2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Şimdi şöyle bsıı var
Bebek doğuyor ve görmek hakları evet .
Ama yeni doğum yapmış insanin rahat etmesi için biraz zaman geçmesi gerekiyor aradan . Ben şimdi kendini düşündüm
Kendi ailem bile olsa kalabalık gelindiğinde sınır olurum. Cunku zaten yeni doğurmuşum ve evde tek dolaşan cocuk kendi cocugun olsun isterim. O durumda hicbir çocuğa tahammülüm olmaz .

İşin zor yani
evet ben de öyle düşünüyorum .yani biraz zaman geçmeli.ama bunlarda hemen gelme anlayışı var .sanki çok umurlarında .Allahtan çocuk gelmeyecek ,kızı işe yeni başladı :) ya bir de benim kv çocuğa bakmayı çok bilmiyor .kızınınkine de öyle bakıyor işte .bir mama yapıyordu köpük dolu .ne gaz yapar o .ben o zamanlar bilmiyordum tabi .benim annem bilir öyle şeyleri.kız yarım kundak yapmayı bilmiyorlar .gelecekler oturup oturup gidecekler .
ben çıkmam odamdan zaten ,kaparım kapıyı kendileri ne yaparsa yapsin

Benimkiler zaten yardıma geldik havasında. Annem babam asla aldırmaz ama kv asla elini cebine atmaz. Aldığı cicegi 2.dogumda eşim ödemişti.
çok beleşçilermiş ,ben izin vermem ona .ben onlar için mi çalışıyorum .bak şu halimle bile işe geliyorum .ben bilmiyor muyum 32.haftada izne ayrılamayı ama az ücretsiz izin alıyım diye uzatacağım kadar uzatmalıyım

Bende 70 olmuşum 18 kilo aldım diyorum kimse inanmıyor insanı kiloma daha yeni ulaştım ben 🤣

Akşama sabaha dogurursan şaşırmayacağım bu ne veda konuşması gibi tobeee

Ayy sartlanma diye buna derim masasllah 🙈

Ben doğurdum odaya bi geldim odada en az 15 kişi hepsini kovaladım ay o neydi be bakalim bunda neler olacak
ay bir de ben kv nin yüzüne gülerek ,ben doğuruyum sen 10 gün sonra gel dedim :)

çok beleşçilermiş ,ben izin vermem ona .ben onlar için mi çalışıyorum .bak şu halimle bile işe geliyorum .ben bilmiyor muyum 32.haftada izne ayrılamayı ama az ücretsiz izin alıyım diye uzatacağım kadar uzatmalıyım
Bende izin vermem ama işte yapacak birsey olmuyor bazen. Sürekli tartışamam senede bir görüyoruz deyip uzatmıyorum.

20 sinde annem gelecek . O evde kalacak
Kayınvalıdem hastanede . 😀bu benim işime gelen bişi yani :KK53:
allahın işidir ki olmayacak bisi oldu
Büyük ananenin dinç kocası öldü. Ananeneye dönüşümlü bakılıyor . Kayınvalıdem artık hic boş degil.
Doğumdan hemen sonra onlar anasının yazlığına gitmek zorundalar :)
Kör istedi bi göz
Allah verdi iki göz 😀
( allahım affet düşüncelerimden dolayı) :KK53:

Benim de sağolsun görümcem aynı zamanda hamile kaldı 😂 ( valla benim tüp bebek tarih vs hersey zamanlı kasden yapmadım yani)
Kaynanam büyük ihtimal onunla olur. Tek sorun evlerin yakın olması. Benim annem yanımda olacak. Eşim diyor kimse olmasa da olur ben hallederim ♥️ biliyorum çok hevesli evet elinden geleni de yapar ama yorulunca omunda perrti çıkacak bi yerde 😂

Bende 70 olmuşum 18 kilo aldım diyorum kimse inanmıyor insanı kiloma daha yeni ulaştım ben 🤣

Akşama sabaha dogurursan şaşırmayacağım bu ne veda konuşması gibi tobeee

Ayy sartlanma diye buna derim masasllah 🙈

Ben doğurdum odaya bi geldim odada en az 15 kişi hepsini kovaladım ay o neydi be bakalim bunda neler olacak
Ne doğurması len
Allah korusun :tokat:

Benim de sağolsun görümcem aynı zamanda hamile kaldı 😂 ( valla benim tüp bebek tarih vs hersey zamanlı kasden yapmadım yani)
Kaynanam büyük ihtimal onunla olur. Tek sorun evlerin yakın olması. Benim annem yanımda olacak. Eşim diyor kimse olmasa da olur ben hallederim ♥️ biliyorum çok hevesli evet elinden geleni de yapar ama yorulunca omunda perrti çıkacak bi yerde 😂
Aman bırak acıma perti cıkarsa çıksın.

Anneleri kardeşlerine her türlü yardımcı olmak zorundalar gözüyle bakıyor bu erkekler. Sana gelınce " mecbur degıl" oluyor.

Ok. Mecbur değilse
Ileride de biz mecbur değiliz hicbir şeye

Evet evin içi kalabalık üstüne bir de sıcak olacak 🙈bende çok istemiyorum. Ama kıyamıyorum. Yaşlı insanlar. 🙈 Eşim hiç istemiyor. Ama ben gelecekler tabi diyorum.🙈 Ne yapayım kv lerin son torunu muhtemelen. Annemlerin 2. torunu başka görürler mi bilmiyorum. 🙈 Bana zor olacak ama kıyamıyorum ne yapayım. Gelecek olan kv kp annem babam 4 kişi toplamda. Bir şeyler yapıp getirirler. Evde de her işi yaparlar Allah var. Ben sırf kendi bunaltimdan sıkılır yoksa ev büyük olsa belki zararları olmazdı. Neyse çok bunalrisam gidin gezin diye dışarı yollarım.🤣

Bayılırım bu ikiliye😍 yaninada karpuz. Hep yazı hatırlatır bana.
Ayyy karpuz karpuz dediniz akşam rüyama girdi kıpkırmızı tatlı bir karpuzcuk gözümü açtım gözümün önünde 😂😂akşama hemen aldırıcamm yakın da olsa gdip alcaktm o derece 🙈😂yemediğim şey de değil aslında aklıma ne kadar yer ettiysee burda okurken 😂😂😂

Benim de eşim yapmak istiyor her şeyi ve tabii ben de. O da annemden yardım almak istemediğim için. Erkekler halledebilir mi acaba hastane olayını?

Ayyy karpuz karpuz dediniz akşam rüyama girdi kıpkırmızı tatlı bir karpuzcuk gözümü açtım gözümün önünde 😂😂akşama hemen aldırıcamm yakın da olsa gdip alcaktm o derece 🙈😂yemediğim şey de değil aslında aklıma ne kadar yer ettiysee burda okurken 😂😂😂
Canım ben de aldırmayacağım artık. Cunku aşırı rahatsız ediyor yedikten sonra :) doğuruyorum sanıyorsun o derece yanı

Aman bırak acıma perti cıkarsa çıksın.

Anneleri kardeşlerine her türlü yardımcı olmak zorundalar gözüyle bakıyor bu erkekler. Sana gelınce " mecbur degıl" oluyor.

Ok. Mecbur değilse
Ileride de biz mecbur değiliz hicbir şeye
Kız bende istiyorum gitsin zaten kızına.
Bana ikide bi diyo nasıl dogurcan geçen en sonunda dedim evde dogurcam 😂
Kizinin erkek ve normalden iri o normal doğum yapacakmış sezeeyan istemiyormuş.
Dedim canım hangisini isterse onu yapacağım.

Kocama da yazık kız evdeki herşeyi o yapıyor.
Bugün camları siliyo. Ütüyü yapacak birazdan 😂

Benim de eşim yapmak istiyor her şeyi ve tabii ben de. O da annemden yardım almak istemediğim için. Erkekler halledebilir mi acaba hastane olayını?

Bence halleder. Sonuçta yapmak için yapmıyorlar. İstedikleri için ve hevesli oldukları için yapıyorlar. Ben o konuda eşime güveniyorum. Sogukkanlidir. Benim tüp bebek ignelerimi hep o vurdu ben hiç dayanamam.

Bütün karnım taş gibi olup gevsiyor sonra tekrar aynı hareket. Bebeğin toplanmasi değil. Her tarafından sikiyorlarmis gibi
Benim karnım da uyandım uyanalı öyle. Alışverişe çıkmışken sağlık ocağına uğrayıp bir sorayım dedim hemşire son izlemini yapmadım pts gel kan ver inşallah pazartesiye kadar doğurmazsın dedi 😂 kendimi takip etmeli bundan sonra hep hazır olmalıymışım 🙃🤗

X