2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
......
Erkek milletine acınmaz

Arkadaşlar galiba sleepy iyi değilmiş,
Baby turco ya da molfix arasındayım sizce hangisi.. daha başka bi marka varsa önerilere de açığım?? Prima gibi pahalı marka önermeyin ama
Ben ikisini de kullandım gayet memnun kaldım canim ama sleppy dedikleri gibi sürekli sızdırdı hatta Prima bile kakasını geçirmişti molfixte kalmıştım Molfix bulamayınca baby turco aldım ikisi arasında gittim geldim güzeller gayet

Sen cok yiyordun dimiii evett şişiriyor cok gercekten ama resmen canım çekti şaka gibi bu sefer de yiyim bari bidha aldırmam bnde
Artık ucuzladı da baya . Her markette vardır Az yiyeyim diyorsun ama yemeden duramıyorsun.
Kaç gündür çatlayacak gibi dolanıyorum ortalarda. O yüzden bu son :)

Eklentiler

• Screenshot_2022-05-31-15-54-02-235_com.miui.gallery.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 68
Benim de eşim yapmak istiyor her şeyi ve tabii ben de. O da annemden yardım almak istemediğim için. Erkekler halledebilir mi acaba hastane olayını?
Ben eşimle olacağım mesela. Ki normalde de yoğun çalışıyor, ev işi vs yardım edemiyor hiç. Pek ilgisi de yok ev işine yardım anlamında. Ama baba olmak da anne gibi sorumluluk ister. Normal de sezaryen de olsa ikimiz hastanede kalıp eve geçeceğiz.

Kv uzaktan gelecek. En azından eve geçtikten sonraki gün gelmesini tercih ederim. Annemler burada ama onlara da çıkınca eve gelirsiniz dedim.

Bence kafa rahatlığı herşeyden önemli. Zaten kv gelince kalacak, ne kadar kalır onu da demedi daha. En azından doğum+ eve girişte bir derin nefes alırız. Sonrası Allah kerim

Selam kızlar
Öyle bi sıcak var ki yattığım yerden kalkamıyorum. Bir de iki gündür bulantı kusma burun kanaması falan var ayaklarım da şişiyor tansiyonuma bi baktıracam bu gün. Kontrolüm haftaya ondan sonra 38 de çağırır büyük ihtimalle ama ben artık her hafta gidecem çağırmasa da.

Biz eşimle kaldık bence halledersiniz eşinle her şeyi öyle istiyorsanız. Zaten hemşireler falan gelip bakıyor yardım istediğinizde
Benim de eşim yapmak istiyor her şeyi ve tabii ben de. O da annemden yardım almak istemediğim için. Erkekler halledebilir mi acaba hastane olayını?

Bence halleder. Sonuçta yapmak için yapmıyorlar. İstedikleri için ve hevesli oldukları için yapıyorlar. Ben o konuda eşime güveniyorum. Sogukkanlidir. Benim tüp bebek ignelerimi hep o vurdu ben hiç dayanamam.

Biz eşimle kaldık bence halledersiniz eşinle her şeyi öyle istiyorsanız. Zaten hemşireler falan gelip bakıyor yardım istediğinizde
Cesaret verdiniz teşekkür ederim vallahi, annemler ve kv de gelecek ama kalmalarını istemiyorum yani annem sonra lafını edeceği için. Ama bu kanama vs emin olamamıştım doğum şeklini de bilmiyorum daha, olmadı hemşire ayarlayabilir miyiz ki ücret karşılığında

Hiç yakınında arkadaş yok mu canım.
Benim arkadaşlarım da var. Onlar da ugrayacaklar hatta kalmayı teklif eden de çok ama annem olunca ve eşim başka kimseye rahatsızlık vermek istemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…