2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hay maşallah ne yiyip içiyorsunuz siz🤣 boyuda kilosuda çok çok iyi. Sağlıkla gelsin insalalah
Vallaaaa bişide yemedim içmedim sadece meyve çok yiyorum yemekde iştahım kesildi😃
Aslında 13 haziran pazartesine vermişti doktor.
Ben çalışamaz raporu alıcam diye cuma gününe erteledim,11.15 te randevum
sen gelene kadar ben çoktan gitmiş olurum yani :KK45:
Aynen sen gidersinnn ozmana kadar🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😃😃😃
Onda 3 metre boy var :KK53: 😂
Hahahahahahh😂😂😂
17 Haziran geç diil mi ya.
Beni haftada bı aliyo artık.
Nst de haftalık gidiyom. Alla alla.
Hayırlısı olsun sağlıklı bebiş önemli olan o .
Valla bende anlmadım her hafta çağırır sanıyodum ama 15 gün sonraya verdi, daha sonra diğer haftada gelirsin dedi bidaha doğuma dedi🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Valla bide diyo kilolu suyun gelebilir sancın gelebilir, yahu gelebilirse erkene alalım😃😃korkutuyo beni😃
aa çok iyi,muhasebe hemen girişte danışmanın sağ tarafındaki oda değil mi? ben de gidince konuşayım
500 tl de az değil yani:halay::halay:
Muhasebeye indirim talep ediyorum ben takipli hastaliyım kimle görüşebilirim de seni yönlendiricekler hemen yapıyolar zaten😃😍😍😍
Bende 173 eşim 185 neye yaradi🤪
Ooooo 2-3 cm le siz bizden daha uzunsunuz😃😃😃

Amin amin inş ilk 10 12 kg çok hızlı gidiyor doğumdan sonra 1 hafta 10 gün
Üzerine almazsam bende cabuk vercem diye düşünüyorum
Şimdi girmiyorum havuza ama doğum sonrası sezeryan yerim iyileşir iyileşmez yüzmeye başlıycam özel yüzme hocamla (eşim)😂😂😂
Aynen bende o yuzden kafadan bi 10 kiloyu veririm diyorum geriside gider emzirdikce😃

@fbtl
Normalde gebelik sonunda yaşlanması normal diye biliyorum. 35 ve sonrasında yani. Ama tabi doktor daha iyi bilir.

@blanco

Yani bu durum kendiliğinden oluşuyor .
Eğer sigara ,ileri yaş faktörü yoksa risk bi tık az . İndirgeyen yol ise kan sulandırıcı .
Bi nevi plesanta bebeği beslemede tembellik yapma olgusu oluyor .

Olası kötü senaryolar ise fena ..
Erken doğum
Ölü doğum
Gelişim geriliği

Normal şartlarda son haftalarda görülebilen bişey fakat 32 gibi bi hafta erken sayılıyor ..
36’dan sonrası olabilir denecekken hafta öndeyse sıkı takip gerekiyor .
Yani pek tadım yok ☹️
Her hafta takibe gidersin canim korkma , bebeginin kilosu falan onde diye hatırlıyorum 🤩
Zaten ne kaldi şurda 🙈

Vallaaaa bişide yemedim içmedim sadece meyve çok yiyorum yemekde iştahım kesildi😃

Aynen sen gidersinnn ozmana kadar🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😃😃😃

Hahahahahahh😂😂😂

Valla bende anlmadım her hafta çağırır sanıyodum ama 15 gün sonraya verdi, daha sonra diğer haftada gelirsin dedi bidaha doğuma dedi🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Valla bide diyo kilolu suyun gelebilir sancın gelebilir, yahu gelebilirse erkene alalım😃😃korkutuyo beni😃

Muhasebeye indirim talep ediyorum ben takipli hastaliyım kimle görüşebilirim de seni yönlendiricekler hemen yapıyolar zaten😃😍😍😍

Ooooo 2-3 cm le siz bizden daha uzunsunuz😃😃😃
Tamamdır,danışma yönlendiriyo dimi?

peki muhasebe herhangi bi kağıt vs verdi mi ücret belirten?

Hastaneden çıktım bebeğim 2 haftada 700 gram alarak show yapmış
3200 grm kilo
51 cm boy
Gövdesi herşeyi 36 hftalık
Kafa 39 haftalık 😂😂😂 koca kafalı olucak kesin
Herşeyi güzel dedi doğum tarihini daha sonra konuşucaz şimdilik hala 1 temmuz
17 hazirana randevu oluşturdu ozman nts alıcakmış beni 😃😃
Bu arada bende 2 kilo vermişim😃😃
Masallah suphanalalh😃🤩
Herseyde vardir bi hayr istesende normal olamayacakti belkide tahminim tam 4 kg dogcak bebiş

Tamamdır,danışma yönlendiriyo dimi?

peki muhasebe herhangi bi kağıt vs verdi mi ücret belirten?
Yok direk muhasebeye git onlar seni yönlendirir danışma ilgilenmiyo pek, yok ama kaydını yapıyo,onu yaptırt, doğum zamanı geldiğinde 500 eksik ödüyosun😍😍
Masallah suphanalalh😃🤩
Herseyde vardir bi hayr istesende normal olamayacakti belkide tahminim tam 4 kg dogcak bebiş
Aynen 2 haftada 700 grm aldıysa artık bende öyle düşünüyorum, aslında okadarda kilolu istemiyodum ama napalım 😃😃 Sağlıklı olsunda😃😃

Yok direk muhasebeye git onlar seni yönlendirir danışma ilgilenmiyo pek, yok ama kaydını yapıyo,onu yaptırt, doğum zamanı geldiğinde 500 eksik ödüyosun😍😍

Aynen 2 haftada 700 grm aldıysa artık bende öyle düşünüyorum, aslında okadarda kilolu istemiyodum ama napalım 😃😃 Sağlıklı olsunda😃😃
kayıt yapıyosa iyi bari,valla iyi oldu böyle :halay: :halay:

Su bardağıyla çay içiyorum bir demlik :KK53:
Bu sıcakta en güzel şey

Sabah ben de içiyorum valla kahvaltıda. En küçük boy demlikle yarım demlik :KK3:
Süt kesmiyor beni. Çok anlamsız geliyor hayat öyle 😂😂
İnce bellide içerim ki sık tazelensin 😁

Demir hapı günde bir defa. Artık olduğu kadar :kahve:

Tabi canım tontik bebis cok severim ben şahsen öpünce şaaap diye agzimi doldurmali yanaklari 😂😂

Kızlar şimdi size bir soru; benim bazı günler artık baya ağrılı geçiyor. Yani belden regl ağrısı gibi yaşıyorum sizde de öyle mi? Kasılmam fln yok ama bence. Bir de vajinada iğne batmaları yaşıyorum. Böyle bildiğiniz yürüdükçe batıyor birşeyler. Acı şeklinde
evet ben de bu ağrı sıklığı arttı.artık her gün ağrım oluyor ama çokkısa sürüyor geçip gidiyor.o iğne batması olayı da var bende .böyle sızlıyor sanki :KK43:

Ananasa abanıcam bende 37 bittigi gun
benim sezaryen olacak ve günü belli .ama kayınvalideler önceden gelsin istemiyorum .istiyorum ki bu bebek bir kaç haftadan sonra pat diye gelsin ,onlar da doğum öncesine yetişemesin :) ananas falan yesem hızlanır mı acaba ????

Sabah ben de içiyorum valla kahvaltıda. En küçük boy demlikle yarım demlik :KK3:
Süt kesmiyor beni. Çok anlamsız geliyor hayat öyle 😂😂
İnce bellide içerim ki sık tazelensin 😁

Demir hapı günde bir defa. Artık olduğu kadar :kahve:
Ya benim demir çok düşük yazmıştım yükselmezse damardan takcam demişti ben onun fiyatını öğrendim aşağı yukarı 1000 TL şok oldım ya taktırmayacağım valla yükselmesiyle de doğuma kadar hem ilaca hem üzüm pekmez vs devam ederim

X