2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar başıma neler geldi neler bi insan bu kadar sansiz olur 🤣🤣🤣 dün kan verdim sağlık ocağında internetten hep baktm ama çıkmış mi diye bhcg dışında hepsine bakmış onu unutmuş 🤣🤣🤣 yapılır mı bu ya meraktan akşam edememistm dün şimdi yarn tekrar kan ver😊🤣

Kızlar başıma neler geldi neler bi insan bu kadar sansiz olur 🤣🤣🤣 dün kan verdim sağlık ocağında internetten hep baktm ama çıkmış mi diye bhcg dışında hepsine bakmış onu unutmuş 🤣🤣🤣 yapılır mı bu ya meraktan akşam edememistm dün şimdi yarn tekrar kan ver😊🤣
Hay allah yaaa üzülme canım vardır bir hayır zorlaşıyosa güzelleşiyor derler güzel sonuçlar alırsın inşallah :KK200::nazar:

Benim sürekli ağlama modum yok ama geçenlerde bir muhabbet oldu. Kayınvalidemlerdeydik biraz kilo aldığım için kalabalıklara çok karışmıyodum uzun zamandır.. Nişana gitmiştik oradaki eşimin akrabaları benim için kayınvalideme hamile mi diye sormuş. Kayıvalidemde bana bunu gülerek anlattı işte felancada senin için hamile mi diye sordu bende yok dedim falan.. (bu arada hamile olduğumu bilmiyorlar henüz söylemedim) Ben buna o kadar içerledim ki akşamdan sabaha kadar ağladım eşimle tartıştım hatta annen niye gelip bana söylüyo ben hamile olmayadabilirdim. Hadi insanlar hakkımda konuşuyo o niye gelip bana duyuruyo bu durumu diye.. Ağla ağla gözlerim balon oldu... Sonra bebeğime odaklandım mesafe koydum kaynanamlarla arama..
Cok zor oluyor bu serkli ağlama hissi kimsede anlamıyor insan durup dururken aglarmi diyolar ağlıyorum işte

MahidevranSultan MahidevranSultan valla ben bir başlasam bitmez anlatmıyorum hic😄 ama 3.cocuktan da geri kalmadım oda ayrı mevzu🙈
Tam uzun uzun yazasım geliyor bebek ağlıyor benimde😂
Her evde sorunlar oluyor kavga tuzu biberi bazen evliliğin diğer türlü çok sıkıcı olurdu öyle düşün😂 hem bir tanede kız olmasamıydı yani iyi yapmışsın 🥰

Bende ağlamamak için direniyorum. Anne ve babam hayatta değil. Olsalardı bakarlardı diye düşünüyorum. Sonra güzel günlerini üzüntüyle geçirme diye kendime teselli veriyorum. Kayınvalideme getirdi eşim. Onunda başında Alzheimer kayınpederim var. Utana sıkıla canımın istediği şeyi söyledim. Annem olsa öyle mi olurdu
Mekanları cennet olsun canım dediğin gibi güzel günlerini üzüntüyle geçirme keşke yanında olsaydılar ama elden bir şey gelmiyor maleseff bebeğini düşün Rabbim ona sağlıklı ömürler nasip etsin inşallah 🙏

Mekanları cennet olsun canım dediğin gibi güzel günlerini üzüntüyle geçirme keşke yanında olsaydılar ama elden bir şey gelmiyor maleseff bebeğini düşün Rabbim ona sağlıklı ömürler nasip etsin inşallah 🙏
Amin cümlemizin yavrularına inşallah canım.

Benimde bu şekilde canım. Bende ne zaman büyüyecek niye gelişmiyor diye sürekli eşime soruyorum 😂 daha 40 haftalık yolun 7. haftasındasın sabırlı ol diyip duruyor
Beni 15 gün sonra tekrar çağırdı 3-5 ilaç daha verdi bu kadar ilacı ne ara iceceksem 🤔ara ara lekelenmem oluyordu ona da progestan diye bir ilaç verdi. Yine binlerce şükür kalbinin atışından varlığından emin olduk ❤️

Hiç böyle bir kadın değildim.
Evlenmem dedim, 34 yaşında evlendim, çocuk için daha zaman var dedim, evlendikten 2 buçuk ay sonra hamile kaldım, şimdi 7 haftalık hamileyim. Kese göründü, çocuk görünür mü kalp atışı duyar mıyız diye endişelendim, çok şükür bu hafta çocuğu da kalp atışını da gördük.
Amaa deliler gibi nifty test, amniyosentez vs okuyorum. Yaşımdan galiba korkum çok büyük niyeyse. Kendimi rahatlatamıyorum. Panik bir insan oldum resmen.
İşimden dolayı ve mizacım gereği çok güçlü bir kadın sanırdım kendimi hep, ama hiç değilmişim. Bu hamilelik benim tüm bedenimi, duygularımı ele geçirdi resmen. Yüreğim hep pır pır. O gün doktorda tansiyonum ölçüldü, nabzım kontrol edildi, tansiyon yüksek nabız uçuyor, hemşire bile sakin olun her şey yolunda diye diye bir hal oldu...
Siz nasıl sakin kalıyorsunuz, ya da kalabiliyor musunuz? Eşim anlam veremiyor şu halime, başka kimseye de çaktırmıyorum açıkçası ama hiiiç iyi değilim :KK42::KK42::KK42:
Yaa kıyamam hepimizde var bence bu duygular ama biraz kontrol altına almak lazım aslında yoksa hem bize hem bebeğe zarar
bence olumsuz hiçbir şey okuma bilgi amaçlı dahi olsa amniyosentezi falan hiç araştırma şu ara gereksiz stres kaynağı o bilgiler

Off ya kızlar şimdide afedersinz beyaz akıntı ve yanma oluyo önerdiğiniz birşey var mı?
Canım yanma varsa doktoruna söyle. Ben ilkinde hep fitil ve şase kullandım enfeksiyon yüzünden. Hamilelikte baya açık hale geliyosun enfeksiyona ve her döneminde doktorların pek istemediği bir şey. İlaç verir sana

X