2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hay maşallah ne yiyip içiyorsunuz siz boyuda kilosuda çok çok iyi. Sağlıkla gelsin insalalah
Vallaaaa bişide yemedim içmedim sadece meyve çok yiyorum yemekde iştahım kesildi
Aslında 13 haziran pazartesine vermişti doktor.
Ben çalışamaz raporu alıcam diye cuma gününe erteledim,11.15 te randevum
sen gelene kadar ben çoktan gitmiş olurum yani
Aynen sen gidersinnn ozmana kadar
Onda 3 metre boy var
Hahahahahahh
17 Haziran geç diil mi ya.
Beni haftada bı aliyo artık.
Nst de haftalık gidiyom. Alla alla.
Hayırlısı olsun sağlıklı bebiş önemli olan o .
Valla bende anlmadım her hafta çağırır sanıyodum ama 15 gün sonraya verdi, daha sonra diğer haftada gelirsin dedi bidaha doğuma dedi Valla bide diyo kilolu suyun gelebilir sancın gelebilir, yahu gelebilirse erkene alalımkorkutuyo beni
aa çok iyi,muhasebe hemen girişte danışmanın sağ tarafındaki oda değil mi? ben de gidince konuşayım
500 tl de az değil yani
Muhasebeye indirim talep ediyorum ben takipli hastaliyım kimle görüşebilirim de seni yönlendiricekler hemen yapıyolar zaten
Bende 173 eşim 185 neye yaradi
Ooooo 2-3 cm le siz bizden daha uzunsunuz

Aynen bende o yuzden kafadan bi 10 kiloyu veririm diyorum geriside gider emzirdikce

Her hafta takibe gidersin canim korkma , bebeginin kilosu falan onde diye hatırlıyorum
Zaten ne kaldi şurda

Tamamdır,danışma yönlendiriyo dimi?

peki muhasebe herhangi bi kağıt vs verdi mi ücret belirten?

Masallah suphanalalh
Herseyde vardir bi hayr istesende normal olamayacakti belkide tahminim tam 4 kg dogcak bebiş

Tamamdır,danışma yönlendiriyo dimi?

peki muhasebe herhangi bi kağıt vs verdi mi ücret belirten?
Yok direk muhasebeye git onlar seni yönlendirir danışma ilgilenmiyo pek, yok ama kaydını yapıyo,onu yaptırt, doğum zamanı geldiğinde 500 eksik ödüyosun
Masallah suphanalalh
Herseyde vardir bi hayr istesende normal olamayacakti belkide tahminim tam 4 kg dogcak bebiş
Aynen 2 haftada 700 grm aldıysa artık bende öyle düşünüyorum, aslında okadarda kilolu istemiyodum ama napalım Sağlıklı olsunda

kayıt yapıyosa iyi bari,valla iyi oldu böyle

Su bardağıyla çay içiyorum bir demlik
Bu sıcakta en güzel şey

Sabah ben de içiyorum valla kahvaltıda. En küçük boy demlikle yarım demlik
Süt kesmiyor beni. Çok anlamsız geliyor hayat öyle
İnce bellide içerim ki sık tazelensin

Demir hapı günde bir defa. Artık olduğu kadar

Tabi canım tontik bebis cok severim ben şahsen öpünce şaaap diye agzimi doldurmali yanaklari

evet ben de bu ağrı sıklığı arttı.artık her gün ağrım oluyor ama çokkısa sürüyor geçip gidiyor.o iğne batması olayı da var bende .böyle sızlıyor sanki

Ananasa abanıcam bende 37 bittigi gun
benim sezaryen olacak ve günü belli .ama kayınvalideler önceden gelsin istemiyorum .istiyorum ki bu bebek bir kaç haftadan sonra pat diye gelsin ,onlar da doğum öncesine yetişemesin :) ananas falan yesem hızlanır mı acaba ????

Ya benim demir çok düşük yazmıştım yükselmezse damardan takcam demişti ben onun fiyatını öğrendim aşağı yukarı 1000 TL şok oldım ya taktırmayacağım valla yükselmesiyle de doğuma kadar hem ilaca hem üzüm pekmez vs devam ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…