2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çok tşk ederim iğne yaptılar azalma var bayağı tamamen kesilmesini bekliyoruz benim tüp bebek canım buna bağlı kistlerim var ani haraket yasaktı zaten bugün öğleden sonra merdivenden düştüm kaydım Bi an nasıl oldu anlamadım tetiklemiş kalp atışını duydum tabiki baya oldu duyalı
Yaa çok geçmiş olsun canım inşallah bı sıkıntı olmaz dua et bol bol içini rahat tutmaya çalış 🙁

Çok tşk ederim iğne yaptılar azalma var bayağı tamamen kesilmesini bekliyoruz benim tüp bebek canım buna bağlı kistlerim var ani haraket yasaktı zaten bugün öğleden sonra merdivenden düştüm kaydım Bi an nasıl oldu anlamadım tetiklemiş kalp atışını duydum tabiki baya oldu duyalı
Ah canım kıyamam içim cız etti. İyi olacaksın inşallah bebişin güçlüdür emin ol♥️

Kızlar malum evde cogalıyoruz :KK70: konudan biraz bagımsız gibi olacak ama kullananlardan tavsıye istiyorum camasır kurutma makinası kullanan varmı şunu kullanıyorum aşırı memnunum yada şunu kullanıyorum asla tavsiye etmem diyen varmı... Cadde üzerinde oturyorum dısrı camasr asmam imkansz evde tozdan bir oluyor hele kışın işgence evde 3 4 güne kurumuyor tavsiyelernz varsa alırım bi dal güzel anneler anne adayları :)

Ben beko kullanıyorum memnunum..
Oğlum 7 aylıkken almıştım. İyiki almışım..

Hastanede olanlara acil sifa diliyorum umarim risklu donem gecip evlerinize donersiniz kizlar🤲🤲🧿🧿 ben yarin sabah dr a gidiyorum kalp atisi icin daha once sadece kese gormustum. Bu gun biraz lekelenme yasadim. Moralim bozuk kotu tecrubemden dolayi. Umarim korktugum seyi duymam dr dan🤲🤲 bana da dua edin. Bugun bulasik makinem bozuldu hep ayakta kaldim. Servis geldi gitti temizlik vs hemen patlak verdi. Modum dusuk. Herkesi opuyorum. ♥️

Canım çok geçmiş olsun. Nazardır bol bol oku.
Felak nas ayetel kürsü oku avucuna üfle ve yukarıdan aşağıya vucuduna sür. Sonra bir fatiha 3 İhlas oku ve nazar niyetine tut.
Bebekten sonra düşmen normal değil

Ay inanmıyorum yaaaaa çok üzüldüm şu aksilige bak Allah dan kafanı vurmadin buna da şükür

Kızlar iyi akşamlar. Bir şey soracağım tecrübelilere. Pazartesi günü kalp atışı duymaya gideceğiz kısmetse. Normalde özelde bir doktora gideceğim ama evime biraz uzak. eğer bu muayenede sadece kalp atışı dinleyip başka test falan yapılmayacaksa evime yakın devlet hastanesine gitmeyi düşünüyorum. Sizin nasıl oldu? Kalp atışı dinlendiği gün başka testler yapıldı mı?

Normalde randevum ayın 6 sinda ama arada kaçamak yapıp bi devlet hastanesine atın 1 ine randevu aldım kizlar o zaman tam 7+0 oluyorum inşallah ben de bebeği görür kalp atışını duyarım rabbim buraya müjde vermeyi nasip etsin .. iki sene önce dahil olduğum gruptan sessizce çıkmıştım dilerim Allah dan bende dahil buradaki herkes bebeğini kucağına alir da bir bir doğurdum yazarız
İnşallah 🙏

Kızlar iyi akşamlar. Bir şey soracağım tecrübelilere. Pazartesi günü kalp atışı duymaya gideceğiz kısmetse. Normalde özelde bir doktora gideceğim ama evime biraz uzak. eğer bu muayenede sadece kalp atışı dinleyip başka test falan yapılmayacaksa evime yakın devlet hastanesine gitmeyi düşünüyorum. Sizin nasıl oldu? Kalp atışı dinlendiği gün başka testler yapıldı mı
İdrarınızı alırlar ,Kanınızı alırlar vajinanıza bakarlar bir sorun olup olmadığına muayene ederler.kalp atımı ve ölçümler yaparlar.Devlet hastanesinde bide cihazları eskimi yenimi oda çok önemli .

Hastanede olanlara acil sifa diliyorum umarim risklu donem gecip evlerinize donersiniz kizlar🤲🤲🧿🧿 ben yarin sabah dr a gidiyorum kalp atisi icin daha once sadece kese gormustum. Bu gun biraz lekelenme yasadim. Moralim bozuk kotu tecrubemden dolayi. Umarim korktugum seyi duymam dr dan🤲🤲 bana da dua edin. Bugun bulasik makinem bozuldu hep ayakta kaldim. Servis geldi gitti temizlik vs hemen patlak verdi. Modum dusuk. Herkesi opuyorum. ♥️
İnşallah mutlu dönersin hastaneden .3 ay dinlenmek lazım yormayınız kendinizi.moralinizi yüksek tutun bebeğiniz için .

Ay inşallah canım ilki kalbi durdu diue mi nedir sanki hiç inanamıyorum doğacağına bu bana rüya gibi geliyor insan kabullenir ya oyle bi ruh hali rabbim inşallah bu sefer hayırlısı ile sağlıklı hayırlı bir evladı kucağımıza almayı nasip eder yüreğim pir pir bu normal mi bilmiyorum ama doğuracak olma fikri bana hayal gibi geliyor
İlkinde bunun başına gelmesi seni hep tedirgin eder.Eğer kısmeti varsa Rabbim korur .Benimde ilk çocuğumun kalbi durmuştu sonra kızım oldu.İnşallah sizde kucağınıza alırsınız ve kötü herseyi unutursunuz 😌🙏

Canımm cok geçmiş olsunn umarım kötü bişey olmaz kızların da dediği gibi bol bol dinlen dua et bizde senin için bütün hastanede olan arkadaslar için ederizz dikkat et kendine 😍

X