demis doktor kilosuna ama bi doguryor cocuk 3.950 🙈
tam tersini okumuştum iri deyip minnak bi bebek doğmuştu sanki:)))
hakkaten güvenmemek lazım

Arkadasımla konustum o bır gece kalmıs.ama ıstege baglı 2 gece de kalınabılıyormus.Odalar dolu oldugu ıcın o gun baya bekletmısler.Ekstra bısey vermıyolarmıs.Cıkısta dıkıslerıne sıkman ıcın sprey verıyolarmıs yanı recete yazıyormus doktor o eve dondugunde dus almıs bı problem yasamamıs.Sütün hemen gelmezse cocuga mama verdıklerını soyledı.oda da dus varmıs 2 gun kalacaksan odada dus alabılırsın dılersen havlunu fırcanı yanına alırsın.Ben bunu ozellıkle sordum cunku duş bana cok ıyı gelıyor butun elektrıgım gıdıyor suda 😌
Aaaaa isteğe bağlı 2 gün kalabiliyomusun, ücret ödemeden fazladan, ozman ben kalırımmm en azından o ağrılı dönemi hastanede geçirirm benim için iyi olur ağrı kesici vurdururum hep🙏🏻🙏🏻
İyi o spreyi yazıyolarsa araştırmama gerek yok güzel rahatça duş alırım😍🙏🏻
Ayyy çok iiyi oldu sorduğun yaaaa etrafda hiç yok tanıdık bilen orda doğum yapan bu bişgiler iyi oldu😍🙏🏻

Aaaaa isteğe bağlı 2 gün kalabiliyomusun, ücret ödemeden fazladan, ozman ben kalırımmm en azından o ağrılı dönemi hastanede geçirirm benim için iyi olur ağrı kesici vurdururum hep🙏🏻🙏🏻
İyi o spreyi yazıyolarsa araştırmama gerek yok güzel rahatça duş alırım😍🙏🏻
Ayyy çok iiyi oldu sorduğun yaaaa etrafda hiç yok tanıdık bilen orda doğum yapan bu bişgiler iyi oldu😍🙏🏻
Senle ben böyle sezeryan diye dolanıyoz da sonra pat diye normal yapiomuşuz😂😂😂

Kizlar bu ultrasona artik pek guvenmiyorum bebegin kilosunu net vermedigni haziran annelerinde de okudum hep.

Mesela bugun biri doğum yapmis 3.200 demis doktor kilosuna ama bi doguryor cocuk 3.950 🙈
Okudum bendee onu da Düşük çıkanı gördümde yüksek çıkanı ilk defa duydum, 😃😃

Ben de bal dudak kızımı bırakayım o zaman size 🤭

Eklentiler

• 88045D43-1563-4422-984F-1412BD193047.jpeg
    88045D43-1563-4422-984F-1412BD193047.jpeg
    56,8 KB · Görüntüleme: 64
Valla bu benim doktor onun için mi uğraşıyo anlamadım 😃😂😂 belkide sancım gelsinde normal doğurayım diye beni bekletiyo gibi geliyo😃😂 heran herşeyi yapabiliriz bence😃
Senın doktorun icin geçerli değil ki. Çoğu doktor sancı gelınce sezeryana almak istiyor. Görmüyor musun verilen tarihleri? :KK53:

Bakma aslında olması gereken o
Ama neyse...😂

X